0

Pierwsze zwycięstwo rezerw

12 sierpnia 2020, godz. 20:46, 514 wyświetleń

Hutnik II Warszawa wygrał z Olimpią Warszawa 3:2, w meczu 3. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Jako pierwsi, w 17. minucie, na prowadzenie wyszli goście. Dziesięć minut później wyrównał Łukasz Szala. W 52. minucie bramkę, po asyście Szali, zdobył Marek Uciński. Nie minęła minuta, a znów mieliśmy remis. Rezultat meczu, w 74. minucie, ustalił Maciej Ziemski, wykorzystując sytuację sam na sam. Asystował Olivier Aleksander.

Hutnik II Warszawa - Olimpia Warszawa 3:2 (1:1)
Szala 27', Uciński 52', Ziemski 74'.

Hutnik II: Andrzejczak - Aleksander (Ducki 87'), Baran, Miriuk (Jaczewski 73'), Pałka - Uciński (Lipiński 73'), Czarnecki, Zych, Cimochowski (Nozdryń-Płotnicki 83'), Szala - Ziemski (Pietrzykowski 80').