OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Liga - strzelcy i statystyki


Klasyfikacja strzelców

4 gole - Kamil Majkowski (KS CK Troszyn), Kamil Matulka (MKS Piaseczno)

3 gole - Tomasz Kamiński (MKS Przasnysz), Stanisław Ławcewicz-Musialik (Victoria Sulejówek), Jakub Piekut (Mazur Karczew), Artur Rawa (Marcovia Marki)

2 gole - Dominik Bartnik (Orzeł Baniocha), Michał Bondara (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Paweł Giel (Hutnik Warszawa), Gracjan Grot (Escola Varsovia), Krzysztof Janus (Wisła II Płock), Ruiz Benitez Edgardo Luis (KS CK Troszyn), Bartosz Malesa (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Maciej Nalej (MKS Piaseczno), Przemysław Nogaj (Oskar Przysucha), Patryk Piasecki (Hutnik Warszawa), Michał Pragacz (KS CK Troszyn), Julian Świątek (Victoria Sulejówek), Wojciech Trochim (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Mariusz Wierzbowski (KS CK Troszyn), Maciej Wilanowski (Victoria Sulejówek), Patryk Zych (Ząbkovia Ząbki)

1 gol - Riad Abbaszadze (Oskar Przysucha), Przemysław Alot (Wilga Garwolin), Eryk Agnyziak (Orzeł Baniocha), Jakub Basiński (Wisła II Płock), Tymoteusz Barwiński (MKS Piaseczno), Jan Bąk (Escola Varsovia), Patrick Bergmann (Escola Varsovia), Jan Białobrzeski (Narew Ostrołęka), Tomasz Bogołębski (Oskar Przysucha), Daniel Bogucki (Hutnik Warszawa), Piotr Celiński (Mazur Kraczew), Przemysław Chyrchała (Escola Varsovia), Sebastian Czapa (Mszczonowianka Mszczonów), Kamil Dąbrowski (Wisła II Płock), Piotr Dąbrowski (Narew Ostrołęka), Jan Dźwigała (Victoria Sulejówek), Dominik Gedek (Wisła II Płock), Kamil Hernik (KS Raszyn), Kamil Jastrzębski (Narew Ostrołęka), Adam Jaszczak (MKS Piaseczno), Karol Karwowski (Oskar Przysucha), Khurshid Khasanov (Wilga Garwolin), Szymon Kiewel (Mszczonowianka Mszczonów), Kacper Kondracki (Wisła II Płock), Gracjan Konopski (MKS Piaseczno), Mykhailo Koriahznov (Orzeł Baniocha), Przemysław Kowalczyk (Świt Staroźreby), Łukasz Krupnik (MKS Piaseczno), Pavlo Ksonz (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Teo Kurtaran (Hutnik Warszawa), Patryk Leszczyński (Wisła II Płock), Jakub Lis (Ząbkovia Ząbki), Joachim Majchrzak (Mazur Karczew), Kacper Matusiak (KS CK Troszyn), Paweł Michalak (MKS Przasnysz), Mariusz Moskwa (Oskar Przysucha), Stanislav Nechyporenko (Ząbkovia Ząbki), Erwin Nowik (Hutnik Warszawa), Michał Ocipka (Orzeł Baniocha), Jakub Osiecki (MKS Przasnysz), Damian Papiernik (Wilga Garwolin), Tomasz Paszkowski (Wilga Garwolin), Grzegorz Piesio (Wilga Garwolin), Damian Pociech (Mszczonowianka Mszczonów), Igor Ruciński (Marcovia Marki), Dawid Sala (Oskar Przysucha), Łukasz Sierpiński (Świt Staroźreby), Michał Sobczak (Świt Staroźreby), Maciej Smoliński (MKS Przasnysz), Maciej Staszczuk (Narew Ostrołęka), Kamil Szabłowski (KS Raszyn), Sebastian Szczepaniak (Victoria Sulejówek), Jan Szulkowski (Marcovia Marki), Jakub Tyska (KS CK Troszyn), Tomasz Walczak (Wisła II Płock), Filip Woźnica (KS CK Troszyn), Oskar Zaks (Hutnik Warszawa), Bartłomiej Ziemak (Narew Ostrołęka), Kamil Ziemnicki (MKS Piaseczno)

Bramki samobójcze:

1 - Mateusz Łysik (Mazovia Mińsk Mazowiecki, w meczu z Orłem, 2. kolejka), Jakub Piekut (Mazur Karczew, w meczu z Wisłą II, 1. kolejka), Piotr Wójcik (Mszczonowianka Mszczonów, w meczu ze Świtem, 2. kolejka)

 

Tabela ze spotkań u siebie

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 15 5 0 0 14 5
2. Ząbkovia Ząbki 4 10 3 1 0 9 2
3. Victoria Sulejówek 4 9 3 0 1 12 5
4. Orzeł Baniocha 4 9 3 0 1 10 4
5. Mazur Karczew 5 9 3 0 2 8 5
6. Wisła II Płock 4 7 2 1 1 13 9
7. KS CK Troszyn 3 7 2 1 0 7 3
8. MKS Piaseczno 4 7 2 1 1 11 11
9. Narew Ostrołęka 4 6 2 0 2 10 9
- Oskar Przysucha 3 6 2 0 1 10 9
11. KS Raszyn 3 6 2 0 1 6 6
12. Marcovia Marki 5 5 1 2 2 10 12
13. Hutnik Warszawa 4 4 1 1 2 12 9
14. MKS Przasnysz 4 4 1 1 2 6 7
15. Świt Staroźreby 3 4 1 1 1 3 9
16. Mszczonowianka Mszczonów 3 2 0 2 1 4 5
17. Wilga Garwolin 4 1 0 1 3 5 9
18. Escola Varsovia 5 1 0 1 4 5 14

Tabela z meczów wyjazdowych

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. KS CK Troszyn 5 15 5 0 0 19 5
2. Wisła II Płock 4 9 3 0 1 12 5
3. Hutnik Warszawa 4 9 3 0 1 8 7
4. MKS Piaseczno 4 7 2 1 1 9 7
5. Victoria Sulejówek 4 7 2 1 1 10 9
6. Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 6 2 0 1 6 5
7. Oskar Przysucha 4 5 1 2 1 8 7
8. Ząbkovia Ząbki 4 4 1 1 2 7 6
9. Świt Staroźreby 5 4 1 1 3 9 12
10. Mszczonowianka Mszczonów 5 4 1 1 3 9 13
11. Marcovia Marki 1 3 1 0 2 7 6
12. Orzeł Baniocha 4 3 1 0 3 4 5
13. Mazur Karczew 3 3 1 0 2 5 8
14. MKS Przasnysz 4 3 1 0 3 5 13
15. Wilga Garwolin 4 2 0 2 2 6 11
16. KS Raszyn 5 2 0 2 3 2 17
17. Escola Varsovia 3 1 0 1 2 4 10
18. Narew Ostrołęka 3 1 0 1 2 3 9
SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY