1. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-08-11 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
KS Łomianki |
2018-08-11 |
17:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2018-08-11 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2018-08-11 |
17:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2018-08-11 |
11:00 |
|
|
Mazur Gostynin |
|
|
|
MKS Ciechanów |
2018-08-11 |
14:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2018-08-11 |
11:00 |
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2018-08-11 |
17:00 |
|
|
Mławianka Mława |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
2. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-08-15 |
17:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2018-08-15 |
18:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2018-08-15 |
14:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Mławianka Mława |
2018-08-15 |
17:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Kasztelan Sierpc |
2018-08-15 |
17:00 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2018-08-15 |
15:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Mazur Gostynin |
2018-08-15 |
15:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
2018-08-15 |
17:30 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Huragan Wołomin |
|
3. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-08-18 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2018-08-18 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Wisła II Płock |
2018-08-18 |
17:30 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
KS Łomianki |
2018-08-18 |
11:00 |
|
|
Mazur Gostynin |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2018-08-18 |
11:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2018-08-18 |
11:00 |
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
|
|
MKS Ciechanów |
2018-08-18 |
17:00 |
|
|
Mławianka Mława |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2018-08-18 |
16:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
4. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-08-25 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2018-08-25 |
13:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2018-08-25 |
17:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2018-08-25 |
17:00 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
Mławianka Mława |
2018-08-25 |
11:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Kasztelan Sierpc |
2018-08-25 |
14:30 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2018-08-25 |
17:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Mazur Gostynin |
2018-08-29 |
17:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
|
5. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-09-01 |
17:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2018-09-01 |
|
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2018-09-01 |
|
|
|
Mazur Gostynin |
|
|
|
Wisła II Płock |
2018-09-01 |
|
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
KS Łomianki |
2018-09-01 |
|
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2018-09-01 |
|
|
|
Mławianka Mława |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2018-09-01 |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
MKS Ciechanów |
2018-09-01 |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
MKS Przasnysz |
|
6. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-09-08 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Mazur Gostynin |
2018-09-08 |
13:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2018-09-09 |
16:00 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2018-09-09 |
11:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2018-09-08 |
16:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Mławianka Mława |
2018-09-08 |
16:30 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Kasztelan Sierpc |
2018-09-08 |
11:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2018-09-08 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
|
7. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-09-15 |
16:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2018-09-15 |
11:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2018-09-15 |
11:00 |
|
|
Mazur Gostynin |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2018-09-15 |
16:00 |
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
|
|
Wisła II Płock |
2018-09-15 |
11:00 |
|
|
Mławianka Mława |
|
|
|
KS Łomianki |
2018-09-15 |
16:30 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2018-09-15 |
16:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2018-09-15 |
14:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
MKS Ciechanów |
|
8. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-09-22 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Kasztelan Sierpc |
2018-09-22 |
13:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
MKS Ciechanów |
2018-09-23 |
11:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2018-09-22 |
16:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2018-09-22 |
16:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2018-09-23 |
11:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Mławianka Mława |
2018-09-22 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2018-09-22 |
16:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Mazur Gostynin |
|
9. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-09-29 |
16:00 |
|
|
Mławianka Mława |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2018-09-29 |
15:00 |
|
|
Mazur Gostynin |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2018-09-29 |
16:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
2018-09-29 |
15:30 |
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2018-09-29 |
11:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Wisła II Płock |
2018-09-29 |
11:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
KS Łomianki |
2018-09-29 |
14:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2018-09-29 |
16:00 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
10. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-10-06 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2018-10-06 |
15:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2018-10-06 |
11:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
MKS Ciechanów |
2018-10-06 |
15:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2018-10-07 |
11:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2018-10-06 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Mławianka Mława |
2018-10-06 |
15:30 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Kasztelan Sierpc |
2018-10-06 |
15:30 |
|
|
Mazur Gostynin |
|
|
|
Wkra Żuromin |
|
11. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-10-13 |
15:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2018-10-13 |
15:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2018-10-13 |
15:00 |
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
|
|
Mazur Gostynin |
2018-10-13 |
15:00 |
|
|
Mławianka Mława |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
2018-10-12 |
19:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2018-10-13 |
15:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Wisła II Płock |
2018-10-13 |
15:00 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
KS Łomianki |
2018-10-14 |
11:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
12. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-10-20 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2018-10-20 |
13:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2018-10-20 |
15:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2018-10-20 |
11:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
MKS Ciechanów |
2018-10-20 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2018-10-20 |
15:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2018-10-20 |
11:00 |
|
|
Mazur Gostynin |
|
|
|
Mławianka Mława |
2018-10-20 |
15:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
13. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-10-27 |
13:00 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2018-10-27 |
11:00 |
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2018-10-27 |
13:00 |
|
|
Mławianka Mława |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2018-10-27 |
13:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Mazur Gostynin |
2018-10-27 |
13:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
2018-10-27 |
13:30 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2018-10-28 |
11:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Wisła II Płock |
2018-10-27 |
13:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
KS Łomianki |
|
14. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-11-03 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2018-11-03 |
13:30 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
KS Łomianki |
2018-11-04 |
11:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2018-11-03 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
MKS Ciechanów |
2018-11-03 |
13:30 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2018-11-03 |
11:00 |
|
|
Mazur Gostynin |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2018-11-03 |
13:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2018-11-04 |
11:00 |
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
|
|
Mławianka Mława |
|
15. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-11-10 |
13:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2018-11-10 |
13:00 |
|
|
Mławianka Mława |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2018-11-10 |
13:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Kasztelan Sierpc |
2018-11-10 |
13:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2018-11-10 |
13:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Mazur Gostynin |
2018-11-10 |
13:00 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
2018-11-11 |
11:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2018-11-10 |
13:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Wisła II Płock |
|
16. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2018-11-17 |
13:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2018-11-17 |
11:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Wisła II Płock |
2018-11-17 |
11:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2018-11-17 |
11:00 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
Mazur Gostynin |
2018-11-17 |
11:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Kasztelan Sierpc |
2018-11-17 |
13:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2018-11-17 |
13:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Mławianka Mława |
2018-11-18 |
19:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
|
17. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-03-23 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Wisła II Płock |
2019-03-23 |
16:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2019-03-23 |
16:00 |
|
|
Mławianka Mława |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2019-03-23 |
15:00 |
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2019-03-23 |
14:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
MKS Ciechanów |
2019-03-23 |
11:00 |
|
|
Mazur Gostynin |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2019-03-23 |
16:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2019-03-23 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
KS Łomianki |
|
18. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-03-30 |
10:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2019-03-30 |
11:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2019-03-30 |
11:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2019-03-30 |
12:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Mazur Gostynin |
2019-03-30 |
12:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2019-03-30 |
14:00 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
Kasztelan Sierpc |
2019-03-30 |
15:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Mławianka Mława |
2019-03-30 |
16:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
|
19. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-04-06 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2019-04-06 |
16:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2019-04-06 |
16:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2019-04-06 |
16:00 |
|
|
Mławianka Mława |
|
|
|
MKS Ciechanów |
2019-04-06 |
16:00 |
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2019-04-06 |
15:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2019-04-06 |
11:00 |
|
|
Mazur Gostynin |
|
|
|
KS Łomianki |
2019-04-06 |
14:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Wisła II Płock |
|
20. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-04-13 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
2019-04-13 |
11:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2019-04-13 |
11:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Mazur Gostynin |
2019-04-13 |
16:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2019-04-13 |
12:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Kasztelan Sierpc |
2019-04-13 |
11:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Mławianka Mława |
2019-04-13 |
16:00 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2019-04-13 |
13:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
21. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-04-19 |
17:00 |
|
|
Mazur Gostynin |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2019-04-19 |
16:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2019-04-19 |
17:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
MKS Ciechanów |
2019-04-19 |
17:00 |
|
|
Mławianka Mława |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2019-04-19 |
17:00 |
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
|
|
KS Łomianki |
2019-04-19 |
20:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2019-04-20 |
11:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2019-04-20 |
13:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Wisła II Płock |
|
22. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-04-27 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2019-04-27 |
11:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
2019-04-27 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Mazur Gostynin |
2019-04-27 |
11:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2019-04-27 |
17:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Mławianka Mława |
2019-04-27 |
16:00 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2019-04-27 |
17:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2019-04-28 |
11:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
23. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-05-04 |
16:00 |
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2019-05-04 |
17:00 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2019-05-01 |
13:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2019-05-04 |
17:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2019-05-04 |
16:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
KS Łomianki |
2019-05-04 |
17:00 |
|
|
Mławianka Mława |
|
|
|
Wisła II Płock |
2019-05-01 |
15:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2019-05-04 |
11:00 |
|
|
Mazur Gostynin |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
|
24. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-05-11 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Mławianka Mława |
2019-05-11 |
11:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Mazur Gostynin |
2019-05-11 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Kasztelan Sierpc |
2019-05-11 |
16:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2019-05-11 |
17:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2019-05-11 |
17:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2019-05-12 |
11:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2019-05-12 |
17:30 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
MKS Ciechanów |
|
25. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-05-15 |
17:30 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2019-05-15 |
17:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2019-05-15 |
17:00 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2019-05-15 |
15:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
KS Łomianki |
2019-05-15 |
17:30 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Wisła II Płock |
2019-05-15 |
17:00 |
|
|
Mławianka Mława |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2019-05-15 |
17:00 |
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
2019-05-15 |
17:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Mazur Gostynin |
|
26. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-05-18 |
11:00 |
|
|
Mazur Gostynin |
|
|
|
Kasztelan Sierpc |
2019-05-18 |
11:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Mławianka Mława |
2019-05-18 |
13:15 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2019-05-18 |
14:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2019-05-18 |
17:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
MKS Ciechanów |
2019-05-19 |
11:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2019-05-29 |
18:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2019-06-05 |
18:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Wkra Żuromin |
|
27. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-05-25 |
15:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2019-05-25 |
15:00 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
Wisła II Płock |
2019-05-25 |
16:00 |
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2019-05-25 |
17:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2019-05-25 |
17:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
KS Łomianki |
2019-05-25 |
17:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
2019-05-25 |
17:00 |
|
|
Mławianka Mława |
|
|
|
Mazur Gostynin |
2019-05-25 |
18:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Huragan Wołomin |
|
28. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-06-01 |
11:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
MKS Ciechanów |
2019-06-01 |
11:00 |
|
|
Mazur Gostynin |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2019-06-01 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2019-06-01 |
11:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2019-06-01 |
17:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Mławianka Mława |
2019-06-01 |
17:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2019-06-02 |
14:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2019-06-01 |
11:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
29. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-06-08 |
11:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2019-06-08 |
17:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2019-06-08 |
17:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Wisła II Płock |
2019-06-08 |
17:00 |
|
|
MKS Ciechanów |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2019-06-08 |
17:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
2019-06-08 |
17:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Mazur Gostynin |
2019-06-08 |
17:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2019-06-08 |
17:00 |
|
|
Mławianka Mława |
|
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
30. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-06-15 |
17:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2019-06-12 |
18:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
KS Łomianki |
2019-06-15 |
17:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Mławianka Mława |
2019-06-15 |
17:00 |
|
|
Kasztelan Sierpc |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2019-06-15 |
17:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2019-06-15 |
17:00 |
|
|
Mazur Gostynin |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2019-06-15 |
17:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
MKS Ciechanów |
2019-06-15 |
17:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
|