0

Łomianki - Hutnik 3:2

17 lutego 2018, godz. 13:07, 1582 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał w meczu towarzyskim z czwartoligowym KS Łomianki 2:3. Sparing został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łomiankach.

Gospodarze objęli prowadzenie w 8. minucie po błędzie defensywy, a w 25. minucie podwyższyli rezultat po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale głową. W 43. minucie gola kontaktowego zdobył Erwin Nowik, który oddał piękne uderzenie z 35 metrów w okienko bramki.

Zespół z Łomianek w 66. minucie zdobył trzeciego gola, a pięć minut później rezultat meczu na 3:2 ustalił Bartłomiej Gołasiewicz.

W drużynie gospodarzy zagrał były zawodnik Hutnika, Mateusz Sołtys. Trenerem Łomianek jest także były piłkarz klubu z Bielan, Michał Piros.

Nowymi testowanymi zawodnikami, którzy nie grali w ostatnim sparingu, byli:
- zawodnik testowany 1 (obrońca, IV liga)

Z powodu kontuzji nie wystąpili Bartosz Osoliński i Krystian Sawicki, z powodu choroby nie zagrał Piotr Wielgosz, a także Jakub Polniak.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 11, przy ul. Obrońców Tobruku, Hutnik zmierzy się z Błonianką Błonie (IV liga).

KS Łomianki - Hutnik Warszawa 3:2 (2:1)
8', 25', 66' - Nowik 43', Gołasiewicz 71'.

Czerwona kartka: Cimochowski (87. minuta, dwie żółte; wszedł inny zawodnik).

Skład - I połowa: Pasturczyk - Baranowski, Nowik, zawodnik testowany 1, Ziółkowski - Tazbir, Leśniewicz, Giel, Drożdżal, Tarnowski - Szala.

Skład - II połowa: Winiarek (Molenda 77') - zawodnik testowany 1, Zezula, Pracki, Turko - Ostaszewski, Giel (Leśniewicz 73'), Banaszczuk, Zuchora, Cimochowski (Tarnowski 87') - Gołasiewicz.