0

Hutnik przegrywa w Lublinie

18 marca 2018, godz. 07:52, 347 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa w pierwszym meczu fazy play-off nie sprostał dobrze dysponowanemu zespołowi AZS UMCS Lublin, przegrywając na wyjeździe 60:83.

Po obiecującym początku w wykonaniu „Hutników” zarówno w ataku, jak i obronie pierwsza połowa spotkania zakończyła się minimalnym prowadzeniem gospodarzy (34:30). Agresywna i szczelna obrona z obu stron nie pozwalała na swobodną grę w ataku. Niestety, w drugiej połowie meczu nastąpiło przełamanie gospodarzy, którzy głównie celnymi rzutami zza linii 6,75 zdołali wypracować ponad 10-punktową przewagę. Koszykarze z Bielan mimo to kilkukrotnie próbowali odrobić stratę jednak to gospodarze, grając na fali sukcesywnie odpierali opór utrzymując wcześniej wyrobioną zaliczkę. Hutnik przegrywa pierwsze starcie z UMCS-em, lecz to nie koniec sezonu!

Już w sobotę lublinianie zawitają do hali przy ulicy Staffa 3/5, gdzie o godzinie 14:30 rozpocznie się walka o doprowadzenie do remisu w bezpośrednim starciu.