0

Podział punktów w Gostyninie

19 kwietnia 2019, godz. 20:54, 840 wyświetleń

Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Mazurem Gostynin 2:2, w meczu 21. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Gospodarze już w 3. minucie wyszli na prowadzenie. Od początku drugiej połowy Hutnicy dążyli do odrobienia strat. W 72. minucie bezpośrednio z rzutu rożnego do bramki trafił Patryk Turko. Trzy minuty później nasz zespół na prowadzenie wyprowadził Paweł Tarnowski. W ostatnim kwadransie Hutnik stworzył sobie kilka dogodnych okazji, jak się później okazało, niewykorzystane sytuacje zemściły się w ostatniej akcji meczu. Sędzia podyktował rzut wolny dla Mazura, a zawodnik gospodarzy z 20 metrów pokonał naszego bramkarza.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 11, klub z Bielan podejmować będzie Wkrę Żuromin.

Mazur Gostynin - Hutnik Warszawa 2:2 (1:0)
Wilamowski 3', Skupiński 90' - Turko 72', Tarnowski 75'.

Żółte kartki: Ravlyk, Komorowski, Surmak - Sawicki, Baranowski, Drożdżal.

Hutnik: Andrzejczak - Sawicki (Turko 46'), Baranowski, Goluch (Waćkowski 90'), Górski (Marchelewicz 46') - Wielgosz, Brzeziński, Giel (Stankiewicz 90'), Cimochowski (Drożdżal 46'), Grabowski (Tarnowski 60') - Pracki (Liszewski 90').

Sędzia: Jakub Lewandowski (Warszawa).