0

Wreszcie zwycięstwo!

25 maja 2019, godz. 19:52, 1031 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z MKS Przasnysz 3:2, w meczu 27. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Seria remisów przełamana. Hutnik pokonał na wyjeździe wicelidera, MKS Przasnysz. Do przerwy prowadziliśmy 1:0 po bramce Pawła Giela. Tuż po zmianie strony ładnym uderzeniem prowadzenie podwyższył Grzegorz Brzeziński. Później, w ciągu trzech minut, straciliśmy dwie bramki po dośrodkowaniach w pole karne. Jednak to Hutnicy zdobyli ostatecznie zwycięskiego gola. W 75. minucie drugą bramkę w meczu zdobył Giel. Hutnik znów rozegrał bardzo dobre spotkanie i w końcu tym razem zakończyło się one zdobyciem trzech punktów.

W najbliższą środę odbędzie się zaległy mecz z Mazovią Mińsk Mazowiecki, który jest zaplanowany na godzinę 18.

MKS Przasnysz - Hutnik Warszawa 2:3 (0:1)
Waćkowski (s) 66', Olszewski 69' - Giel 33', 75', Brzeziński 54'.

Żółte kartki: Borowiec,Pepłowski,Rutkowski, Grędziński, Lemanek - Waćkowski, Baranowski.

Hutnik: Okrasa - Sawicki, Marchelewicz (Nowik 61'), Waćkowski, Goluch - Tarnowski (Stankiewicz 88'), Baranowski, Brzeziński, Cimochowski (Grabowski 70'), Turko (Górski 90') - Giel.

Sędzia: Marcin Sokołowski (Siedlce).