0

Trzecie miejsce w Turnieju im. A. Zaranka

18 stycznia 2020, godz. 17:21, 994 wyświetleń

Hutnik Warszawa zajął trzecie miejsce w 61. Turnieju im. A. Zaranka, który odbył się na boisku Okęcia Warszawa. Grano 2x30 minut.

W pierwszym półfinale klub z Bielan przegrał z gospodarzami 0:1, a w drugim meczu półfinałowym Przyszłość Włochy pokonała po rzutach karnych Polonię II Warszawa (po 60. minutach 0:0).

W meczu o 3. miejsce Hutnicy wygrali z rezerwami Polonii 5:1, a Okęcie w finale ograło Przyszłość 2:0.

Testowanymi zawodnikami byli:
1 - napastnik (IV liga)
2 - środkowy pomocnik (młodzieżowiec, A Klasa)
3 - środkowy obrońca (młodzieżowiec, liga juniorów)
4 - środkowy pomocnik (młodzieżowiec, liga juniorów)

Za tydzień Hutnik zmierzy się z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.  Sparing zaplanowany jest na sobotę, godzinę 12.00 i zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łomiankach.

Okęcie Warszawa - Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka:
Wiercioch 8'.

Skład: Andrzejczak - Sawicki (Grodzki 31'), Nowik, Waćkowski (zawodnik testowany 3 48'), Turko - Duczek (Aleksander 44'), Zawistowski (zawodnik testowany 4 48'), Zuchora (zawodnik testowany 2 31'), Stanisławski - Szala (Ziemski 31'), zawodnik testowany 1 (Soliwoda 44').

Polonia II Warszawa - Hutnik Warszawa 1:5 (1:2)
13' - zawodnik testowany 1 5', zawodnik testowany 2 30', Zuchora 39', Szala 49', Stanisławski 53'.

Skład: Andrzejczak - Grodzki (Sawicki 31'), Nowik (Waćkowski 49'), zawodnik testowany 3 (Kolasa 31'), Turko - Duczek (Szala 18'), Zawistowski (zawodnik testowany 4 41'), zawodnik testowany 2 (Zuchora 31'), Stanisławski - zawodnik testowany 1 (Soliwoda 31'), Ziemski (zawodnik testowany 2 41').