Aktualności
Zapowiedź: Hutnik - Troszyn
30 kwietnia 2021, godz. 10:48
Jutro, w sobotę, o godzinie 12, Hutnik Warszawa zmierzy się z KS CK Troszyn, w meczu 20. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II. Spotkanie odbędzie się przy ul. Strażackiej 121.
Urodziny Kacpra Siudaka
30 kwietnia 2021, godz. 09:19
Dzisiaj, tj. 30 kwietnia, 24. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Kacper Siudak.
Skrót meczu z Mławianką
26 kwietnia 2021, godz. 17:10
Przedstawiamy skrót meczu z Mławianką Mława, w którym Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe 2:4.
Urodziny Patryka Turko
25 kwietnia 2021, godz. 16:21
Dzisiaj, tj. 25 kwietnia, 25. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Patryk Turko.
Przegrana rezerw
25 kwietnia 2021, godz. 15:41
Hutnik II Warszawa przegrał z Polonią II Warszawa 0:6, w meczu 24. kolejki Ligi Okręgowej, grupy II.
Mławianka - Hutnik 4:2
25 kwietnia 2021, godz. 09:32
Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Mławianką Mława 2:4, w meczu 18. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.
Zapowiedź: Mławianka - Hutnik
23 kwietnia 2021, godz. 08:53
Jutro, w sobotę, o godzinie 17, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mławianką Mława, w meczu 18. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.
Niezasłużona porażka rezerw
21 kwietnia 2021, godz. 23:05
Hutnik II Warszawa przegrał z Wichrem Kobyłka 1:2, w meczu 19. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.
Urodziny Dominika Marchelewicza
19 kwietnia 2021, godz. 10:08
Dzisiaj, tj. 19 kwietnia, 22. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Dominik Marchelewicz.
Skrót meczu z Żyrardowianką
18 kwietnia 2021, godz. 16:28
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu z Żyrardowianką Żyrardów, wygranego na wyjeździe przez Hutnik Warszawa 7:2.
Wysokie zwycięstwo
17 kwietnia 2021, godz. 20:55
Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Żyrardowianką Żyrardów 7:2, w meczu 18. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.
Zapowiedź: Żyrardowianka - Hutnik
16 kwietnia 2021, godz. 13:22
Jutro, o godzinie 16, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Żyrardowianką Żyrardów, w meczu 18. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
Remis z liderem
10 kwietnia 2021, godz. 16:09
Hutnik Warszawa bezbramkowo zremisował z Huraganem Wołomin 0:0, w meczu 17. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.
Rusza liga!
08 kwietnia 2021, godz. 13:31
W najbliższy weekend zostaną wznowione rozgrywki IV ligi mazowieckiej. Hutnik Warszawa już na początku rundy wiosennej zmierzy się z liderem - Huraganem Wołomin.
Urodziny Rafała Golucha
06 kwietnia 2021, godz. 09:01
Dzisiaj, tj. 6 kwietnia, 31. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Rafał Goluch.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Przyszli:
Ariel Borysiuk (Chojniczanka Chojnice)
Mateusz Dobosz (Ursus Warszawa)
Jan Lewandowski (półroczne wypożyczenie, Wicher Kobyłka)
Rafał Maciejewski (Legia II Warszawa)
Jan Piasek (MKS Polonia Warszawa)
Jakub Skowron (Olimpia Zambrów)
Marcin Stromecki (Stomil Olsztyn)
Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie)
Odeszli:
Grzegorz Dukowicz (kontuzja, przerwanie treningów)
Krzysztof Jabłoński (rozwiązanie kontraktu)
Oliwier Jagielski (rozwiązanie kontraktu)
Mateusz Kowalski (Talent Warszawa)
Piotr Maślanka (rozwiązanie kontraktu)
Patryk Piasecki (półroczne wypożyczenie, Marcovia Marki)
Paweł Tarnowski (Polonia II Warszawa)
Kacper Siudak (Olimpia Zambrów)
Kamil Waśniowski (półroczne wypożyczenie, Mazur Karczew)
Oskar Zaks (Ząbkovia Ząbki)
20.01 – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:2 (Vogtman x2, Prusinowski, Borysiuk, Możdżonek, Winiarski)
27.01 – Mławianka Mława 7:1 (Maciejewski x3, Koziara, Jagielski, Vogtman, Borysiuk)
03.02 – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (Bek, Piasek, testowany)
03.02 – Talent Warszawa 1:2 (Górecki)
10.02 – Victoria Sulejówek 1:1 (Bujak)
10.02 – Pelikan Łowicz 1:1 (Vogtman)
17.02 – ŁKS Łomża 1:1 (Nowik)
24.02 – Legia II Warszawa 1:4 (Koziara)
02.03 - STF Champion 9:1 (Bartnik x2, Bujak x2, Giel x2, Ignacak, Bek, Możdżonek)
02.03 – Znicz II Pruszków 7:2 (Vogtman x2, Maciejewski x2, Nowik x2, Piasek)
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 48 | |
2 | KTS Weszło | 45 | |
3 | Hutnik Warszawa | 45 | |
4 | Ząbkovia Ząbki | 44 | |
5 | KS CK Troszyn | 44 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 42 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | |
20.04 (s) 14:00 | W | KTS Weszło | |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | |
04/05.05 | W | Wisła II Płock | |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | |
11/12.05 | W | Ursus Warszawa | |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25/26.05 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15/16.06 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |