Aktualności
Skrót meczu z Łomiankami
19 listopada 2018, godz. 14:43
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z KS Łomianki.
Wyniki 16. kolejki
19 listopada 2018, godz. 10:37
Zakończyła się 16. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
Łomianki pokonane!
17 listopada 2018, godz. 16:30
Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z KS Łomianki 1:0, w meczu 16. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
Krzysztof Kuciel sędzią meczu
16 listopada 2018, godz. 14:52
Krzysztof Kuciel z Warszawy będzie sędzią głównym spotkania KS Łomianki – Hutnik Warszawa.
KS Łomianki – Hutnik: Zapowiedź
15 listopada 2018, godz. 12:45
W sobotę, o godzinie 13, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z KS Łomianki, w meczu 16. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
Zapowiedź 16. kolejki
15 listopada 2018, godz. 09:13
Przed nami 16. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Jest to pierwsza kolejka rundy wiosennej, rozgrywana awansem.
Skrót meczu z Ożarowianką
12 listopada 2018, godz. 14:51
Przedstawiamy skrót meczu Hutnika Warszawa z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki.
Wyniki 15. kolejki
11 listopada 2018, godz. 13:04
Zakończyła się 15. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
Niezasłużona porażka
10 listopada 2018, godz. 16:18
Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 0:1, w meczu 15. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
Marek Lewandowski sędzią meczu
09 listopada 2018, godz. 15:52
Marek Lewandowski z Warszawy będzie sędzią głównym spotkania Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Hutnik Warszawa.
Ożarowianka – Hutnik: Zapowiedź
08 listopada 2018, godz. 14:33
W sobotę, o godzinie 13, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki, w meczu 15. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupie północnej.
Zapowiedź 15. kolejki
08 listopada 2018, godz. 13:12
Przed nami 15. seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
16. kolejka zostanie rozegrana awansem
06 listopada 2018, godz. 16:07
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podjął decyzję, w związku z dobrymi warunkami atmosferycznymi, o rozegraniu awansem 16. kolejki.
Skrót meczu z Pogonią II
05 listopada 2018, godz. 13:00
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Pogonią II Siedlce.
Wyniki 14. kolejki
04 listopada 2018, godz. 13:00
Zakończyła się przedostatnia seria spotkań w rundzie jesiennej.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Przyszli:
Ariel Borysiuk (Chojniczanka Chojnice)
Mateusz Dobosz (Ursus Warszawa)
Jan Lewandowski (półroczne wypożyczenie, Wicher Kobyłka)
Rafał Maciejewski (Legia II Warszawa)
Jan Piasek (MKS Polonia Warszawa)
Jakub Skowron (Olimpia Zambrów)
Marcin Stromecki (Stomil Olsztyn)
Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie)
Odeszli:
Grzegorz Dukowicz (kontuzja, przerwanie treningów)
Krzysztof Jabłoński (rozwiązanie kontraktu)
Oliwier Jagielski (rozwiązanie kontraktu)
Mateusz Kowalski (Talent Warszawa)
Piotr Maślanka (rozwiązanie kontraktu)
Patryk Piasecki (półroczne wypożyczenie, Marcovia Marki)
Paweł Tarnowski (Polonia II Warszawa)
Kacper Siudak (Olimpia Zambrów)
Kamil Waśniowski (półroczne wypożyczenie, Mazur Karczew)
Oskar Zaks (Ząbkovia Ząbki)
20.01 – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:2 (Vogtman x2, Prusinowski, Borysiuk, Możdżonek, Winiarski)
27.01 – Mławianka Mława 7:1 (Maciejewski x3, Koziara, Jagielski, Vogtman, Borysiuk)
03.02 – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (Bek, Piasek, testowany)
03.02 – Talent Warszawa 1:2 (Górecki)
10.02 – Victoria Sulejówek 1:1 (Bujak)
10.02 – Pelikan Łowicz 1:1 (Vogtman)
17.02 – ŁKS Łomża 1:1 (Nowik)
24.02 – Legia II Warszawa 1:4 (Koziara)
02.03 - STF Champion 9:1 (Bartnik x2, Bujak x2, Giel x2, Ignacak, Bek, Możdżonek)
02.03 – Znicz II Pruszków 7:2 (Vogtman x2, Maciejewski x2, Nowik x2, Piasek)
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 48 | |
2 | KTS Weszło | 45 | |
3 | Hutnik Warszawa | 45 | |
4 | Ząbkovia Ząbki | 44 | |
5 | KS CK Troszyn | 44 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 42 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | |
20.04 (s) 14:00 | W | KTS Weszło | |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | |
04/05.05 | W | Wisła II Płock | |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | |
11/12.05 | W | Ursus Warszawa | |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25/26.05 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15/16.06 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |