0

Wysoka porażka

25 stycznia 2020, godz. 15:25, 993 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa przegrał w meczu towarzyskim ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:9. Sparing został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łomiankach.

Do przerwy wicelider III ligi prowadził 4:1. Honorową bramkę zdobył z rzutu karnego Paweł Giel.

Sparingiem ze Świtem został zakończony okres sprawdzania przez sztab klubu z Bielan testowanych zawodników.

Nowym testowanym zawodnikiem był środkowy obrońca, młodzieżowiec z IV ligi.

W meczu z powodu kontuzji nie zagrali: Maciej Baranowski, Sebastian Duczek, Rafał Goluch, Kacper Siudak, a także nie wystąpił Mateusz Kowalski.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Hutnik Warszawa 9:1 (4:1)
Bramki:
5', 21', 31', 44', 62', 70', 74', 76', 82' - Giel (k) 42'.
w 23. minucie Świt nie wykorzystał rzutu karnego (zawodnik Świtu trafił w słupek)

Skład - I połowa: Andrzejczak - zawodnik testowany 1, Nowik, zawodnik testowany 2, Wielgosz (Turko 26') - Szala, Zawistowski, Giel, Stanisławski - zawodnik testowany 3, Ziemski.

Skład - II połowa: Borowy - Sawicki, Waćkowski, Marchelewicz (Kolasa 75'), Turko - Aleksander, Zuchora, zawodnik testowany 4, Soliwoda - Cimochowski, zawodnik testowany 3 (Giel 59').