0

Hutnik - Łomianki 3:1

14 lipca 2018, godz. 14:06, 1117 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał w meczu towarzyskim z KS Łomianki 3:1. Sparing został rozegrany na boisku Strefy Sportu w Rembertowie.

Na początku pierwszej połowy kilka groźnych akcji przeprowadzili rywale, jednak nie mogli trafić do naszej bramki. Tuż przed przerwą Damian Pracki wyprowadził zespół Hutnika na prowadzenie. Asystował Łukasz Szala. Pięć minut po zmianie stron Łomianki doprowadziły do wyrównania. W ostatnim kwadransie dwie bramki zdobył testowany skrzydłowy. Asysty zanotowali Bartłomiej Gołasiewicz i Paweł Tarnowski.

Za tydzień Hutnik zmierzy się w sparingu z Błonianką Błonie. Mecz jest zaplanowany na sobotę, godzinę 10 i również odbędzie się na boisku Strefy Sportu.

Zawodnikami testowanymi byli:
1 - środkowy pomocnik (młodzieżowiec, liga juniorów)
2 - bramkarz (IV liga)
3 - środkowy obrońca (Liga Okręgowa)
4 - środkowy pomocnik (młodzieżowiec, Liga Okręgowa)
5 - bramkarz (IV liga)

Hutnik Warszawa - KS Łomianki 3:1 (1:0)
Pracki 40', Pusiak 78', 84' - Strzemecki 50'.
na boisku Strefy Sportu (ul. Strażacka 121)

Skład - I połowa: Andrzejczak (zawodnik testowany 2 30') - Sawicki (Liszewski 13'), Nowik, Marchelewicz, Turko - Paradowski, Brzeziński, zawodnik testowany 1, Ostaszewski - Szala, Pracki.

Skład - II połowa: zawodnik testowany 2 (zawodnik testowany 5 60') - Liszewski (Turko 69'), zawodnik testowany 3, Waćkowski, Baranowski - Pusiak, Zuchora, Cimochowski, zawodnik testowany 4, Tarnowski - Gołasiewicz.