Promnik – Hutnik 0:3

30 sierpnia 2017, godz. 21:16, 578 wyświetleń

Promnik - Hutnik

A A A

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Promnikiem Łaskarzew 3:0 w meczu 4 kolejki Ligi Okręgowej grupy I.

Do przerwy Hutnicy prowadzili jedną bramką po trafieniu Łukasza Szali. Jakub Tazbir podał do napastnika klubu z Bielan, który wyszedł sam na sam i pokonał bramkarza gospodarzy.

W 54. minucie z prawej strony boiska dośrodkował Bartosz Drożdżal, a Szala z kilku metrów wpakował piłkę do siatki rywala. Rezultat meczu został ustalony w 74. minucie. Po dośrodkowaniu Rafała Kruka obrońca Promnika wybijając piłkę trafił do własnej bramki.

Promnik Łaskarzew – Hutnik Warszawa 0:3 (0:1)
Bramki: Szala 39′, 54′, Opieka (s) 74′.

Żółte kartki: Opieka – Baranowski, Turko.

Hutnik: Byśkiniewicz – Wielgosz, Nowik, Baranowski, Turko – Tazbir (Kruk 65′), Leśniewicz, Osoliński (Podsiadło 85′), Drożdżal (Cimochowski 80′), Tarnowski (Ziółkowski 74′) – Szala (Polniak 70′).

Sędzia: Michał Wąsowski.