0

Krótka przygoda

24 września 2020, godz. 10:55, 664 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Polonią II Warszawa 1:3, w meczu V rundy Pucharu Okręgowego na szczeblu warszawskim.

Hutnicy objęli prowadzenie już w 2. minucie. Patryk Turko podał do Sebastiana Duczka, który wyszedł sam na sam i pokonał bramkarza. W 11. minucie gospodarze wyrównali po strzale z rzutu karnego. W 32. minucie rezerwy Polonii wyszły na prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową. W drugiej części gry klub z Bielan dominował, jednak zabrakło skuteczności. Natomiast rywale po jednej z kontr ustalili rezultat meczu na 3:1.

Polonia II Warszawa - Hutnik Warszawa 3:1 (2:1)