0

Porażka w Siedlcach

08 czerwca 2019, godz. 16:26, 884 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Pogonią II Siedlce 1:2, w meczu 29. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Pierwsza połowa była wyrównana, jednak to gospodarze w końcówce objęli prowadzenie. Druga część gry to zdecydowana przewaga naszego zespołu, która niestety nie przełożyła się na końcowy rezultat. W 52. minucie Damian Pracki trafił w poprzeczkę, ale celnie dobił piłkę do bramki Dominik Marchelewicz. W 80. minucie w polu karnym sfaulowany został Pracki. Strzał Erwina Nowika z 11 metrów obronił jednak golkiper. Niewykorzystane okazje zemściły się w 86. minucie, gdy gospodarzy zdobyli zwycięskiego gola z rzutu karnego.

Za tydzień klubu z Bielan rozegra ostatni mecz w tym sezonie. Hutnicy podejmować będą w sobotę, o godzinie 17, Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki.

Pogoń II Siedlce - Hutnik Warszawa 2:1 (1:0)
Płomiński 43', Łydkowski (k) 86' - Marchelewicz 52'.
w 80. minucie Nowik nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił)

Żółte kartki: Łydkowski, Krupa, Woźnica - Marchelewicz, Baranowski, Grabowski.

Hutnik: Andrzejczak - Wielgosz (Sawicki 76'), Nowik, Marchelewicz, Górski - Tarnowski (Grabowski 74'), Baranowski, Cimochowski (Pusiak 80'), Szala (Turko 46'), Goluch - Pracki.

Sędzia: Paweł Gwiazda (Ciechanów-Ostrołęka).