OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Historia piłki nożnej


Sezon 2018/19

W sezonie 2018/2019 Hutnik rywalizował w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej. Jest to piąty poziom rozgrywkowym. Z tego sezonu dysponuję końcową tabelą, wynikami, składami, strzelcami, informacjami meczowymi oraz kadrami na rundę jesienną i wiosenną, a także tabelami jesieni, wiosny, ze spotkań „u siebie” i z meczów wyjazdowych.

IV liga mazowiecka, grupa północna 2018/2019

Tabela

Poz.

Drużyna

Pkt

Mecze

Zw.

Rem.

Por.

Bramki

1

Huragan Wołomin

67

30

21

4

5

77/35

2

MKS Przasnysz

65

30

20

5

5

82/32

3

Ząbkovia Ząbki

63

30

20

3

7

72/26

4

Mazovia Mińsk Mazowiecki

62

30

19

5

6

56/31

5

Hutnik Warszawa

46

30

12

10

8

55/40

6

Drukarz Warszawa

46

30

14

4

12

55/49

7

KS Łomianki

44

30

13

5

12

55/46

8

Wisła II Płock

42

30

12

6

12

60/43

9

Pogoń II Siedlce

37

30

10

7

13

37/41

10

Wkra Żuromin

36

30

11

3

16

42/67

11

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

35

30

11

2

17

34/66

12

Korona Ostrołęka

33

30

8

9

13

34/42

13

Mławianka Mława

31

30

9

4

17

32/59

14

Kasztelan Sierpc

25

30

5

10

15

33/56

15

Mazur Gostynin

22

30

5

7

18

24/53

16

MKS Ciechanów

21

30

5

6

19

25/87

1. miejsce - gra w barażu o awans do III ligi ze zwycięzcą grupy południowej IV ligi; Huragan przegrał w dwumeczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki
12. miejsce - baraż o utrzymanie z 12. zespołem z grupy południowej; Korona wygrała w dwumeczu z Energią Kozienice
13-16 miejsca - spadek do Ligi Okręgowej

Runda jesienna:

11.08.2018 - Hutnik Warszawa - KS Łomianki 1:1 (0:0)
Bramki:
Pracki 75' - Kielak 71'.

Żółte kartki: Avanesyan, Majczyna.

Hutnik: Andrzejczak - Wielgosz (Liszewski 60'), Nowik, Waćkowski, Baranowski (Goluch 72') - Szala (Drożdżal 90'), Osoliński, Brzeziński, Cimochowski (Gołasiewicz 83'), Turko (Tarnowski 60') - Pracki.

Sędzia: Michał Więckowski (Warszawa).

Widzów: 200.

15.08.2018 - Wisła II Płock - Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka:
Carlitos 43'.

Żółte kartki: Szczepański, Łukowski, Gałązka, Tomaszewski - Wielgosz, Osoliński.

Hutnik: Andrzejczak - Wielgosz (Liszewski 68'), Waćkowski, Baranowski, Goluch - Szala (Drożdżal 76'), Osoliński, Brzeziński, Cimochowski (Zuchora 54' (Paradowski 87')), Turko (Pusiak 66') - Giel.

Sędzia: Grzegorz Tokarzewski (Ciechanów-Ostrołęka ZPN).

18.08.2018 - Hutnik Warszawa - Drukarz Warszawa 1:1 (0:1)
Bramki:
Drożdżal 88' - Knajdrowski (k) 34'.

Żółte kartki: Wielgosz, Goluch, Waćkowski - Mazur.

Hutnik: Andrzejczak - Wielgosz (Liszewski 73'), Waćkowski, Baranowski, Goluch - Szala (Drożdżal 56'), Osoliński, Brzeziński (Marchelewicz 90'), Cimochowski (Zuchora 56' (Paradowski 74')), Turko (Tarnowski 46') - Giel.

Sędzia: Marcin Sochaj (Kozienice).

Widzów: 300.

25.05.2018 - Hutnik Warszawa - Huragan Wołomin 1:3 (1:1)
Bramki:
Pracki (k) 2' - Górski 44', Figiel 56', Matejak 90'.

Żółte kartki: Baranowski - Selerski, Gajewski-Ołdakowski, Żmuda.

Hutnik: Andrzejczak - Liszewski (Tarnowski 46'), Nowik, Waćkowski, Baranowski (Sawicki 72') - Wielgosz (Szala 46'), Osoliński, Brzeziński, Drożdżal (Cimochowski 63'), Goluch - Pracki.

Sędzia: Piotr Lewandowski (Warszawa).

Widzów: 200.

01.09.2018 - Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa 2:2 (2:1)
Bramki:
Dzwonkowski 4', Jastrzębski 28' - Waśniowski 32', Paradowski 85'.

Żółte kartki: Laska, Borkowski - Baranowski, Waćkowski.

Hutnik: Andrzejczak - Baranowski, Nowik, Waćkowski, Goluch - Pusiak (Turko 50'), Leśniewicz (Drożdżal 60'), Osoliński, Waśniowski (Paradowski 76'), Tarnowski (Sawicki 70') - Szala.

Sędzia: Karol Domżał (Płock).

08.09.2018 - Hutnik Warszawa - Mazur Gostynin 1:2 (0:1)
Bramki:
Nowik 81' - Wilamowski 34', Komorowski 90'.

Żółte kartki: Nowik - Ostrowski, Majchrzak.

Hutnik: Andrzejczak - Baranowski, Nowik, Waćkowski, Goluch - Drożdżal (Paradowski 46' (Pusiak 72')), Osoliński, Brzeziński (Leśniewicz 72'), Waśniowski (Turko 60'), Giel - Szala.

Sędzia: Jakub Indyka (Szydłowiec).

Widzów: 250.

15.09.2018 - Wkra Żuromin - Hutnik Warszawa 1:2 (0:2)
Bramki:
Narewski 85' - Szala 12', Pracki (k) 28'.

Żółte kartki: Koczot, Żelazny, Chojnacki, Narewski, Karolewski - Waśniowski, Brzeziński, Baranowski, Goluch.

Hutnik: Okrasa - Wielgosz (Cimochowski 74'), Nowik, Baranowski, Goluch (Sawicki 90') - Szala (Tarnowski 79'), Osoliński, Brzeziński, Waśniowski (Turko 72') - Gołasiewicz (Brzozowski 63'), Pracki (Marchelewicz 90').

Sędzia: Cezary Dzięgielewski (Mława).

22.09.2018 - Hutnik Warszawa - Kasztelan Sierpc 3:1 (1:1)
Bramki:
Pracki 6', Nowik 67', Brzozowski 79' - Koryto 27'.

Żółte kartki: Wielgosz, Gołasiewicz - Winnicki.

Hutnik: Okrasa - Wielgosz (Brzozowski 57'), Nowik, Baranowski (Sawicki 90'), Goluch (Waćkowski 74') - Szala, Osoliński, Brzeziński (Drożdżal 80'), Waśniowski (Tarnowski 61') - Gołasiewicz (Cimochowski 61'), Pracki.

Sędzia: Piotr Mandes (Warszawa).

Widzów: 200.

29.09.2018 - Mławianka Mława - Hutnik Warszawa 0:3 (0:1)
Bramki:
Wielgosz 13', 90', Nowik 73'.
w 45. minucie Mławianka nie wykorzystała rzutu karnego (Okrasa obronił)

Żółte kartki: Wróblewski, Tomczak, Gawęda, Jabłonowski, Drzewiecki, Rogalski - Gołasiewicz, Okrasa.

Hutnik: Okrasa - Wielgosz (Sawicki 90'), Nowik, Waćkowski (Marchelewicz 90'), Goluch - Szala, Osoliński, Brzeziński (Drożdżal 84'), Waśniowski (Tarnowski 65') - Gołasiewicz (Paradowski 59'), Pracki (Cimochowski 88').

Sędzia: Damian Szczytniewski (Płock).

06.10.2018 - Hutnik Warszawa - Ząbkovia Ząbki 1:0 (0:0)
Bramka:
Cimochowski 79'.

Żółte kartki: Osoliński, Brzeziński, Baranowski - Lewandowski, Nawrocki.

Czerwone kartki: Osoliński (86. minuta, dwie żółte) - Lewandowski (30. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Okrasa - Wielgosz (Brzozowski 52'), Nowik, Baranowski, Goluch (Cimochowski 77') - Szala (Tarnowski 61'), Osoliński, Brzeziński (Drożdżal 53'), Waśniowski (Waćkowski 73') - Gołasiewicz (Paradowski 64'), Pracki.

Sędzia: Łukasz Trawiński (Warszawa).

Widżów: 200.

13.10.2018 - Mazovia Mińsk Mazowiecki - Hutnik Warszawa 3:1 (1:0)
Bramki:
Teodorski 3', Nojszewski 8', Żurawski 42' - Pracki 78'.

Żółta kartka: Grabek (Mazovia).

Mazovia: Łysik - Matak (Kowalczyk 88'), Krajewski, Grabek, Herman, Teodorski (Staska 48'), J. Nojszewski (Biesiada 60'), Malesa (Smoderek 80'), Tokaj, Żurawski (Romanov 68'), Bondara (Słowik 68').

Hutnik: Okrasa - Brzozowski (Sawicki 46'), Nowik, Waćkowski (Marchelewicz 79'), Goluch - Szala (Paradowski 62'), Osoliński (Drożdżal 70'), Brzeziński, Waśniowski (Tarnowski 46') - Gołasiewicz (Cimochowski 32'), Pracki.

Sędzia: Piotr Chojnacki (Warszawa).

20.10.2018 - Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz 4:3 (3:2)
Bramki:
Waśniowski 3', Pracki 12', Nowik 15', Tarnowski 53' - Piasecki 19', Baranowski (s) 38', Kosiorek 73'.

Żółte kartki: Tarnowski - Olszewski, Wilga.

Czerwona kartka: Olszewski (po meczu, dwie żółte).

Hutnik: Okrasa - Sawicki (Marchelewicz 90'), Nowik, Baranowski, Goluch (Cimochowski 82') - Szala (Turko 63'), Osoliński, Brzeziński, Waśniowski (Pusiak 82'), Tarnowski - Pracki (Gołasiewicz 90').

Sędzia: Przemysław Replin (Węgrów).

Widzów: 150.

27.10.2018 - MKS Ciechanów - Hutnik Warszawa 0:0

Żółte kartki: Janakakos, Tabaka - Cimochowski, Baranowski.

Ciechanów: Olszewski - Kamiński, Sepczyński, D. Matusiak, K. Borowiec, Żółtek, Kiełkiewicz, Janakakos, Tosik, M. Borowiec, Ładziński (Tabaka 46').

Hutnik: Okrasa - Sawicki, Nowik, Baranowski, Turko - Szala (Pusiak 73'), Osoliński, Cimochowski, Waśniowski (Gołasiewicz 84'), Tarnowski (Brzozowski 89') - Pracki.

Sędzia: Marek Lewandowski (Warszawa).

03.11.2018 - Hutnik Warszawa - Pogoń II Siedlce 3:0 (1:0)
Bramki:
Turko 31', Pracki 75', Gołasiewicz 90'.

Żółte kartki: Waśniowski - Zbieć.

Hutnik: Okrasa - Sawicki, Nowik, Baranowski, Goluch (Wielgosz 70') - Tarnowski (Pusiak 84'), Osoliński (Marchelewicz 90'), Brzeziński, Waśniowski (Gołasiewicz 87'), Turko (Szala 61') - Pracki (Leśniewicz 88').

Sędzia: Kamil Rzechółko (Płock).

Widzów: 100.

10.11.2018 - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Żebrowski 27'.

Żółte kartki: Kwiatkowski, Rudnik, Krzeszowski, Żebrowski - Nowik, Cimochowski, Gołasiewicz.

Hutnik: Okrasa - Sawicki, Nowik, Baranowski, Wielgosz - Tarnowski (Gołasiewicz 63'), Osoliński, Brzeziński (Cimochowski 81'), Waśniowski (Pusiak 75'), Turko (Szala 52') - Pracki.

Sędzia: Marek Lewandowski (Warszawa).

Runda wiosenna:

17.11.2018 - KS Łomianki - Hutnik Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka:
Pracki 63'.

Żółte kartki: Czady, Kalinowski - Baranowski, Wielgosz, Cimochowski.

Hutnik: Okrasa - Sawicki (Liszewski 90'), Nowik, Baranowski, Wielgosz - Tarnowski (Cimochowski 74'), Osoliński, Brzeziński (Waćkowski 90'), Waśniowski (Szala 64'), Turko (Pusiak 58') - Pracki (Gołasiewicz 83').

Sędzia: Krzysztof Kuciel (Warszawa).

23.03.2019 - Hutnik Warszawa - Wisła II Płock 4:2 (4:0)
Bramki: Pracki (k) 19', (k) 25', (k) 45', Brzeziński 36' - Szczepański 55', 83'.

Żółte kartki: Marchelewicz, Brzeziński, Gołasiewicz, Sawicki, Okrasa - Tomaszewski, Perlak, Ostrowski, Ogrodowski.

Czerwone kartki: Brzeziński (78, minuta, dwie żółte) - Majchrzak (82. minuta, uderzenie przeciwnika).

Hutnik: Okrasa - Sawicki (Liszewski 90'), Marchelewicz, Baranowski, Górski - Grabowski (Tarnowski 58'), Drożdżal, Brzeziński, Giel (Cimochowski 69'), Turko (Szala 77') - Pracki (Gołasiewicz 80' (Stankiewicz 90')).

Sędzia: Przemysław Malinowski (Warszawa).

Widzów: 600.

30.03.2019 - Drukarz Warszawa - Hutnik Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Pracki 44'.

Żółte kartki: Przyborek, Pękała - Grabowski.

Hutnik: Okrasa - Sawicki (Liszewski 90'), Marchelewicz, Baranowski, Górski - Wielgosz (Tarnowski 68'), Osoliński, Drożdżal (Waćkowski 89'), Grabowski (Cimochowski 61'), Turko (Szala 77') - Pracki (Stankiewicz 90').

Sędzia: Patryk Grzeszczak (Warszawa).

06.04.2019 - Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa 3:0 (1:0)
Bramki: (k) 45', 51', '59.

Żółte kartki: Żmuda, Górski, Jurczuk - Wielgosz, Baranowski.

Czerwona kartka: Okrasa (28. minuta, uderzenie przeciwnika).

Hutnik: Okrasa - Wielgosz (Liszewski 78'), Marchelewicz, Baranowski, Górski - Grabowski (Tarnowski 46'), Drożdżal (Brzeziński 46'), Osoliński (Szala 78'), Giel (Cimochowski 85'), Turko (Molenda 30') - Pracki.

Sędzia: Damian Szczytniewski (Płock).

13.04.2019 - Hutnik Warszawa - Korona Ostrołęka 2:2 (0:1)
Bramki: Grabowski 79', Giel 90' - Dzwonkowski 18', 67'.

Żółte kartki: Wielgosz - Dzwonkowski, Jastrzębski.

Hutnik: Andrzejczak - Sawicki (Waćkowski 86'), Marchelewicz (Goluch 46'), Baranowski, Górski - Wielgosz (Szala 64'), Drożdżal (Cimochowski 54'), Brzeziński, Giel, Tarnowski (Grabowski 46') - Pracki.

Sędzia: Norbert Chrząstek (Radom).

Widzów: 100.

