0

Tylko remis

15 sierpnia 2020, godz. 16:04, 634 wyświetleń

A A A

Hutnik Warszawa zremisował z Makowianką Maków Mazowiecki 2:2, w meczu 3. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy II.

W 18. minucie debiutancką bramkę w barwach klubu zdobył Daniel Bogucki. Asystował Paweł Giel. Trzy minuty później było już dwa do zera, po bardzo ładnej i składnej akcji Hutników. Po podaniu Patryka Turko, gola strzelił Kamil Waśniowski. W końcówce pierwszej połowy, po błędzie obrońcy Hutnika, goście zdobyli bramkę kontaktową. Druga część gry była słabsza w naszym wykonaniu, co doprowadziło do kilku groźnych sytuacji ze strony Makowianki. Jedna z nich, w 58. minucie, zakończyła się golem wyrównującym.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 11, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Huraganem Wołomin.

Hutnik Warszawa - Makowianka Maków Mazowiecki 2:2 (2:1)