0

Ekstraklasa za mocna

21 stycznia 2019, godz. 07:52, 244 wyświetleń

W ramach 17. kolejki rozgrywek II ligi mężczyzn koszykarze MUKS Hutnika musieli uznać wyższość wzmocnionego zawodnikami Ekstraklasy zespołu Startu Lublin.

Kluczowa w istocie całego meczu była 2 kwarta, a dokładniej jej 5 minutowy fragment, w którym "Hutnicy" zaliczyli niefortunną serię 0-19 pozwalając rywalom na wyrobienie bezpiecznej przewagi. Gości do zwycięstwa poprowadził duet Gospodarek (20pkt) & Czerlonko (30 pkt).

Już w środę Dumę Bielan czeka kolejne starcie. Tym razem pomarańczowo-czarni wybiorą się do Ostrowi Mazowieckiej, gdzie zmierzą się z miejscowymi Sokołami. Start meczu o godz. 18:00. Relacja na stronie www.pzkosz.pl.