19.04.2019 - Mazur Gostynin - Hutnik Warszawa 2:2 (1:0)
Bramki: Wilamowski 3', Skupiński 90' - Turko 72', Tarnowski 75'.

Żółte kartki: Ravlyk, Komorowski, Surmak - Sawicki, Baranowski, Drożdżal.

Hutnik: Andrzejczak - Sawicki (Turko 46'), Baranowski, Goluch (Waćkowski 90'), Górski (Marchelewicz 46') - Wielgosz, Brzeziński, Giel (Stankiewicz 90'), Cimochowski (Drożdżal 46'), Grabowski (Tarnowski 60') - Pracki (Liszewski 90').

Sędzia: Jakub Lewandowski (Warszawa).

28.04.2019 - Hutnik Warszawa - Wkra Żuromin 1:1 (1:0)
Bramki: Marchelewicz 31' - Kamiński 78'.

Żółta kartka: Cimochowski.

Hutnik: Andrzejczak - Sawicki, Marchelewicz, Waćkowski (Górski 72'), Goluch - Grabowski (Tarnowski 58'), Drożdżal (Cimochowski 51'), Brzeziński, Giel, Turko (Szala 80') - Pracki.

Sędzia: Michał Borkowski (Radom).

Widzów: 200.

04.05.2019 - Kasztelan Sierpc - Hutnik Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki: Mitura 83' - Pracki 90'.
w Drobinie

Żółte kartki: Kułaga, Mazurowski - Sawicki, Pracki, Brzeziński.

Hutnik: Okrasa - Sawicki, Marchelewicz, Waćkowski, Goluch - Tarnowski, Baranowski, Brzeziński, Grabowski (Pusiak 85'), Turko (Szala 65') - Pracki.

Sędzia: Cezary Dzięgielewski (Ciechanów-Ostrołęka).

11.05.2019 - Hutnik Warszawa - Mławianka Mława 1:1 (1:0)
Bramki: Turko 17' - Sieja 79'.

Żółte kartki: Grabowski - Wodzyński.

Hutnik: Okrasa - Sawicki, Marchelewicz, Waćkowski, Goluch (Cimochowski 80') - Tarnowski (Liszewski 90'), Baranowski, Brzeziński (Osoliński 67'), Grabowski (Szala 63'), Turko (Górski 70') - Pracki.

Sędzia: Artur Trędowicz (Mińsk Mazowiecki).

Widzów: 200.

15.05.2019 - Ząbkovia Ząbki - Hutnik Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki: Szeliga 90' - Brzeziński 90'.

Żółte kartki: Dadacz - Tarnowski, Baranowski, Giel.

Hutnik: Okrasa - Sawicki, Marchelewicz (Górski 82'), Waćkowski, Goluch - Tarnowski (Cimochowski 78'), Baranowski, Brzeziński, Giel, Turko (Szala 85') - Grabowski (Pracki 30').

Sędzia: Piotr Mandes (Warszawa).

29.05.2019 - Hutnik Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:2 (0:0)
Bramki: Matak 59', Bondara 84'.
w 66. minucie Pracki nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił)

w pierwotnym terminie (18.05.2019) mecz odwołany z powodu obfitych opadów i zalanego boiska

Żółte kartki: Pracki, Baranowski - Matak.

Hutnik: Okrasa - Sawicki (Wielgosz 78'), Nowik, Waćkowski (Marchelewicz 84'), Goluch (Górski 81') - Tarnowski (Pusiak 88'), Baranowski, Brzeziński, Cimochowski (Szala 73'), Turko (Grabowski 67') - Pracki.

Widzów: 150.

Sędzia: Daniel Szczytniewski (Płock).

18.05.2019 - MKS Przasnysz - Hutnik Warszawa 2:3 (0:1)
Bramki: Waćkowski (s) 66', Olszewski 69' - Giel 33', 75', Brzeziński 54'.

Żółte kartki: Borowiec,Pepłowski,Rutkowski, Grędziński, Lemanek - Waćkowski, Baranowski.

Hutnik: Okrasa - Sawicki, Marchelewicz (Nowik 61'), Waćkowski, Goluch - Tarnowski (Stankiewicz 88'), Baranowski, Brzeziński, Cimochowski (Grabowski 70'), Turko (Górski 90') - Giel.

Sędzia: Marcin Sokołowski (Siedlce).

01.06.2019 - Hutnik Warszawa - MKS Ciechanów 8:1 (5:0)
Bramki: Cimochowski 5', 64', Brzeziński 7', 37', (k) 56', Pracki 13', 41', Grabowski 84' - Matusiak 85'.

Żółte kartki: Waćkowski, Górski, Grabowski, Cimochowski - Tosik, Jagielski, Matusiak.

Hutnik: Andrzejczak (Molenda 62') - Sawicki (Wielgosz 62'), Nowik, Waćkowski (Marchelewicz 62'), Górski - Szala (Grabowski 70'), Baranowski (Tarnowski 56'), Brzeziński (Turko 70'), Cimochowski, Goluch - Pracki (Pusiak 67').

Sędzia: Marcin Sochaj (Kozienice).

Widzów: 200.

08.05.2019 - Pogoń II Siedlce - Hutnik Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki: Płomiński 43', Łydkowski (k) 86' - Marchelewicz 52'.
w 80. minucie Nowik nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił)

Żółte kartki: Łydkowski, Krupa, Woźnica - Marchelewicz, Baranowski, Grabowski.

Hutnik: Andrzejczak - Wielgosz (Sawicki 76'), Nowik, Marchelewicz, Górski - Tarnowski (Grabowski 74'), Baranowski, Cimochowski (Pusiak 80'), Szala (Turko 46'), Goluch - Pracki.

Sędzia: Paweł Gwiazda (Ciechanów-Ostrołęka).

15.06.2019 - Hutnik Warszawa - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6:1 (2:1)
Bramki: Pracki 40', 43', 59', Wielgosz 47', Brzeziński 56', Goluch 82' - Kalbarczyk (k) 45'.

Żółte kartki: Wielgosz, Cimochowski, Goluch.

Hutnik: Andrzejczak (Okrasa 46') - Sawicki, Marchelewicz, Waćkowski, Goluch - Wielgosz, Brzeziński, Stankiewicz (Górski 60'), Cimochowski, Turko (Pusiak 68') - Pracki.

Sędzia: Piotr Marcinkowski (Warszawa).

Widzów: 200.

 

Kadra na jesień 2018:

Bramkarze: Patryk Andrzejczak, Mateusz Molenda, Paweł Okrasa, Kacper Winiarek.

Obrońcy: Maciej Baranowski, Adam Brzozowski, Patryk Liszewski, Dominik Marchelewicz, Erwin Nowik, Przemysław Sawicki, Kamil Waćkowski, Piotr Wielgosz.

Pomocnicy: Grzegorz Brzeziński, Karol Cimochowski, Bartosz Drożdżal, Paweł Giel, Rafał Goluch, Piotr Leśniewicz, Bartosz Osoliński, Michał Paradowski, Krystian Pusiak, Łukasz Szala, Paweł Tarnowski, Patryk Turko, Kamil Waśniowski.

Napastnicy: Bartłomiej Gołasiewicz, Damian Pracki.
 

Trener: Bartłomiej Walewski
 

Przyszli: Patryk Andrzejczak (MKS Polonia Warszawa (juniorzy)), Grzegorz Brzeziński (Kujawianka Izbica Kujawska), Adam Brzozowski (Znicz II Pruszków), Rafał Goluch (Victoria Sulejówek), Bartłomiej Gołasiewicz (Błyskawica Warszawa), Patryk Liszewski (MKS Polonia Warszawa (juniorzy)), Dominik Marchelewicz (roczne wypożyczenie, Czarni Węgrów), Mateusz Molenda (Varsovia), Paweł Okrasa (KS Łomianki), Michał Paradowski (Varsovia), Krystian Pusiak (Motor Lublin), Przemysław Sawicki (KS Łomianki), Kamil Waćkowski (roczne wypożyczenie, Wisła II Płock), Kamil Waśniowski (roczne wypożyczenie, Świt Nowy Dwór Mazowiecki).

Odeszli: Hayk Avanesyan (KS Łomianki), Hubert Banaszczuk (Marcovia Marki), Bartosz Kowalski (Sokół Serock), Daniel Ostaszewski (KS Łomianki), Karol Pasturczyk (przerwał treningi), Jakub Polniak (przerwał treningi), Jakub Tazbir (Omega Kleszczów), Kamil Wiśniewski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Konrad Zezula (przerwał treningi), Wiktor Ziółkowski (przerwał treningi), Igor Zuchora (Włocłavia Włocławek, roczne wypożyczenie).

 

Kadra na wiosnę 2019:

Bramkarze: Patryk Andrzejczak, Mateusz Molenda, Paweł Okrasa.

Obrońcy: Maciej Baranowski, Jakub Górski, Patryk Liszewski, Dominik Marchelewicz, Erwin Nowik, Przemysław Sawicki, Kamil Waćkowski, Piotr Wielgosz.

Pomocnicy: Grzegorz Brzeziński, Karol Cimochowski, Bartosz Drożdżal, Paweł Giel, Rafał Goluch, Rafał Grabowski, Piotr Leśniewicz, Bartosz Osoliński, Krystian Pusiak, Kornel Stankiewicz, Łukasz Szala, Paweł Tarnowski, Patryk Turko.

Napastnicy: Bartłomiej Gołasiewicz, Damian Pracki.
 

Trener: Bartłomiej Walewski

Przyszli: Jakub Górski (MKS Polonia Warszawa (juniorzy)), Rafał Grabowski (ŁKS 1929 Łomża), Kornel Stankiewicz (Widzew II Łódź).

Odeszli: Adam Brzozowski (półroczne wypożyczenie, Mławianka Mława), Michał Paradowski (przerwał treningi), Kamil Waśniowski (skrócenie wypożyczenia, Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Kacper Winiarek (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki), Igor Zuchora (półroczne wypożyczenie, Włocłavia Włocławek).

 

Strzelcy:

1. Damian Pracki – 18 bramek
2. Grzegorz Brzeziński - 7
3. Erwin Nowik – 4
4. Karol Cimochowski – 3
- Paweł Giel - 3
- Patryk Turko – 3
- Piotr Wielgosz – 3
5. Rafał Grabowski – 2
- Dominik Marchelewicz - 2
- Paweł Tarnowski – 2
- Kamil Waśniowski – 2
6. Adam Brzozowski – 1
- Bartosz Drożdżal – 1
- Rafał Goluch - 1
- Bartłomiej Gołasiewicz – 1
- Michał Paradowski - 1
- Łukasz Szala – 1

Tabela ze spotkań u siebie

Lp.

Zespół

M

Pkt.

Z

R

P

Br. z.

Br. s.

1.

Ząbkovia Ząbki

15

40

13

1

1

46

9

2.

MKS Przasnysz

15

37

12

1

2

43

13

3.

Huragan Wołomin

15

36

11

3

1

41

14

4.

Mazovia Mińsk Mazowiecki

15

33

10

3

2

32

14

5.

Hutnik Warszawa

15

26

7

5

3

37

21

6.

Wisła II Płock

15

25

7

4

4

30

19

7.

Wkra Żuromin

15

25

8

1

6

28

28

8.

Drukarz Warszawa

15

23

7

2

6

32

22

9.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

15

22

7

1

7

19

29

10.

KS Łomianki

15

20

6

2

7

32

24

11.

Korona Ostrołęka

15

18

4

6

5

18

17

12.

Pogoń II Siedlce

15

18

5

3

7

18

20

13.

Mławianka Mława

15

18

5

3

7

12

24

14.

MKS Ciechanów

15

14

4

2

9

14

37

15.

Kasztelan Sierpc

15

12

2

6

7

16

26

16.

Mazur Gostynin

15

12

3

3

9

12

25

Tabela z meczów wyjazdowych

Lp.

Zespół

M

Pkt.

Z

R

P

Br. z.

Br. s.

1.

Huragan Wołomin

15

31

10

1

4

36

21

2.

Mazovia Mińsk Mazowiecki

15

29

9

2

4

24

17

3.

MKS Przasnysz

15

28

8

4

3

39

19

4.

KS Łomianki

15

24

7

3

5

23

22

5.

Ząbkovia Ząbki

15

23

7

2

6

26

17

6.

Drukarz Warszawa

15

23

7

2

6

23

27

7.

Hutnik Warszawa

15

20

5

5

5

18

19

8.

Wisła II Płock

15

17

5

2

8

30

24

9.

Pogoń II Siedlce

15

17

4

5

6

18

21

10.

Korona Ostrołęka

15

15

4

3

8

16

25

11.

Kasztelan Sierpc

15

13

3

4

8

17

30

12.

Mławianka Mława

15

13

4

1

10

20

35

13.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

15

13

4

1

10

15

37

14.

Wkra Żuromin

15

11

3

2

10

14

39

15.

Mazur Gostynin

15

10

2

4

9

12

28

16.

MKS Ciechanów

15

7

1

4

10

11

50

 

Tabela po rundzie jesiennej

Lp.

Zespół

M

Pkt.

Z

R

P

Br. z.

Br. s.

1.

Huragan Wołomin

15

34

11

1

3

37

19

2.

Ząbkovia Ząbki

15

28

9

1

5

33

14

3.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

15

28

9

1

5

25

19

4.

MKS Przasnysz

15

27

8

3

4

33

17

5.

KS Łomianki

15

27

8

3

4

28

19

6.

Mazovia Mińsk Mazowiecki

15

27

8

3

4

27

20

7.

Wisła II Płock

15

22

6

4

5

24

19

8.

Hutnik Warszawa

15

22

6

4

5

23

19

9.

Pogoń II Siedlce

15

22

6

4

5

21

19

10.

Drukarz Warszawa

15

20

6

2

7

25

33

11.

Korona Ostrołęka

15

19

5

4

6

16

16

12.

Wkra Żuromin

15

18

6

0

9

20

32

13.

MKS Ciechanów

15

15

4

3

8

16

36

14.

Mazur Gostynin

15

14

4

2

9

11

21

15.

Mławianka Mława

15

10

3

1

11

11

26

16.

Kasztelan Sierpc

15

8

2

2

11

14

35

 

Tabela wiosny

Lp.

Zespół

M

Pkt.

Z

R

P

Br. z.

Br. s.

1.

MKS Przasnysz

15

38

12

2

1

49

15

2.

Ząbkovia Ząbki

15

35

11

2

2

39

12

3.

Mazovia Mińsk Mazowiecki

15

35

11

2

2

29

11

4.

Huragan Wołomin

15

33

10

3

2

40

16

5.

Drukarz Warszawa

15

26

8

2

5

30

16

6.

Hutnik Warszawa

15

24

6

6

3

32

21

7.

Mławianka Mława

15

21

6

3

6

21

33

8.

Wisła II Płock

15

20

6

2

7

36

24

9.

Wkra Żuromin

15

18

5

3

7

22

35

10.

KS Łomianki

15

17

5

2

8

27

27

11.

Kasztelan Sierpc

15

17

3

8

4

19

21

12.

Pogoń II Siedlce

15

15

4

3

8

16

22

13.

Korona Ostrołęka

15

14

3

5

7

18

26

14.

Mazur Gostynin

15

8

1

5

9

13

32

15.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

15

7

2

1

12

9

47

16.

MKS Ciechanów

15

6

1

3

11

9

51

SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY