Aktualności
Zapowiedź: Troszyn - Hutnik
16 czerwca 2022, godz. 16:23
Jutro, w piątek, o godzinie 19.30, Hutnik Warszawa zmierzy się z KS CK Troszyn w ostatnim meczu w sezonie 2021/22 forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Urodziny Wojciecha Trznadla
11 czerwca 2022, godz. 09:16
Dzisiaj, tj. 11 czerwca, 21. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Wojciech Trznadel.
Hutnik - Świt 4:2
10 czerwca 2022, godz. 00:01
Hutnik Warszawa wygrał u siebie ze Świtem Staroźreby 4:2, w meczu 33. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Zapowiedź: Hutnik - Świt
09 czerwca 2022, godz. 10:01
Jutro, w piątek, o godzinie 20.30, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa podejmować będzie Świt Staroźreby, w meczu 33. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Urodziny Fabiana Pacholaka
09 czerwca 2022, godz. 09:32
Dzisiaj, tj. 9 czerwca, 19. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Fabian Pacholak.
Urodziny Damiana Jaczewskiego
05 czerwca 2022, godz. 11:39
Dzisiaj, tj. 5 czerwca, 19. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Damian Jaczewski.
Wygrana w doliczonym czasie
04 czerwca 2022, godz. 15:57
Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Wisłą II Płock 3:2, w meczu 32. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Zapowiedź: Wisła II - Hutnik
03 czerwca 2022, godz. 12:10
Jutro, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Wisłą II Płock, w meczu 32. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Hutnik - Żbik 5:1
01 czerwca 2022, godz. 21:45
Hutnik Warszawa wygrał u siebie ze Żbikiem Nasielsk 5:1, w meczu 31. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Zapowiedź: Hutnik - Żbik
31 maja 2022, godz. 12:07
Jutro, w środę, o godzinie 18, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa podejmować będzie Żbik Nasielsk, w meczu 31. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Trzy punkty jadą na Bielany!
28 maja 2022, godz. 15:31
Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Marcovią Marki 2:0, w meczu 30. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Zapowiedź: Marcovia - Hutnik
27 maja 2022, godz. 10:33
Jutro, w sobotę, o godzinie 12, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Marcovią Marki, w meczu 30. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Hutnik - MKS Przasnysz 2:0
21 maja 2022, godz. 22:07
Hutnik Warszawa wygrał u siebie z MKS Przasnysz 2:0, w meczu 29. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Zapowiedź: Hutnik - Przasnysz
20 maja 2022, godz. 10:50
Jutro, w sobotę, o godzinie 18.30, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa podejmować będzie MKS Przasnysz, w meczu 29. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej, grupy I (północnej).
Bilety na mecz z Przasnyszem
19 maja 2022, godz. 11:01
Od czwartku dostępne są w sprzedaży bilety na sobotni mecz domowy przeciwko MKS Przasnysz.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Przyszli:
Ariel Borysiuk (Chojniczanka Chojnice)
Mateusz Dobosz (Ursus Warszawa)
Jan Lewandowski (półroczne wypożyczenie, Wicher Kobyłka)
Rafał Maciejewski (Legia II Warszawa)
Jan Piasek (MKS Polonia Warszawa)
Jakub Skowron (Olimpia Zambrów)
Marcin Stromecki (Stomil Olsztyn)
Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie)
Odeszli:
Grzegorz Dukowicz (kontuzja, przerwanie treningów)
Krzysztof Jabłoński (rozwiązanie kontraktu)
Oliwier Jagielski (rozwiązanie kontraktu)
Mateusz Kowalski (Talent Warszawa)
Piotr Maślanka (rozwiązanie kontraktu)
Patryk Piasecki (półroczne wypożyczenie, Marcovia Marki)
Paweł Tarnowski (Polonia II Warszawa)
Kacper Siudak (Olimpia Zambrów)
Kamil Waśniowski (półroczne wypożyczenie, Mazur Karczew)
Oskar Zaks (Ząbkovia Ząbki)
20.01 – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:2 (Vogtman x2, Prusinowski, Borysiuk, Możdżonek, Winiarski)
27.01 – Mławianka Mława 7:1 (Maciejewski x3, Koziara, Jagielski, Vogtman, Borysiuk)
03.02 – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (Bek, Piasek, testowany)
03.02 – Talent Warszawa 1:2 (Górecki)
10.02 – Victoria Sulejówek 1:1 (Bujak)
10.02 – Pelikan Łowicz 1:1 (Vogtman)
17.02 – ŁKS Łomża 1:1 (Nowik)
24.02 – Legia II Warszawa 1:4 (Koziara)
02.03 - STF Champion 9:1 (Bartnik x2, Bujak x2, Giel x2, Ignacak, Bek, Możdżonek)
02.03 – Znicz II Pruszków 7:2 (Vogtman x2, Maciejewski x2, Nowik x2, Piasek)
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 48 | |
2 | KTS Weszło | 45 | |
3 | Hutnik Warszawa | 45 | |
4 | Ząbkovia Ząbki | 44 | |
5 | KS CK Troszyn | 44 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 42 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | |
20.04 (s) 14:00 | W | KTS Weszło | |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | |
04/05.05 | W | Wisła II Płock | |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | |
11/12.05 | W | Ursus Warszawa | |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25/26.05 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15/16.06 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |