0

Wysokie zwycięstwo na koniec rundy

16 listopada 2019, godz. 16:10, 1065 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 5:0, w meczu 15. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Hutnicy dominowali przez całe spotkanie i kontrolowali przebieg meczu. Na początku meczu dogodną okazję miał Łukasz Szala, ale trafił jedynie w słupek. W 16. minucie Łukasz Stanisławski podał z lewej strony boiska na pole karne, gdzie Mateusz Kowalski z bliska pokonał bramkarza gospodarzy. W 25. minucie Michał Zawistowski zdobył bramkę po uderzeniu z dystansu. W 38. minucie Stanisławski dośrodkował w pole karne, a skutecznie głową strzelił Sebastian Duczek.

W 51. minucie, po podaniu Przemysława Sawickiego, swoje drugie trafienie zanotował Kowalski. Rezultat meczu, w 68. minucie, ustalił Karol Cimochowski, który z bliska trafił do bramki gospodarzy. Asystował Szala.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Hutnik Warszawa 0:5 (0:3)
Kowalski 16', 51', Zawistowski 25', Duczek 38', Cimochowski 68'.

Hutnik: Andrzejczak - Sawicki, Nowik, Waćkowski (Marchelewicz 82'), Bozik - Duczek, Zawistowski, Giel, Stanisławski (Cimochowski 62') - Szala (Zuchora 73'), Kowalski.

Sędzia: Jakub Sypniewski (Warszawa).