0

Ząbkovia pokonana!

06 października 2018, godz. 14:36, 1193 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Ząbkovią Ząbki 1:0, w meczu 10. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

W 6. minucie goście wykonywali rzut rożny, po którym zawodnik Ząbkovii uderzył głową tuż nad poprzeczką. Cztery minuty później Krystian Lewandowski otrzymał żółtą kartkę za symulowanie w naszym polu karnym. W 30. minucie Lewandowski został ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką za uderzenie w twarz Bartłomieja Gołasiewicza. Sześć minut później zawodnik gości oddał strzał sprzed pola karnego, a piłka przeszła metr obok słupka.

W 51. minucie, po uderzeniu z 20 metrów przez gracza Ząbkovii, futbolówka trafiła w słupek. W 66. minucie Paweł Tarnowski strzelił z 10 metrów po ziemi, ale za lekko i bramkarz złapał piłkę. W 79. minucie Kamil Waćkowski zagrał długie podanie na połowę rywala. Damian Pracki wygrał pojedynek główkowy. Do strąconej piłki doszedł Karol Cimochowski, który z 15 metrów przelobował bramkarza Ząbkovii. W 86. minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Bartosz Osoliński i obydwa zespoły grały w dziesięciu. W 90. minucie goście oddali groźny strzał po rozegraniu rzutu rożnego, jednak bardzo dobrze interweniował Paweł Okrasa.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 15, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

Hutnik Warszawa - Ząbkovia Ząbki 1:0 (0:0)
Bramka:
Cimochowski 79'.

Żółte kartki: Osoliński, Brzeziński, Baranowski - Lewandowski, Nawrocki.

Czerwone kartki: Osoliński (86. minuta, dwie żółte) - Lewandowski (30. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Okrasa - Wielgosz (Brzozowski 52'), Nowik, Baranowski, Goluch (Cimochowski 77') - Szala (Tarnowski 61'), Osoliński, Brzeziński (Drożdżal 53'), Waśniowski (Waćkowski 73') - Gołasiewicz (Paradowski 64'), Pracki.

Sędzia: Łukasz Trawiński (Warszawa).