0

Hokejowy wynik

17 marca 2018, godz. 16:16, 1561 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim z Unią Iłów (Liga Okręgowa) 6:5. Sparing został rozegrany na boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Unia objęła prowadzenie w 5. minucie po wykończeniu sytuacji sam na sam z bramkarzem. Dziesięć minut później w polu karnym sfaulowany został Bartłomiej Gołasiewicz, a z rzutu karnego bramkę zdobył Erwin Nowik. Trzy minuty potem po podaniu Pawła Tarnowskiego do siatki rywala trafił Piotr Wielgosz. W 32. i 44. minucie Unia strzeliła dwa gole i prowadziła do przerwy 3:2.

Tuż po zmianie stron do remisu doprowadził Tarnowski. W 55. i 65. minucie przeciwnik znów dwukrotnie trafił do naszej bramki. W 76. minucie gola zdobył Karol Cimochowski. Sześć minut później do remisu doprowadził Igor Zuchora, który oddał celny strzał sprzed pola karnego. W ostatniej akcji meczu Cimochowski strzelił zwycięskiego gola.

W zespole Hutnika wystąpił testowany prawy obrońca.

Hutnik Warszawa - Unia Iłów 6:5 (2:3)
Nowik (k) 15', Wielgosz 18', Tarnowski 46', Cimochowski 76', 90', Zuchora 82' - 5', 32, 42', 55', 65'.

Skład - I połowa: Pasturczyk - Wielgosz, Nowik, Pracki, Turko - Tazbir, Baranowski, Osoliński, Drożdżal, Tarnowski - Gołasiewicz.

Skład - II połowa: Molenda (Winiarek 65') - Wielgosz (Avanesyan 60'), Nowik (Zezula 60'), Pracki (Zuchora 75'), Ziółkowski - Ostaszewski, Leśniewicz, Osoliński (Banaszczuk 80'), Polniak, Tarnowski (Cimochowski 70') - Szala.