0

Porażka z Huraganem

19 października 2019, godz. 17:10, 965 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Huraganem Wołomin 1:4, w meczu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Pierwsi na prowadzenie wyszli Hutnicy, którzy zdobyli bramkę w 6. minucie. Łukasz Stanisławski dośrodkował z lewej strony boiska do niepilnowanego Mateusza Kowalskiego, który z bliska umieścił piłkę w siatce. Odpowiedź gospodarzy była bardzo szybka i już dwie minuty później był remis. Tuż po zmianie stron Huragan w ciągu czterech minut zdobył trzy bramki po prostych błędach w defensywie naszego zespołu.

Za tydzień Hutnik zmierzy się z Wkrą Żuromin. Mecz jest zaplanowany na sobotę, godzinę 16.30 i odbędzie się przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa 4:1 (1:1)
Augustyniak 8', 49', Figiel 51', Nowik (s) 53' - Kowalski 6'.

Żółte kartki: Smoliński, Witak - Wielgosz, Nowik.

Czerwona kartka: Nowik (90. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Andrzejczak - Sawicki (Bozik 63'), Nowik, Waćkowski, Wielgosz - Duczek (Turko 55'), Baranowski, Siudak (Pracki 55'), Stanisławski (Szala 71') - Giel, Kowalski (Zawistowski 68').

Sędzia: Krzysztof Mandes (Warszawa).