OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc
Zakochaj się w Warszawie Fundacja Hutnik Warszawa Bielany
0

Filmy


Skrót meczu z Błyskawicą

23 grudnia 2017

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Błyskawicą Warszawa. Hutnicy wygrali na wyjeździe 7:0. Cztery bramki zdobył Paweł Tarnowski, dwa gole strzelił Rafał Kruk, a jedno trafienie zaliczył Bartosz Drożdżal.

Skrót meczu z Wisłą

23 grudnia 2017

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Wisłą Maciejowice. Hutnicy wygrali 3:0 po bramkach Jakuba Tazbira, Łukasza Szali i Bartosza Drożdżala.

Skrót meczu z Marcovią

23 grudnia 2017

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Marcovią Marki. Hutnicy wygrali na wyjeździe 1:0 po bramce Łukasza Szali.

Skrót meczu z Marcovią

23 grudnia 2017

Przedstawiamy skrót meczu pucharowego Hutnika Warszawa z Marcovią Marki.

Bramki z meczu z Sokołem

23 grudnia 2017

Zapraszamy do obejrzenia bramek z meczu Hutnika Warszawa z Sokołem Serock. Hat-trickiem popisał się Jakub Tazbir, dwa gole strzelił Bartosz Osoliński, a jedną bramkę zdobył Piotr Wielgosz.

Bramki z meczu z Dębem

23 grudnia 2017

Zapraszamy do obejrzenia bramek z meczu Hutnika Warszawa z Dębem Wieliszew, wygranego przez klub z Bielan na wyjeździe 4:1. Bramki zdobyli: Bartosz Osoliński, Jakub Tazbir, Łukasz Szala i Damian Pracki.

Skrót meczu z Dębem

23 grudnia 2017

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Dębem Wieliszew.

Skrót meczu z Bobrem

23 grudnia 2017

Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Bobrem Tłuszcz. Hutnicy przegrali u siebie 2:3, a bramki zdobyli Piotr Wielgosz i Jakub Tazbir.

Bramki z meczu z Olimpią

23 grudnia 2017

Zapraszamy do obejrzenia bramek z meczu Hutnika Warszawa z Olimpią Warszawa. Hutnicy wygrali w derbach 8:0, a hat-tricka zdobył Bartosz Osoliński, dwa gole strzelił Łukasz Szala oraz po jednym trafieniu zaliczyli Bartosz Drożdżal, Damian Pracki i E

Bramki z meczu z Agape

23 grudnia 2017

Zapraszamy do obejrzenia bramek z meczu Agape Białołęka – Hutnik Warszawa. Zespół z Bielan wygrał 6:2, a bramki zdobyli: Bartosz Drożdżal (dwie), Paweł Tarnowski, Bartosz Osoliński, Łukasz Szala i Erwin Nowik.

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Galeria zdjęć

Hutnik Warszawa - Olimpia Warszawa Zobacz...

Zobacz wszystkie...

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY