0

Wysoka wygrana w pucharze

23 sierpnia 2017, godz. 15:30, 798 wyświetleń

A A A

W 13. minucie przed polem karnym gospodarzy sfaulowany został Karol Cimochowski. Do rzutu wolnego podszedł Damian Pracki, który pięknie przymierzył w okienko. Kwadrans później Pracki podwyższył prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Piotr Wielgosz, a Pracki strzałem głową pokonał bramkarza. Dwie minuty później gola zdobył Łukasz Szala, a asystował Paweł Tarnowski. W ostatnich minutach dwa trafienia zaliczył Tarnowski. Asystowali mu Maciej Baranowski i Szala. Tuż przed końcem pierwszej połowy gospodarze zdobyli swoją pierwszą bramkę. Do przerwy było 5:1 dla klubu z Bielan.

Po zmianie stron wynik pozostawał bez zmian do 71. minuty, kiedy kapitalnie sprzed pola karnego uderzył Szala. Sześć minut później hat-tricka skompletował Pracki, który strzelił gola po rozegraniu rzutu rożnego. Kilka minut potem rywale zdobyli swoją drugą bramkę. Rezultat meczu, w 87. minucie, po uderzeniu z dystansu ustalił Erwin Nowik.

Następna runda Pucharu Okręgowego zaplanowana jest na 6 września (środa, godz. 16.30). Przeciwnika poznamy po losowaniu. A już w najbliższą sobotę, o godzinie 11, derby stolicy. Na Marymoncką przyjeżdża Olimpia Warszawa.

SRT Halinów – Hutnik Warszawa 2:8 (1:5)
Bramki: 42′, 81′ – Pracki 13′, 28′, 77′, Szala 30′, 71′, Tarnowski 38′, 40′, Nowik 87′.