0

Bóbr - Hutnik 0:4

14 kwietnia 2018, godz. 17:08, 1038 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Bobrem Tłuszcz 4:0, w meczu 20. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

W 4. minucie Hutnicy wyszli z kontrą, w dogodnej sytuacji znalazł się Paweł Tarnowski, jednak jego uderzenie obronił bramkarz. Trzy minuty później Patryk Turko dośrodkował w pole karne, a Paweł Giel z kilku metrów strzelił tuż nad poprzeczką. W 17. minucie znów dobrą szansę miał Giel, ale tym razem uderzył minimalnie obok słupka. Siedem minut potem Tarnowski wrzucił piłkę w pole karne, głową strzelił Bartosz Drożdżal, lecz znów futbolówka przeleciała tuż obok bramki. Chwilę później groźnie z dystansu uderzył Tarnowski, jednak także nie wiele obok słupka. W 35. minucie kolejna znakomita okazja. Po kontrze z bliska niecelnie strzelił Drożdżal. Tylko przez nieskuteczność naszego zespołu do przerwy był bezbramkowy remis.

Na początku drugiej połowy bezpośrednio z rzutu wolnego z około 20 metrów uderzył Bartosz Osoliński, ale trafił tylko w słupek. Wreszcie worek z bramkami otworzył się w 50. minucie. Giel przejął piłkę na środku boiska i zagrał prostopadle do wychodzącego sam na sam Jakuba Polniaka. Napastnik Hutnika minął bramkarza i wpakował futbolówkę do pustej bramki. Pięć minut później Polniak wygrał pojedynek główkowy, piłka dotarła do Giela, który minął obrońcę i zagrał do niepilnowanego Tarnowskiego. Pomocnik klubu z Bielan strzałem z kilku metrów podwyższył prowadzenie. Minutę później z rzutu rożnego dośrodkował Osoliński, a piłkę do własnej bramki skierował zawodnika Bobra. W 60. minucie gospodarze zagrozili po uderzeniu z rzutu wolnego, lecz skutecznie interweniował Karol Pasturczyk. Pięć minut potem Tarnowski strzałem sprzed pola karnego trafił w poprzeczkę, a dobitkę Jakuba Tazbira obronił bramkarz. W 79. minucie na strzał z 25 metrów zdecydował się Hayk Avanesyan. Piłka odbiła się od dwóch słupków i nie wpadła do bramki. W 86. minucie z rzutu wolnego uderzył Damian Pracki, futbolówka leciała w okienko bramki, ale skuteczną interwencją popisał się golkiper gospodarzy. W ostatniej akcji meczu rezultat meczu ustalili rezerwowi. Daniel Ostaszewski podał do Łukasza Szali, który strzałem głową pokonał bramkarza. Piłka zanim wpadła do bramki odbiła się jeszcze od słupka.

W najbliższą środę, o godzinie 17, Hutnik zmierzy się u siebie w zaległym spotkaniu ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki.

Bóbr Tłuszcz - Hutnik Warszawa 0:4 (0:0)
Polniak 50', Tarnowski 55', Szreiber (s) 56', Szala 89'.

Żółte kartki: Stefek - Zezula.

Hutnik: Pasturczyk - Avanesyan, Nowik (Pracki 73'), Baranowski, Turko - Drożdżal (Tazbir 57'), Osoliński, Giel (Ostaszewski 83'), Zuchora (Zezula 80'), Tarnowski (Cimochowski 69') - Polniak (Szala 67').

Sędzia: Łukasz Wieliczko.