0

Tylko remis

28 kwietnia 2019, godz. 07:49, 1017 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Wkrą Żuromin 1:1, w meczu 22. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Po pierwszej połowie Hutnicy prowadzili jedną bramkę, chociaż mieli kilka dogodnych okazji do podwyższenia rezultatu. W 31. minucie gola zdobył Dominik Marchelewicz. W drugiej części gry goście dążyli do wyrównania. W 80. minucie zawodnik Wkry trafił do naszej bramki po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego. W ostatniej akcji meczu Marchelewicz w sytuacji sam na sam strzelił jedynie w słupek.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 16, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Kasztelanem Sierpc. Mecz zostanie rozegrany w Drobinie.

Hutnik Warszawa - Wkra Żuromin 1:1 (1:0)