1. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-08-14 |
20:30 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
KS Łomianki |
2019-08-14 |
17:00 |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2019-08-14 |
17:00 |
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2019-08-14 |
17:30 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2019-08-17 |
17:30 |
|
|
Świt Staroźreby |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2019-08-14 |
17:30 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2019-08-14 |
18:00 |
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2019-08-14 |
18:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Wisła II Płock |
|
2. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-08-17 |
11:00 |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2019-08-17 |
11:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Wisła II Płock |
2019-08-17 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2019-08-17 |
16:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
2019-08-17 |
11:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2019-08-17 |
11:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Świt Staroźreby |
2019-08-17 |
13:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
2019-08-17 |
11:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
3. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-08-23 |
19:30 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2019-08-24 |
11:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
KS Łomianki |
2019-08-24 |
12:00 |
|
|
Świt Staroźreby |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2019-08-24 |
16:00 |
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
2019-08-24 |
16:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2019-08-24 |
16:00 |
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2019-08-24 |
17:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2019-08-25 |
17:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Huragan Wołomin |
|
4. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-08-31 |
12:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
2019-08-31 |
11:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2019-08-31 |
17:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Wisła II Płock |
2019-09-01 |
11:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2019-08-31 |
13:30 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
2019-08-31 |
17:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2019-08-31 |
11:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Świt Staroźreby |
2019-08-31 |
17:00 |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
|
5. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-09-07 |
17:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2019-09-07 |
16:00 |
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2019-09-07 |
12:00 |
|
|
Świt Staroźreby |
|
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
2019-09-07 |
16:00 |
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2019-09-07 |
11:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2019-09-08 |
13:30 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2019-09-07 |
15:30 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2019-09-07 |
11:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
6. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-09-15 |
16:30 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Świt Staroźreby |
2019-09-14 |
11:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2019-09-15 |
16:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2019-09-14 |
11:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Wisła II Płock |
2019-09-14 |
16:30 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2019-09-14 |
11:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
2019-09-14 |
16:00 |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2019-09-14 |
16:00 |
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
|
7. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-09-21 |
20:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2019-09-21 |
16:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2019-09-21 |
16:00 |
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
2019-09-21 |
11:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
KS Łomianki |
2019-09-21 |
11:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2019-09-21 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2019-09-21 |
12:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2019-09-21 |
16:00 |
|
|
Świt Staroźreby |
|
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
8. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-09-28 |
15:30 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
2019-09-28 |
11:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2019-09-28 |
15:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2019-09-28 |
16:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2019-09-28 |
11:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Wisła II Płock |
2019-09-28 |
11:00 |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2019-09-28 |
15:00 |
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2019-09-28 |
16:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Świt Staroźreby |
|
9. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-10-05 |
15:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2019-10-05 |
16:00 |
|
|
Świt Staroźreby |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2019-10-05 |
15:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
2019-10-05 |
15:00 |
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
2019-10-05 |
11:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
2019-10-05 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
KS Łomianki |
2019-10-05 |
15:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2019-10-06 |
11:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
10. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-10-12 |
16:30 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Wisła II Płock |
2019-10-12 |
11:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2019-10-12 |
15:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2019-10-12 |
11:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2019-10-13 |
15:30 |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2019-10-12 |
15:00 |
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2019-10-12 |
14:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
2019-10-12 |
15:30 |
|
|
Świt Staroźreby |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
11. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-10-19 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2019-10-19 |
14:30 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2019-10-19 |
14:00 |
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
|
|
Świt Staroźreby |
2019-10-19 |
15:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
2019-10-20 |
13:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
2019-10-19 |
15:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
2019-10-20 |
16:30 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
KS Łomianki |
2019-10-19 |
15:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
12. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-10-26 |
16:30 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Wkra Żuromin |
2019-10-26 |
11:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2019-10-26 |
11:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2019-10-26 |
13:00 |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2019-10-26 |
13:00 |
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2019-10-26 |
14:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Wisła II Płock |
2019-10-26 |
14:00 |
|
|
Świt Staroźreby |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2019-10-26 |
13:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
13. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-11-03 |
16:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2019-11-02 |
13:30 |
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2019-11-02 |
13:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2019-11-03 |
13:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Świt Staroźreby |
2019-11-02 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
2019-11-02 |
13:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
2019-11-02 |
13:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
2019-11-02 |
13:30 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
KS Łomianki |
|
14. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-11-09 |
14:30 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2019-11-09 |
11:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
KS Łomianki |
2019-11-09 |
13:00 |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2019-11-09 |
13:00 |
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
2019-11-09 |
13:00 |
|
|
Świt Staroźreby |
|
|
|
Huragan Wołomin |
2019-11-09 |
11:00 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
|
Wisła II Płock |
2019-11-09 |
13:30 |
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
|
|
MKS Przasnysz |
2019-11-09 |
14:00 |
|
|
Korona Ostrołęka |
|
|
|
Wkra Żuromin |
|
15. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2019-11-16 |
13:00 |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
2019-11-16 |
13:00 |
|
|
MKS Przasnysz |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
2019-11-17 |
13:00 |
|
|
Wisła II Płock |
|
|
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
2019-11-16 |
11:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Ząbkovia Ząbki |
2019-11-16 |
13:00 |
|
|
Wkra Żuromin |
|
|
|
Świt Staroźreby |
2019-11-17 |
16:00 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Korona Ostrołęka |
2019-11-16 |
13:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Nadnarwianka Pułtusk |
2019-11-16 |
11:00 |
|
|
KS Łomianki |
|
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
16. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
|
17. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
|
18. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2020-06-10 |
18:00 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
|
19. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2020-06-13 |
18:00 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
|
20. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
|
21. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
|
22. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2020-06-10 |
18:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Huragan Wołomin |
|
23. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
|
24. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
|
25. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2020-06-17 |
18:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Drukarz Warszawa |
|
26. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
|
27. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
|
28. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
|
29. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2020-06-13 |
18:00 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Hutnik Warszawa |
|
30. kolejka
Data |
|
|
|
Gospodarz |
Wynik |
Gość |
2020-06-17 |
18:00 |
|
|
Hutnik Warszawa |
|
|
|
Huragan Wołomin |
|