Aktualności
Hutnik - Mazovia 1:2
09 kwietnia 2023, godz. 09:57
Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:2, w meczu 22. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Zapowiedź: Hutnik - Mazovia
07 kwietnia 2023, godz. 12:54
Jutro, w sobotę, o godzinie 13, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Mazovią Mińsk Mazowiecki, w meczu 22. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Urodziny Rafała Golucha
06 kwietnia 2023, godz. 19:21
Dzisiaj, tj. 6 kwietnia, 33. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Rafał Goluch.
Remis w Mszczonowie
01 kwietnia 2023, godz. 17:01
Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Mszczonowianką Mszczonów 2:2, w meczu 21. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Zapowiedź: Mszczonowianka - Hutnik
31 marca 2023, godz. 09:00
Jutro, w sobotę, o godzinie 12.30, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Mszczonowianką Mszczonów, w meczu 21. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Urodziny Patryka Winiarskiego
31 marca 2023, godz. 08:56
Dzisiaj, tj. 31 marca, 19. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Patryk Winiarski.
Urodziny Piotra Wielgosza
29 marca 2023, godz. 11:33
Dzisiaj, tj. 29 marca, 32. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Piotr Wielgosz.
Hutnik - Escola 2:0
26 marca 2023, godz. 13:19
Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Escolą Varsovia 2:0, w meczu 20. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Zapowiedź: Hutnik - Escola
24 marca 2023, godz. 09:42
Jutro, w sobotę, o godzinie 15, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Escolą Varsovia, w meczu 20. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Porażka z Piasecznem
18 marca 2023, godz. 16:34
Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z MKS Piaseczno 0:4, w meczu 19. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Zapowiedź: MKS Piaseczno - Hutnik
17 marca 2023, godz. 09:47
Jutro, w sobotę, o godzinie 13, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z MKS Piaseczno, w meczu 19. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
Urodziny Patryka Beka
17 marca 2023, godz. 09:35
Dzisiaj, tj. 17 marca, 19. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Patryk Bek.
Urodziny Patryka Andrzejczaka
15 marca 2023, godz. 09:52
Dzisiaj, tj. 15 marca, 23. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Patryk Andrzejczak.
Urodziny Sebastiana Ignacaka
12 marca 2023, godz. 12:50
Dzisiaj, tj. 12 marca, 21. urodziny obchodzi zawodnik Hutnika Warszawa, Sebastian Ignacak.
Hutnik - Marcovia 3:1
11 marca 2023, godz. 16:39
Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Marcovią Marki 3:1, w meczu 18. kolejki forBET IV ligi mazowieckiej.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Potrzebujesz kontenera na odpady budowlane, poremontowe, gruz, gabaryty? Chcesz, by usługa został zrealizowana szybko i w konkurencyjnej cenie? Wybierz ofertę naszego sponsora! Firma BYŚ podstawi wybrany przez Ciebie kontener! Szczegóły oferty na stronie: www.bys.pl. Zadzwoń: 22 835 40 48 lub zamów mailowo: biuro@bys.pl. Polecamy!
Przyszli:
Ariel Borysiuk (Chojniczanka Chojnice)
Mateusz Dobosz (Ursus Warszawa)
Jan Lewandowski (półroczne wypożyczenie, Wicher Kobyłka)
Rafał Maciejewski (Legia II Warszawa)
Jan Piasek (MKS Polonia Warszawa)
Jakub Skowron (Olimpia Zambrów)
Marcin Stromecki (Stomil Olsztyn)
Rafał Włodarczyk (Błonianka Błonie)
Odeszli:
Grzegorz Dukowicz (kontuzja, przerwanie treningów)
Krzysztof Jabłoński (rozwiązanie kontraktu)
Oliwier Jagielski (rozwiązanie kontraktu)
Mateusz Kowalski (Talent Warszawa)
Piotr Maślanka (rozwiązanie kontraktu)
Patryk Piasecki (półroczne wypożyczenie, Marcovia Marki)
Paweł Tarnowski (Polonia II Warszawa)
Kacper Siudak (Olimpia Zambrów)
Kamil Waśniowski (półroczne wypożyczenie, Mazur Karczew)
Oskar Zaks (Ząbkovia Ząbki)
20.01 – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:2 (Vogtman x2, Prusinowski, Borysiuk, Możdżonek, Winiarski)
27.01 – Mławianka Mława 7:1 (Maciejewski x3, Koziara, Jagielski, Vogtman, Borysiuk)
03.02 – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (Bek, Piasek, testowany)
03.02 – Talent Warszawa 1:2 (Górecki)
10.02 – Victoria Sulejówek 1:1 (Bujak)
10.02 – Pelikan Łowicz 1:1 (Vogtman)
17.02 – ŁKS Łomża 1:1 (Nowik)
24.02 – Legia II Warszawa 1:4 (Koziara)
02.03 - STF Champion 9:1 (Bartnik x2, Bujak x2, Giel x2, Ignacak, Bek, Możdżonek)
02.03 – Znicz II Pruszków 7:2 (Vogtman x2, Maciejewski x2, Nowik x2, Piasek)
Lp | Drużyna | Pkt | |
1 | Wisła II Płock | 48 | |
2 | KTS Weszło | 45 | |
3 | Hutnik Warszawa | 45 | |
4 | Ząbkovia Ząbki | 44 | |
5 | KS CK Troszyn | 44 | |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 42 |
Data | D/W | Przeciwnik | Wynik |
05.08 (s) 19:00 | D | KS CK Troszyn | 0:0 |
12.08 (s) 16:00 | W | Błonianka Błonie | 4:0 |
19.08 (s) 13:00 | D | Oskar Przysucha | 4:0 |
26.08 (s) 13:00 | W | KS Raszyn | 3:1 |
30.08 (śr) 19:00 | D | Wilga Garwolin | 2:1 |
02.09 (s) 17:00 | W | MKS Piaseczno | 2:0 |
10.09 (n) 18:00 | D | KTS Weszło | 0:0 |
16.09 (s) 14:00 | W | Ząbkovia Ząbki | 0:2 |
23.09 (s) 19:00 | D | Wisła II Płock | 1:0 |
30.09 (s) 16:00 | W | Marcovia Marki | 1:0 |
06.10 (pt) 20:00 | D | Ursus Warszawa | 1:1 |
14.10 (s) 15:00 | W | Mazur Karczew | 2:0 |
21.10 (s) 13:00 | D | Mszczonowianka | 1:1 |
28.10 (s) 13:30 | W | Mazovia Mińsk Maz. | 2:2 |
04.11 (s) 13:00 | D | Drogowiec Jedlińsk | 3:0 |
11.11 (s) 13:00 | D | Sokół Serock | 5:1 |
18.11 (s) 13:00 | W | Józefovia Józefów | 2:0 |
09.03 (s) 14:30 | W | KS CK Troszyn | 5:3 |
16.03 (s) 13:00 | D | Błonianka Błonie | 3:0 |
23.03 (s) 15:00 | W | Oskar Przysucha | 0:0 |
30.03 (s) 13:00 | D | KS Raszyn | |
06.04 (s) 16:00 | W | Wilga Garwolin | |
13.04 (s) 13:00 | D | MKS Piaseczno | |
20.04 (s) 14:00 | W | KTS Weszło | |
27.04 (s) 13:00 | D | Ząbkovia Ząbki | |
04/05.05 | W | Wisła II Płock | |
08.05 (ś) 19:00 | D | Marcovia Marki | |
11/12.05 | W | Ursus Warszawa | |
18.05 (s) 18:00 | D | Mazur Karczew | |
25/26.05 | W | Mszczonowianka | |
01.06 (s) 13:00 | D | Mazovia Mińsk Maz. | |
08/09.06 | W | Drogowiec Jedlińsk | |
15/16.06 | W | Sokół Serock | |
22.06 (s) 17:00 | D | Józefovia Józefów |