OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

RELACJA Z V KOLEJKI NASZEJ MŁODZIEŻY

15 maja 2018, godz. 11:10, 712 wyświetleń  

A A A

W ten weekend nasza młodzież rozegrała V kolejkę spotkań. Oto jak zaprezentowały się nasze drużyny.

Trampkarze R2003/2004

Polonia Warszawa - Hutnik Warszawa 4:0 (2:0)

Skład: Maciej Majewski, Michał Sitek, Dominik Gonerski, Piotr Bomba, Jan Jezierski, Maksymilian Kosior, Fabian Pacholak, Krzysztof Dębkowski, Wiktor Żbikowski, Kacper Pełka, Oskar Sameryt oraz Eryk Pakulski, Tomek Wojtkiewicz, Hubert Kubicki, Maksymilian Konopacki, Marek Serocki, Maciej Wrotniak i Borys Frączek

Wzmocniona zawodnikami z CLT Polonia gładko pokonała naszych trampkarzy. Chłopcy rozegrali niezłe zawody, ale wyższe umiejętności gospodarzy zdecydowały o wyniku.


Młodzicy R2005/2006

Hutnik Warszawa - KS Łomianki 4:0 (2:0)

Skład: Maciej Choroś, Dominik Talarek, Kuba Banasiuk, Oskar Maniewski, Patryk Fabiszewski, Oskar Kuhn, Eryk Olczak, Kacper Chrobak, Michał Uciński oraz Tomasz Liszewski, Łukasz Kondraszuk, Sulayman Khatsiev, Franciszek Szata, Abdul Halim Umalatov, Daniel Krakowiak, Piotr Piasecki

Bramki: Franek Szata (bez asysty), Patryk Fabiszewski (asysta Franek Szata), Franek Szata (asysta Eryk Olczak), Michał Uciński (bez asysty)

Kolejny świetny mecz naszych młodzików i indywidualny popis Franka. 


Orliki R2007/2008

Hutnik Warszawa - UKS Szel-Gol 5:17 (4:6)

Skład: Jan Wiechnik, Przemek Dawidczyk, Eryk Opatowski, Michał Moskalik, Mikołaj Skronik, Oliwier Mikołajczyk, Aleksander Rydzewski, Aleksander Karczemny

Bramki: Oliwier Mikołajczyk (bez asysty), Aleksander Rydzewski (asysta Oliwier Mikołajczyk), Aleksander Rydzewski (asysta Michał Moskalik), Oliwier Mikołajczyk (bez asysty), Oliwier Mikołajczyk (asysta Eryk Opatowski)

Nadzwyczaj dzielnie stawali w niedzielę na orliku przy Rudzkiej chłopcy z rocznika 2007/2008. W spotkaniu z liderem przegrywali 1:4, doprowadzili do remisu 4:4 i do stanu 5:7 grali jak równy z równym. Niestety, w końcówce meczu zabrakło sił a goście umiejętnie wykorzystali wynikające ze zmęczenia błędy naszych zawodników.


Żaki R2010/20

FDA Wieliszew - Hutnik Warszawa 7:6 (6:3)

Skład: Staś Graczyk, Piotr Kamiński, Franek Salamon, Jakub Rojek, Dawid Piasecki, Michał Wągrowski, Patryk Kaniszewski, Nikodem Przepiórka, Filip Seroczyński 

Bramki: Jakub Rojek x 5, Franek Salamon

Najmłodsi nasi zawodnicy pokazali, jak należy walczyć w barwach Hutnika. Po pierwszych dwóch kwartach przegrywali trzema bramkami, w kolejnych odrabiali straty. Nie udało się tym razem, ale ci chłopcy zaangażowaniem mogą zaimponować każdemu. Kuba Rojek dołożył kolejnych 5 trafień do swojego bogatego dorobku bramkowego w tej rundzie.Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY