0

Horror na Bielanach

26 listopada 2017, godz. 10:09, 170 wyświetleń

A A A

Niestety, niefortunna seria porażek w końcówkach nadal trwa. Tym razem „Hutnicy” po emocjonującym meczu, pełnym zwrotów akcji musieli uznać wyższość rywali z Lublina.

Po 14 minutach gry koszykarze z Bielan wypracowali sobie 15- punktową przewagę (44:29), jednakże goście szybko przystąpili do odrabiania strat i do szatni schodzili z jedynie 6 oczkami straty. Po przerwie koszykarze z Lublina wrzucili drugie tempo i głównie dzięki rzutom zza linii 6,75 zakończyli 3 kwartę z jedno-punktowym prowadzeniem. Ostatnie 10 minut spotkania rozpoczęło się od gry kosz za kosz, a na 5 minut do końca na tablicy widniał wynik 77:77. Niestety końcówka należała do AZS-u, który w ciągu 4 minut zanotował ”run” 12:2 przez co strata okazała się już nie do nadrobienia.

Kolejne spotkanie nasi koszykarze rozegrają już za tydzień w Bielsku- Podlaskim, gdzie zmierzą się z miejscowym Turem.