0

Piąty remis z rzędu

11 maja 2019, godz. 14:43, 961 wyświetleń

Hutnik Warszawa zremisował u siebie z Mławianką Mława 1:1, w meczu 24. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Do przerwy Hutnicy prowadzili 1:0 po trafieniu Patryka Turko. Asystę zanotował Paweł Tarnowski. Ponadto zawodnicy klubu z Bielan mieli co najmniej dwie dogodne okazje. Najpierw po strzale głową w słupek trafił Damian Pracki, a następnie w sytuacji sam na sam Rafał Grabowski uderzył w słupek. Z kolei w ostatniej minucie pierwszej połowy Paweł Okrasa wyszedł zwycięsko z pojedynku sam na sam z napastnikiem gości.

Po zmianie stron to przeciwnicy byli bardziej zdeterminowani do zdobycia bramki. Stworzyli sobie kilka szans, a wyrównanie nastąpiło w 79. minucie po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego z 25 metrów.

Już w najbliższą środę Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki. Mecz jest zaplanowany na godzinę 17.30.

Hutnik Warszawa - Mławianka Mława 1:1 (1:0)