OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Liga - strzelcy i statystyki


Klasyfikacja strzelców

8 goli -
Marcin Figiel (Huragan Wołomin)

7 goli - Paweł Giel (Hutnik Warszawa), Kamil Majkowski (KS CK Troszyn), Kamil Rutkowski (MKS Przasnysz), Mateusz Stryjewski (Mławianka Mława)

6 goli - Damian Rakoczy (Żyrardowianka Żyrardów)

5 goli - Michał Sobczak (Świt Staroźreby), Adrian Szczutowski (Wisła II Płock), Rafał Trakul (Świt Staroźreby), Jakub Tyska (Makowianka Maków Mazowiecki)

4 gole - Łukasz Janik (KS Łomianki), Michał Kozaczkow (Żyrardowianka Żyrardów), Michał Sadowski (Świt Staroźreby), Kamil Żmuda (Huragan Wołomin)

3 gole - Mateusz Augustyniak (Huragan Wołomin), Dominik Dzwonkowski (KS CK Troszyn), Damian Gałązka (Nadnarwianka Pułtusk), Fryderyk Gerbowski (Wisła II Płock), Filip Januszczak (Świt Staroźreby), Łukasz Kamiński (Nadnarwianka Pułtusk), Tomasz Kamiński (MKS Przasnysz), Dawid Klepczyński (Wkra Żuromin), Sebastian Krajewski (Świt Staroźreby), Piotr Petasz (Huragan Wołomin), Kamil Skolmowski (Wkra Żuromin), Krzysztof Pustoła (Makowianka Maków Mazowiecki), Maciej Traczewski (MKS Przasnysz), Adam Zając (Bzura Chodaków)

2 gole - Krzysztof Dąbkowski (Mławianka Mława), Kamil Dąbrowski (Wisła II Płock), Radosław Grefkowicz (Bzura Chodaków), Patryk Gumowski (KS CK Troszyn), Krzysztof Kopciński (MKS Przasnysz), Konrad Koziarski (Żyrardowianka Żyrardów), Dominik Lemanek (Mławianka Mława), Szymon Masiak (Mławianka Mława), Patryk Piasecki (Mławianka Mława), Michał Pragacz (MKS Przasnysz), Maciej Rogalski (Mławianka Mława), Kacper Siudak (Hutnik Warszawa), Maciej Smoliński (MKS Przasnysz), Jakub Sokołowski (Żyrardowianka Żyrardów), Jakub Stępień (KS Łomianki), Patryk Szczepański (Kasztelan Sierpc), Bartłomiej Śmigrodzki (Wkra Żuromin), Nico Wouters (KS Łomianki), Kacper Wydra (Mławianka Mława), Oskar Zawada (Wisła II Płock)

1 gol - Krzysztof Bajurski (Żyrardowianka Żyrardów), Kacper Bałas (KS CK Troszyn), Bartłomiej Błachnio (Kasztelan Sierpc), Daniel Bogucki (Hutnik Warszawa), Karol Borowiec (MKS Przasnysz), Wiktor Budny (Makowianka Maków Mazowiecki), Adrian Ciesielski (Makowianka Maków Mazowiecki), Patryk Cynt (Nadnarwianka Pułtusk), Hubert Czady (KS Łomianki), Piotr Ćwikowski (Żyrardowianka Żyrardów), Bartosz Gąska (KS CK Troszyn), Karol Górski (KS CK Troszyn), Kamil Jagielski (Nadnarwianka Pułtusk), Kamil Kacprzak (Bzura Chodaków), Szymon Kiewel (Wisła II Płock), Maciej Knap (Hutnik Warszawa), Patryk Koczara (Makowianka Maków Mazowiecki), Konrad Kondracki (Wisła II Płock), Michał Kowalski (Bzura Chodaków), Marcin Kraska (KS CK Troszyn), Dawid Krzyżański (Wisła II Płock), Jarosław Kułaga (Kasztelan Sierpc), Patryk Leszczyński (Wisła II Płock), Mateusz Lewandowski (Wisła II Płock), Piotr Majchrzak (Kasztelan Sierpc), Aron Majczyna (KS Łomianki), Maciej Malinowski (KS CK Troszyn), Kacper Matusiak (Makowianka Maków Mazowiecki), Titas Milasius (Wisła II Płock), Bartosz Narewski (Wkra Żuromin), Christian Nnamani (Nadnarwianka Pułtusk), Erwin Nowik (Hutnik Warszawa), Krystian Ogrodowski (Wisła II Płock), Konrad Owczarek (Żyrardowianka Żyrardów), Maciej Pater (Bzura Chodaków), Aleksander Pawlak (Wisła II Płock), Sebastian Pedynowski (KS Łomianki), Kacper Pękała (Nadnarwianka Pułtusk), Filip Potrawiak (Wisła II Płock), Piotr Pyrdoł (Wisła II Płock), Marcin Rosa (Bzura Chodaków), Rafał Sobczak (Kasztelan Sierpc), Maciej Sobiesiak (Świt Staroźreby), Łukasz Stanisławski (Hutnik Warszawa), Jakub Stępnowski (KS CK Troszyn), Mateusz Struzik (Bzura Chodaków), Michał Stryjewski (Mławianka Mława), Kacper Szczepaniak (Bzura Chodaków), Wojciech Szumilas (Wisła II Płock), Radosław Śledziewski (Nadnarwianka Pułtusk), Łukasz Świderski (KS CK Troszyn), Marcin Świderski (KS CK Troszyn), Mikołaj Tokaj (Huragan Wołomin), Adrian Tomczyk (Bzura Chodaków), Seweryn Truskolaski (Świt Staroźreby), Wojciech Trznadel (Hutnik Warszawa), Mariusz Unierzyski (Świt Staroźreby), Kamil Waśniowski (Hutnik Warszawa), Piotr Wielgosz (Hutnik Warszawa), Dominik Witkowski (MKS Przasnysz), Maciej Ziemski (Hutnik Warszawa), Michał Złotkowski (Makowianka Maków Mazowiecki), Bartłomiej Żelazny (Wkra Żuromin)

Bramki samobójcze:

1 - Radosław Grefkowicz (Bzura, w meczu z Huraganem, 7. kolejka), Patryk Kępka (KS Łomianki, w meczu z Makowianką, 9. kolejka), Krystian Wieczorek (Makowianka, w meczu z Troszynem, 5. kolejka), Radosław Witkowski (Kasztelan, w meczu z Hutnikiem, 9. kolejka)

Tabela ze spotkań u siebie

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Huragan Wołomin 5 15 5 0 0 14 4
2. Świt Staroźreby 4 12 4 0 0 15 4
3. Mławianka Mława 5 12 4 0 1 10 6
4. Wisła II Płock 4 10 3 1 0 13 5
5. KS CK Troszyn 5 10 3 1 1 12 5
6. Hutnik Warszawa 5 10 3 1 1 10 3
7. MKS Przasnysz 4 9 3 0 1 11 4
8. Żyrardowianka Żyradów 4 7 2 1 1 11 6
9. Wkra Żuromin 5 5 1 2 2 7 11
10. Makowianka Maków Mazowiecki 5 4 1 1 2 8 11
11. Nadnarwianka Pułtusk 4 4 1 1 2 5 11
12. KS Łomianki 2 1 0 1 1 1 4
13. Bzura Chodaków 5 1 0 1 4 5 13
14. Kasztelan Sierpc 6 0 0 0 6 4 17

Tabela z meczów wyjazdowych

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Wisła II Płock 5 10 3 1 1 11 7
2. Mławianka Mława 4 9 3 0 1 10 8
3. Świt Staroźreby 5 8 2 2 1 9 7
4. Hutnik Warszawa 4 7 2 1 1 8 6
5. KS Łomianki 7 7 2 1 4 10 18
6. MKS Przasnysz 5 6 2 0 3 10 8
7. Wkra Żuromin 4 6 2 0 2 4 5
8. Bzura Chodaków 4 6 2 0 2 7 9
9. Żyrardowianka Żyrardów 5 6 2 0 3 6 9
10. Makowianka Maków Mazowiecki 4 5 1 2 1 6 10
11. Huragan Wołomin 4 4 1 1 2 6 9
12. KS CK Troszyn 4 3 1 0 3 9 9
13. Nadnarwianka Pułtusk 4 1 0 1 4 6 11
14. Kasztelan Sierpc 3 1 0 1 2 3 9
SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY