0

Udana inauguracja

02 sierpnia 2020, godz. 16:01, 823 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał z MKS Przasnysz 2:0, w meczu 1. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

Hutnicy objęli prowadzenie w 9. minucie po bardzo ładnym uderzeniu z dystansu Wojciecha Trzandla. W 56. minucie czerwoną kartką, za zagranie ręką w polu karnym, ukarany został obrońca gości. Rzut karny pewnie wykonał Paweł Giel.

Oprócz zdobywcy pierwszej bramki, w Hutniku zadebiutował również Daniel Bogucki.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 17.00, klub z Bielan zmierzy się na wyjeździe z Nadnarwianką Pułtusk.

Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz 2:0 (1:0)