OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Podsumowanie sezonu

01 lipca 2020, godz. 16:23, 378 wyświetleń  

A A A

Szanowni Państwo,
Sezon za nami, trwa przerwa przed kolejnym. Czas na odpoczynek i przygotowanie do następnych wyzwań.
Mijają prawie dwa lata od kiedy Klub Hutnik Warszawa zdecydował się odrodzić akademię piłki nożnej. Nie był to czas prosty. Dzięki dobrej pracy wykonanej w klubie i wsparciu z wielu stron, dziś możemy śmiało stawiać kolejne kroki w doskonaleniu naszej szkółki i spełnianiu marzeń całej naszej społeczności. Za ten początek drogi w odrodzeniu szkółki, która niegdyś wychowywała wspaniałych zawodników i miała wybitnych trenerów, chciałbym bardzo podziękować wielu osobom i organizacjom:

▪️Klubowi Hutnik Warszawa Oficjalnie za nieustanną współpracę, a szczególnie Panu prezesowi Maciej Purchała, za jego zaangażowaniu w sport dzieci i młodzieży, a także pomoc finansową. Bez niej nie moglibyśmy nawet zacząć.

▪️ Miasto Stołeczne Warszawa a w szczególności ukłony w stronę Biura Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w osobach Państwa Janusza Samela, Doroty Ognichy, Marcina Nowocienia i Moniki Szybilskiej. Nasza szkółka jest nieustannie dofinansowywana ze środków m.st. Warszawy.

▪️ Urząd Dzielnicy Bielany, a przede wszystkim Panu wiceburmistrzowi Andrzejowi Malinie, radnemu Panu Piotrowi Ślaskiemu i Naczelnikowi Wydziału Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Bielany Panu Mateuszowi Gotzowi. Działając od ponad 60 lat na Bielanach Hutnik zawsze angażował mieszkańców Dzielnicy i współpracował z lokalną społecznością. Te działania będziemy kontynuować.

▪️ CRS Bielany, Pani Dyrektor Annie Szymczak-Gałkowskiej i menadżerowi CRS Panu Robertowi Banasiukowi. Za możliwości treningu i rozgrywania wielu meczy, a także turniejów.

▪️ Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce, a przede wszystkim księdzu Pawłowi Walkiewiczowi, za rodzącą się współpracę, która mam nadzieję będzie kiełkować w stronę dobra i odrodzenia sportu w kolebce Bielan.

▪️Dyrekcją i kierownictwu szkół na terenie dzielnicy Bielany za pomoc przy obiektach i możliwość prowadzenia szkolenia. Szczególnie szkołom podstawowym: nr 263 przy ul. Szegedyńskiej, nr 80 przy ul. Aspekt, nr 273 przy ul. Kasznicy/Balcerzaka, nr 273 filia przy ul. Arkuszowej, nr 352 przy ul. Conrada, nr 369 przy ul. Przybyszewskiego, nr 3 przy ul. Nocznickiego, nr 223 przy ul. Kasprowicza.

▪️Klubowi Hutnik Warszawa Koszykówka za wspólne obozy i pomoc w działaniu.

▪️ Ministerstwo Sportu, przede wszystkim za pomoc poprzez program „KLUB”.

▪️Na koniec specjalne podziękowania dla : Pawła Serockiego, Łukasza Domagały, Aleksandra Purchała, Michał Hasik, a szczególnie Przemysław Popek i Kamil Średniawa za działania wewnątrz akademii.

▪️Rodzicom zawodników: za wsparcie, dialog, zaufanie i rozumienie problemów, które są nieuniknione. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będziemy umieli współpracować i poprawiać naszą jakość. Mając na uwadze przede wszystkim dobro naszych podopiecznych, ich dążenie do marzeń i zdrowego trybu życia.

▪️Nie sposób wyrazić uznania dla naszych trenerów i zawodników, bo to oni tworzą kwintesencję naszej Akademii Piłkarskiej. Mam nadzieję, że będziemy kontynuować naszą dobrą pracę.

Jeśli o kimś zapomniałem i nie napisałem to przepraszam.
Mam nadzieję, że po kolejnych sezonach będziemy z entuzjazmem i radością czekać na kolejne. Oby przede wszystkim zawsze zależało nam na rozwoju młodego człowieka. Dziękuję z całego serca za wszelką okazaną pomoc i wsparcie.
Życze spokojnego dnia i dobrego letniego wypoczynku.

Wojciech Jurkiewicz
Kierownik Akademii Piłkarskiej Hutnika Warszawa

PS: Zdjęcie wykonane w kolebce Dzielnicy Bielany i bielańskiego sportu. Wkrótce więcej informacji.Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Komentarz przed publikacją poddany zostanie weryfikacji. Jeśli jego treść nie łamie regulaminu, zostanie opublikowany.


Brak komentarzy.

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY