0

Kolejne zwycięstwo!

21 września 2019, godz. 23:12, 1036 wyświetleń

Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki 2:0, w meczu 7. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Hutnicy zdobyli trzy punkty po bardzo dobrej grze i przy znakomitej atmosferze stworzonej przez kibiców obydwu drużyn. Piłkarze klubu z Bielan wypracowali wiele sytuacji bramkowych, a zdobyli po jednej bramce w każdej połowie. W 42. minucie Rafał Goluch minął dwóch zawodników gospodarzy i dośrodkował w pole karne, gdzie celnym strzałem głową piłkę do bramki skierował Sebastian Duczek. Wcześniej dwie sytuacje miał Mateusz Kowalski. Po jednej z nich z kilkunastu metrów trafił w słupek. Kilka minut po zmianie stron wynik podwyższył Patryk Turko, który wszedł na boisko od początku drugiej połowy. Przy golu asystował Kowalski. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i Hutnik umacnia się na pozycji lidera!

W najbliższą środę Hutnicy ponownie zmierzą się z Ząbkovią. Tym razem w ramach Pucharu Okręgowego. Mecz jest zaplanowany na godzinę 18.30 i odbędzie się na bocznym boisku Ząbkovii.

Ząbkovia Ząbki - Hutnik Warszawa 0:2 (0:1)