0

Remis z Makowianką

09 marca 2019, godz. 15:20, 881 wyświetleń

Hutnik Warszawa zremisował w meczu towarzyskim z Makowianką Maków Mazowiecki (Liga Okręgowa) 1:1. Sparing został rozegrany na boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11.

W 16. minucie w polu karnym sfaulowany został Piotr Wielgosz, a skutecznie z jedenastu metrów strzelił Damian Pracki. Makowianka doprowadziła do wyrównania na początku drugiej połowy.

Z powodu kontuzji w drużynie z Bielan nie zagrali: Paweł Tarnowski, Maciej Baranowski, Kamil Waćkowski, Rafał Goluch, Bartosz Osoliński i Krystian Pusiak.

W zespole z Makowa Mazowieckiego wystąpili byli zawodnicy Hutnika: Michał Złotkowski (grający trener) oraz Marek Piątek.

Za tydzień Hutnicy rozegrają ostatni mecz towarzyski przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych. W sobotę, o godzinie 13.30, w Jaktorowie, klub z Bielan zmierzy się z Żyrardowianką Żyrardów (Liga Okręgowa).

Hutnik Warszawa - Makowianka Maków Mazowiecki 1:1 (1:0)
Pracki (k) 16' - Majkowski 46'.

Skład - I połowa: Okrasa - Sawicki, Nowik, Marchelewicz, zawodnik testowany 1 - Wielgosz, Brzeziński, Drożdżal, Grabowski, Turko - Pracki.

Skład - II połowa: Andrzejczak (Molenda 67') - Liszewski, Nowik, zawodnik testowany 1, Wielgosz (Sawicki 70') - Szala, Brzeziński (Drożdżal 70'), Stankiewicz, Cimochowski, Turko (Grabowski 70') - Gołasiewicz.