0

Legionovia - Hutnik 1:3

21 listopada 2020, godz. 14:37, 664 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe w meczu towarzyskim z trzecioligową Legionovią Legionowo 3:1.

Hutnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, stwarzając przy tym wiele bramkowych sytuacji. Do przerwy jednak to gospodarze prowadzili. Po zmianie stron klub z Bielan zdobył trzy bramki. W 50. minucie Michał Butkiewicz został sfaulowany w polu karnym, a gola z rzutu karnego strzelił Paweł Giel. Dziesięć minut później po dwójkowej akcji Rafał Goluch - Kacper Siudak, ten pierwszy pokonał bramkarza. Rezultat sparingu w 80. minucie, po podaniu Butkiewicza, ustallił Giel.

W sparingu wystąpił Jan Michna z 2003 rocznika z akademii Hutnika.

Testowanymi zawodnikami byli:
1 - środkowy pomocnik (młodzieżowiec, liga juniorów)
2 - środkowy pomocnik (młodzieżowiec, liga juniorów)
3 - środkowy obrońca (młodzieżowiec, liga juniorów)

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 12, Hutnik zmierzy się na wyjeździe w meczu towarzyskim z Ząbkovią Ząbki.

Legionovia Legionowo - Hutnik Warszawa 1:3 (1:0)
Kowalski 25' - Giel (k) 50', 80', Goluch 60'.

Hutnik: Koncki - Wielgosz, Nowik (zawodnik testowany 3 80'), Kalisiak (Miriuk 46'), Goluch (Turko 70') - Aleksander (Knap 46'), Siudak (zawodnik testowany 1 80'), zawodnik testowany 1 (zawodnik testowany 2 46'), Waśniowski (Butkiewicz 46'), Stanisławski (Michna 80') - Giel.