0

Wysoka wygrana na koniec sezonu

16 czerwca 2019, godz. 09:46, 1090 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 6:1, w meczu 30. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Pierwsze pół godziny gry było wyrównane, a najlepszą okazję stworzyli goście. Zawodnik Ożarowianki trafił z kilku metrów w poprzeczkę. W 40. minucie Patryk Turko dośrodkował z rzutu rożnego, a gola głową zdobył Damian Pracki. Trzy minuty później, znów po dwójkowej akcji Turko i Prackiego, Hutnicy podwyższyli prowadzenie. Tuż przed przerwą goście zdobyli kontaktową bramkę z rzutu karnego.

W pierwszym kwadransie drugiej połowy zespół Hutnika strzelił trzy gole. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Piotr Wielgosz, Grzegorz Brzeziński i Pracki. Rezultat meczu w 82. minucie, po uderzeniu sprzed pola karnego, ustalił Rafał Goluch.

Hutnik Warszawa - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6:1 (2:1)
Pracki 40', 43', 59', Wielgosz 47', Brzeziński 56', Goluch 82' - Kalbarczyk (k) 45'.

Żółte kartki: Wielgosz, Cimochowski, Goluch.

Hutnik: Andrzejczak (Okrasa 46') - Sawicki, Marchelewicz, Waćkowski, Goluch - Wielgosz, Brzeziński, Stankiewicz (Górski 60'), Cimochowski, Turko (Pusiak 68') - Pracki.

Sędzia: Piotr Marcinkowski (Warszawa).