0

Wreszcie zwycięstwo!

15 września 2018, godz. 21:37, 960 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Wkrą Żuromin 2:1, w meczu 7. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Pierwsza połowa to przewaga Hutników i wiele naszych sytuacji. W 12. minucie Grzegorz Brzeziński podał do Łukasza Szali, który strzałem z kilku metrów pokonał bramkarza. Później m.in. Damian Pracki strzałem głową trafił w poprzeczkę. W 28. minucie Pracki wykorzystał rzut karny, po tym jak sfaulowany został Bartłomiej Gołasiewicz. W drugiej połowie Hutnicy mogli ustalić rezultat meczu, ale zabrakło wykończenia. Na pięć minut przed końcem gospodarze zdobyli kontaktowego gola, przez co końcówka była nerwowa, jednak Hutnik utrzymał prowadzenie.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 11, klub z Bielan podejmować będzie zespół Kasztelana Sierpc.

Wkra Żuromin - Hutnik Warszawa 1:2 (0:2)
Narewski 85' - Szala 12', Pracki (k) 28'.

Żółte kartki: Koczot, Żelazny, Chojnacki, Narewski, Karolewski - Waśniowski, Brzeziński, Baranowski, Goluch.

Hutnik: Okrasa - Wielgosz (Cimochowski 74'), Nowik, Baranowski, Goluch (Sawicki 90') - Szala (Tarnowski 79'), Osoliński, Brzeziński, Waśniowski (Turko 72') - Gołasiewicz (Brzozowski 63'), Pracki (Marchelewicz 90').

Sędzia: Cezary Dzięgielewski (Mława).