0

Remis z Drukarzem

24 sierpnia 2019, godz. 11:12, 1079 wyświetleń

Hutnik Warszawa zremisował z Drukarzem Warszawa 1:1, w meczu 3. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Obydwie drużyny stworzyły sobie dużo sytuacji bramkowych. W pierwszej połowie przeważali Hutnicy, którzy powinni strzelić co najmniej jedną bramkę, ale byli nieskuteczni. Do przerwy był bezbramkowy remis. W drugiej części gry spotkanie było już bardziej wyrównane, a goście również wypracowali kilka dobrych okazji. Drukarz otworzył wynik meczu w 64. minucie po strzale z rzutu karnego. Hutnicy także byli bliscy trafienia po kilku akcjach, zwłaszcza gdy w słupek z dystansu uderzył Paweł Giel. Wyrównanie nastąpiło w 84. minucie, kiedy sytuację sam na sam wykorzystał Mateusz Kowalski.

Za tydzień Hutnik, ponownie w roli gospodarza, zmierzy się z Nadnarwianką Pułtusk. Mecz odbędzie się w Rembertowie (ul. Strażacka 121), w sobotę, o godzinie 12.00.

Hutnik Warszawa - Drukarz Warszawa 1:1 (0:0)