Aktualności
Terminarz IV ligi
03 lipca 2019, godz. 16:20
W pierwszym meczu sezonu 2019/20 Hutnik Warszawa podejmować będzie KS Łomianki. Inauguracja rozgrywek zaplanowana jest na 14/15 sierpnia.
Walewski: Czujemy niedosyt
03 lipca 2019, godz. 13:44
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z trenerem Bartłomiejem Walewskim.
Plan sparingów
29 czerwca 2019, godz. 15:48
Podczas okresu przygotowawczego do sezonu 2019/20 pierwszy zespół Hutnika Warszawa rozegra pięć meczów towarzyskich.
IV liga w sezonie 2019/20
27 czerwca 2019, godz. 08:16
Znamy już wszystkie kluby, które w najbliższym sezonie rywalizować będą w obu grupach IV ligi mazowieckiej.
Statystyki – Hutnik (sezon)
24 czerwca 2019, godz. 19:57
Przedstawiamy statystyki zawodników Hutnika Warszawa dotyczące całego sezonu 2018/2019.
Urodziny Mateusza Molendy
22 czerwca 2019, godz. 15:47
Dzisiaj, tj. 22 czerwca, 19. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Mateusz Molenda.
Statystyki – liga
21 czerwca 2019, godz. 10:37
Przedstawiamy statystyki związane z rozgrywkami IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
Statystyki – Hutnik (wiosna)
19 czerwca 2019, godz. 13:11
Przedstawiamy statystyki dotyczące rundy wiosennej sezonu 2018/2019 w wykonaniu zawodników Hutnika Warszawa.
Skrót meczu z Ożarowianką
18 czerwca 2019, godz. 15:36
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Hutnika Warszawa z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki.
Huragan w barażu o awans, spadek Mławianki
16 czerwca 2019, godz. 12:30
Zakończyła się ostatnia kolejka w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
Wysoka wygrana na koniec sezonu
16 czerwca 2019, godz. 09:46
Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 6:1, w meczu 30. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
Piotr Marcinkowski sędzią meczu
14 czerwca 2019, godz. 20:39
Piotr Marcinkowski z Warszawy będzie sędzią głównym spotkania Hutnik Warszawa - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki.
Hutnik uzyskał licencję
14 czerwca 2019, godz. 16:58
Hutnik Warszawa uzyskał licencję na udział w IV lidze mazowieckiej w sezonie 2019/20.
Nie pytaj, co klub może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla klubu
13 czerwca 2019, godz. 16:10
Rozmowa z Jędrzejem Karaskiem, wiceprezesem Hutnika Warszawa o pomysłach na finansowanie klubu, budżecie i problemach warszawskiego sportu.
Zapowiedź 30. kolejki
13 czerwca 2019, godz. 10:30
Przed nami ostatnia seria spotkań w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Przyszli:
Ariel Borysiuk (Chojniczanka Chojnice)
Mateusz Dobosz (Ursus Warszawa)
Jan Lewandowski (półroczne wypożyczenie, Wicher Kobyłka)
Rafał Maciejewski (Legia II Warszawa)
Jan Piasek (MKS Polonia Warszawa)
Jakub Skowron (Olimpia Zambrów)
Marcin Stromecki (Stomil Olsztyn)
Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie)
Odeszli:
Grzegorz Dukowicz (kontuzja, przerwanie treningów)
Krzysztof Jabłoński (rozwiązanie kontraktu)
Oliwier Jagielski (rozwiązanie kontraktu)
Mateusz Kowalski (Talent Warszawa)
Piotr Maślanka (rozwiązanie kontraktu)
Patryk Piasecki (półroczne wypożyczenie, Marcovia Marki)
Paweł Tarnowski (Polonia II Warszawa)
Kacper Siudak (Olimpia Zambrów)
Kamil Waśniowski (półroczne wypożyczenie, Mazur Karczew)
Oskar Zaks (Ząbkovia Ząbki)
20.01 – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:2 (Vogtman x2, Prusinowski, Borysiuk, Możdżonek, Winiarski)
27.01 – Mławianka Mława 7:1 (Maciejewski x3, Koziara, Jagielski, Vogtman, Borysiuk)
03.02 – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (Bek, Piasek, testowany)
03.02 – Talent Warszawa 1:2 (Górecki)
10.02 – Victoria Sulejówek 1:1 (Bujak)
10.02 – Pelikan Łowicz 1:1 (Vogtman)
17.02 – ŁKS Łomża 1:1 (Nowik)
24.02 – Legia II Warszawa 1:4 (Koziara)
02.03 - STF Champion 9:1 (Bartnik x2, Bujak x2, Giel x2, Ignacak, Bek, Możdżonek)
02.03 – Znicz II Pruszków 7:2 (Vogtman x2, Maciejewski x2, Nowik x2, Piasek)
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 48 | |
2 | KTS Weszło | 45 | |
3 | Hutnik Warszawa | 45 | |
4 | Ząbkovia Ząbki | 44 | |
5 | KS CK Troszyn | 44 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 42 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | |
20.04 (s) 14:00 | W | KTS Weszło | |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | |
04/05.05 | W | Wisła II Płock | |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | |
11/12.05 | W | Ursus Warszawa | |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25/26.05 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15/16.06 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |