1. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-08-19 |
17:00 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
|
|
Marcovia II Marki |
2018-09-20 |
20:30 |
|
|
Bednarska Warszawa |
|
|
|
Hutnik II Warszawa |
2018-08-18 |
13:30 |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2018-08-19 |
20:00 |
|
|
Legion Warszawa |
|
|
|
Korona Warszawa |
2018-08-19 |
18:00 |
|
|
KS II Łomianki |
|
|
|
Wicher Kobyłka |
2018-08-18 |
11:00 |
|
|
Rządza Załubice |
|
|
|
Wisła Jabłonna |
2018-08-19 |
17:30 |
|
|
ŁKS Łochów |
|
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
2. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-08-25 |
17:00 |
|
|
Marcovia II Marki |
|
|
|
Wkra Pomiechówek |
2018-08-26 |
17:00 |
|
|
Wisła Jabłonna |
|
|
|
ŁKS Łochów |
2018-08-26 |
15:00 |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
|
|
Rządza Załubice |
2018-08-26 |
19:00 |
|
|
Korona Warszawa |
|
|
|
KS II Łomianki |
2018-08-26 |
15:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Legion Warszawa |
2018-08-25 |
17:00 |
|
|
Hutnik II Warszawa |
|
|
|
Huragan II Wołomin |
2018-08-26 |
17:00 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
|
|
Bednarska Warszawa |
|
3. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-09-02 |
18:00 |
|
|
Bednarska Warszawa |
|
|
|
Marcovia II Marki |
2018-09-01 |
13:30 |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
|
|
WKS Rząśnik |
2018-09-02 |
10:00 |
|
|
Legion Warszawa |
|
|
|
Hutnik II Warszawa |
2018-09-02 |
17:00 |
|
|
KS II Łomianki |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2018-09-01 |
12:00 |
|
|
Rządza Załubice |
|
|
|
Korona Warszawa |
2018-09-02 |
17:00 |
|
|
ŁKS Łochów |
|
|
|
Wicher Kobyłka |
2018-09-01 |
11:00 |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
|
Wisła Jabłonna |
|
4. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-09-08 |
16:00 |
|
|
Marcovia II Marki |
|
|
|
Wisła Jabłonna |
2018-09-08 |
13:00 |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
|
|
Wkra Pomiechówek |
2018-09-08 |
11:30 |
|
|
Korona Warszawa |
|
|
|
ŁKS Łochów |
2018-09-09 |
10:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Rządza Załubice |
2018-09-08 |
14:00 |
|
|
Hutnik II Warszawa |
|
|
|
KS II Łomianki |
2018-09-09 |
14:00 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
|
|
Legion Warszawa |
2018-09-09 |
20:00 |
|
|
Bednarska Warszawa |
|
|
|
Huragan II Wołomin |
|
5. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-09-16 |
11:00 |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
|
|
Marcovia II Marki |
2018-09-15 |
20:00 |
|
|
Legion Warszawa |
|
|
|
Bednarska Warszawa |
2018-09-16 |
18:30 |
|
|
KS II Łomianki |
|
|
|
WKS Rząśnik |
2018-09-15 |
11:00 |
|
|
Rządza Załubice |
|
|
|
Hutnik II Warszawa |
2018-09-16 |
16:30 |
|
|
ŁKS Łochów |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2018-09-15 |
11:00 |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
|
Korona Warszawa |
2018-09-16 |
16:30 |
|
|
Wisła Jabłonna |
|
|
|
Wicher Kobyłka |
|
6. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-09-22 |
16:00 |
|
|
Marcovia II Marki |
|
|
|
Wicher Kobyłka |
2018-09-23 |
17:00 |
|
|
Korona Warszawa |
|
|
|
Wisła Jabłonna |
2018-09-22 |
19:30 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Wkra Pomiechówek |
2018-09-23 |
14:00 |
|
|
Hutnik II Warszawa |
|
|
|
ŁKS Łochów |
2018-09-23 |
14:00 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
|
|
Rządza Załubice |
2018-09-23 |
18:00 |
|
|
Bednarska Warszawa |
|
|
|
KS II Łomianki |
2018-09-22 |
13:30 |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
|
|
Legion Warszawa |
|
7. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-09-29 |
13:00 |
|
|
Legion Warszawa |
|
|
|
Marcovia II Marki |
2018-09-30 |
18:30 |
|
|
KS II Łomianki |
|
|
|
Huragan II Wołomin |
2018-09-29 |
12:00 |
|
|
Rządza Załubice |
|
|
|
Bednarska Warszawa |
2018-09-30 |
16:00 |
|
|
ŁKS Łochów |
|
|
|
WKS Rząśnik |
2018-09-29 |
11:00 |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
|
Hutnik II Warszawa |
2018-09-30 |
16:00 |
|
|
Wisła Jabłonna |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2018-09-29 |
13:00 |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
|
|
Korona Warszawa |
|
8. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-10-06 |
16:00 |
|
|
Marcovia II Marki |
|
|
|
Korona Warszawa |
2018-10-07 |
15:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Wicher Kobyłka |
2018-10-06 |
14:00 |
|
|
Hutnik II Warszawa |
|
|
|
Wisła Jabłonna |
2018-10-07 |
16:00 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
|
|
Wkra Pomiechówek |
2018-10-07 |
18:00 |
|
|
Bednarska Warszawa |
|
|
|
ŁKS Łochów |
2018-10-06 |
13:30 |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
|
|
Rządza Załubice |
2018-10-07 |
18:00 |
|
|
Legion Warszawa |
|
|
|
KS II Łomianki |
|
9. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-10-14 |
18:30 |
|
|
KS II Łomianki |
|
|
|
Marcovia II Marki |
2018-10-13 |
12:30 |
|
|
Rządza Załubice |
|
|
|
Legion Warszawa |
2018-10-13 |
13:00 |
|
|
ŁKS Łochów |
|
|
|
Huragan II Wołomin |
2018-10-13 |
11:00 |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
|
Bednarska Warszawa |
2018-10-14 |
15:30 |
|
|
Wisła Jabłonna |
|
|
|
WKS Rząśnik |
2018-10-13 |
13:00 |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
|
|
Hutnik II Warszawa |
2018-10-14 |
20:00 |
|
|
Korona Warszawa |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
10. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-10-20 |
15:00 |
|
|
Marcovia II Marki |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2018-10-20 |
14:00 |
|
|
Hutnik II Warszawa |
|
|
|
Korona Warszawa |
2018-10-21 |
14:00 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
|
|
Wicher Kobyłka |
2018-10-21 |
18:00 |
|
|
Bednarska Warszawa |
|
|
|
Wisła Jabłonna |
2018-10-20 |
13:30 |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
|
|
Wkra Pomiechówek |
2018-10-20 |
18:00 |
|
|
Legion Warszawa |
|
|
|
ŁKS Łochów |
2018-10-21 |
18:00 |
|
|
KS II Łomianki |
|
|
|
Rządza Załubice |
|
11. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-10-27 |
11:00 |
|
|
Rządza Załubice |
|
|
|
Marcovia II Marki |
2018-10-28 |
13:30 |
|
|
ŁKS Łochów |
|
|
|
KS II Łomianki |
2018-10-27 |
11:00 |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
|
Legion Warszawa |
2018-10-27 |
13:30 |
|
|
Wisła Jabłonna |
|
|
|
Huragan II Wołomin |
2018-10-27 |
13:00 |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
|
|
Bednarska Warszawa |
2018-10-28 |
20:00 |
|
|
Korona Warszawa |
|
|
|
WKS Rząśnik |
2018-10-28 |
17:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Hutnik II Warszawa |
|
12. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-11-03 |
13:30 |
|
|
Marcovia II Marki |
|
|
|
Hutnik II Warszawa |
2018-11-04 |
12:00 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
|
|
Błyskawica Warszawa |
2018-11-04 |
18:00 |
|
|
Bednarska Warszawa |
|
|
|
Korona Warszawa |
2018-11-03 |
13:30 |
|
|
Huragan II Wołomin |
|
|
|
Wicher Kobyłka |
2018-11-02 |
19:30 |
|
|
Legion Warszawa |
|
|
|
Wisła Jabłonna |
2018-11-04 |
18:00 |
|
|
KS II Łomianki |
|
|
|
Wkra Pomiechówek |
2018-11-03 |
10:00 |
|
|
Rządza Załubice |
|
|
|
ŁKS Łochów |
|
13. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-11-10 |
13:00 |
|
|
ŁKS Łochów |
|
|
|
Marcovia II Marki |
2018-11-10 |
11:00 |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
|
Rządza Załubice |
2018-11-10 |
12:00 |
|
|
Wisła Jabłonna |
|
|
|
KS II Łomianki |
2018-11-10 |
13:00 |
|
|
Wicher Kobyłka |
|
|
|
Legion Warszawa |
2018-11-11 |
20:00 |
|
|
Korona Warszawa |
|
|
|
Huragan II Wołomin |
2018-11-11 |
15:00 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
|
Bednarska Warszawa |
2018-11-10 |
11:00 |
|
|
Hutnik II Warszawa |
|
|
|
WKS Rząśnik |
|