0

Mazur - Hutnik 1:2

13 lipca 2019, godz. 14:04, 1056 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z czwartoligowym Mazurem Karczew 2:1.

Do przerwy Hutnicy prowadzili 1:0 po bramce z 8. minuty, którą zdobył Mateusz Kowalski. Asystę zaliczył Karol Cimochowski. W 64. minucie klub z Bielan podwyższył prowadzenie. Patryk Turko dośrodkował w pole karne, a uderzeniem głową gola strzelił testowany skrzydłowy. Gospodarze trafili do naszej bramki w 76. minucie.

Zawodnik testowanymi byli:
1 - lewy obrońca (młodzieżowiec, Liga Okręgowa)
2 - skrzydłowy (młodzieżowiec, A Klasa)
3 - środkowy obrońca (młodzieżowiec, CLJ)
4 - skrzydłowy (młodzieżowiec, CLJ)
5 - napastnik (IV liga)
6 - skrzydłowy (młodzieżowiec, IV liga)

Za tydzień Hutnik rozegra dwa mecze towarzyskie. W sobotę, o godzinie 10, zmierzymy się w Chodakowie z Żyrardowianką Żyrardów (IV liga), a o godzinie 13.30 w Ożarowie Mazowieckim z Ożarowianką (IV liga).

Mazur Karczew - Hutnik Warszawa 1:2 (0:1)
Celiński 76' - Kowalski 8', zawodnik testowany 6 64'.

Skład - I połowa: Pasturczyk - Wielgosz, Nowik, Waćkowski (zawodnik testowany 3 28'), zawodnik testowany 1 - Muchin (Duczek 28'), Siudak, Zuchora, zawodnik testowany 2 (zawodnik testowany 4 28') - Cimochowski, Kowalski.

Skład - II połowa: Andrzejczak - Sawicki,  Nowik (Waćkowski 60'), zawodnik testowany 3, Goluch - Duczek (zawodnik testowany 6 60'), Baranowski, Zawistowski, zawodnik testowany 4 (Turko 60') - zawodnik testowany 5, Szala.