0

Hutnik - Grom 2:3

10 lutego 2018, godz. 14:02, 1224 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał w meczu towarzyskim z Gromem Warszawa (Liga Okręgowa) 2:3. Sparing został rozegrany na obiekcie BOPN przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Do przerwy Grom prowadził 2:1. Pierwszą bramkę w meczu zdobyli Hutnicy. W 17. minucie Bartosz Drożdżal podał do Łukasza Szali, który zagrał na środek pola karnego do Daniela Ostaszewskiego, a ten z bliska pokonał bramkarza gości. Dwie minuty później przeciwnik doprowadził do wyrównania. Drugiego gola Grom zdobył w 36. minucie.

W 75. minucie rywal podwyższył prowadzenie, a w 87. minucie klub z Bielan zdobył drugą bramkę. Po podaniu Jakuba Polniaka do siatki Gromu trafił Karol Cimochowski.

Za tydzień Hutnik zmierzy się w sparingu z KS Łomianki (IV liga). Mecz odbędzie się w Łomiankach, dokładny termin nie został jeszcze ustalony.

W zespole Gromu wystąpiło trzech byłych zawodników bielańskiego klubu: Błażej Cichmiński, Dominik Dukalski i Konrad Jabłoński.

W Hutniku zagrało pięciu testowanych graczy:
- zawodnik testowany 1 (obrońca/pomocnik, Liga Okręgowa)
- zawodnik testowany 3 (skrzydłowy/napastnik, IV liga)

Z powodu kontuzji nie wystąpili Maciej Baranowski i Krystian Sawicki.

Hutnik Warszawa - Grom Warszawa 2:3 (1:2)
Ostaszewski 17', Cimochowski 87' - 19', 36', 75'.
na obiekcie BOPN

Skład - I połowa: Pasturczyk - Wielgosz, Nowik, Pracki (Zezula 31'), Turko - Ostaszewski, Osoliński, Banaszczuk, Drożdżal, Tarnowski - Szala.

Skład - II połowa: Molenda - zawodnik testowany 1, Nowik (Pracki 61'), Zezula, Ziółkowski - Tazbir, Leśniewicz, Zuchora, Cimochowski, zawodnik testowany 2 - Polniak.