0

Hutnik - Błonianka 1:4

24 lutego 2018, godz. 13:37, 1453 wyświetleń

Hutnik Warszawa przegrał w meczu towarzyskim z czwartoligową Błonianką Błonie 1:4. Sparing został rozegrany na boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Hutnicy objęli prowadzenie w 10. minucie po strzale Piotra Wielgosza. Błonianka wyrównała sześć minut później. W 43. minucie rywal wyszedł na prowadzenie.

W drugiej połowie Błonianka zdobyła dwie bramki po rzutach karnych, w 73. i 82. minucie.

W zespole przeciwnika wystąpili byli zawodnicy klubu z Bielan: Dawid i Dominik Jarczak oraz Ernest Kozłowski.

Z powodu kontuzji nie zagrał Bartosz Osoliński i Kacper Winiarek, a także ze względu na chorobę Krystian Sawicki.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 14, Hutnik zagra w sparingu z Makowianką Maków Mazowiecki (Liga Okręgowa). Mecz odbędzie się również na boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Hutnik Warszawa - Błonianka Błonie 1:4 (1:2)
Wielgosz 10' - 16', 43', (k) 72', (k) 83'.

Skład - I połowa: Pasturczyk - Wielgosz, Nowik, Zezula, Turko - Tazbir, Baranowski, Giel, Drożdżal, Tarnowski - Gołasiewicz.

Skład - II połowa: Pasturczyk (Molenda 75') - Wielgosz (Baranowski 68'), zawodnik testowny 1, Pracki, Turko (Ziółkowski 64') - Szala, Leśniewicz, Giel (Cimochowski 59'), Zuchora (Banaszczuk 75'), Ostaszewski - Polniak.