OFICJALNA STRONA
#BudujemySilnaSpolecznosc

Historia piłki nożnej


Sezon 2017/18

W sezonie 2017/2018 Hutnik rywalizował w Lidze Okręgowej, grupie I. Jest to szósty poziom rozgrywkowym. Z tego sezonu dysponuję końcową tabelą, wynikami, składami, strzelcami, informacjami meczowymi oraz kadrami na rundę jesienną i wiosenną, a także tabelami jesieni, wiosny, ze spotkań „u siebie” i z meczów wyjazdowych.

Lp. Drużyna Pkt. M Z R P Bramki
1. Hutnik Warszawa 78 30 26 0 4 103-23
2. Unia Warszawa 70 30 22 4 4 94-34
3. Victoria II Sulejówek 64 30 20 4 6 98-45
4. Dąb Wieliszew 54 30 15 9 6 72-52
5. Olimpia Warszawa 49 30 14 7 9 57-48
6. Marcovia Marki 49 30 14 7 9 57-43
7. Escola Varsovia 49 30 15 4 11 86-64
8. Mazur II Karczew 42 30 13 3 14 53-62
9. Sokół Serock 41 30 12 5 13 79-66
10. Bóbr Tłuszcz 39 30 12 3 15 69-81
11. Agape Białołęka 37 30 9 10 11 61-59
12. Promnik Łaskarzew 36 30 10 6 14 50-53
13. Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 23 30 6 5 19 44-89
14. Błyskawica Warszawa 21 30 6 3 21 45-110
15. Bug II Wyszków 15 30 4 3 23 48-101
16. Wisła Maciejowice 14 30 3 5 22 23-109

Runda jesienna:

13.08.2017 - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – Hutnik Warszawa 1:4 (0:3)
Bramki: 78′ – Tazbir 2′, Drożdżal 33′, 43′, Polniak 67′.

Żółta kartka: Krzymiński.

Hutnik: Pasturczyk – Wielgosz, Nowik, Baranowski, Turko – Tazbir (Kruk 77′), Leśniewicz (Cimochowski 90′), Osoliński, Drożdżal (Ziółkowski 87′), Tarnowski (Zezula 63′) – Polniak (Szala 70′).

Sędzia: Piotr Rybus.

19.08.2017 - Agape Białołęka – Hutnik Warszawa 2:6 (1:2)
Bramki: 7′, (k) 79′ – Tarnowski 21′, Drożdżal 24′, 68′, Osoliński 65′, Szala 79′, Nowik 83′.

Żółte kartki: Choderski, Gałązka, Wilczewski – Leśniewicz.

Hutnik: Pasturczyk – Wielgosz (Ziółkowski 85′), Nowik, Baranowski, Turko – Tazbir (Kruk 65′), Leśniewicz, Osoliński, Drożdżal, Tarnowski (Podsiadło 77′) – Polniak (Szala 58′).

Sędzia: Jakub Lewandowski.

26.08.2017 - Hutnik Warszawa – Olimpia Warszawa 8:0 (3:0)
Bramki: Osoliński 32′, 48′, 57′, Drożdżal 45′, Pracki 45′, Szala 64′, 81′, Nowik 69′.

Żółte kartki: Baranowski – Lewiński, Pruszyński.

Hutnik: Pasturczyk – Wielgosz, Nowik, Pracki, Turko (Ziółkowski 75′) – Tazbir (Tarnowski 46′), Leśniewicz (Zezula 68′), Baranowski (Kruk 60′), Osoliński (Podsiadło 83′), Drożdżal (Cimochowski 75′) – Polniak (Szala 58′).

Sędzia: Tomasz Gogol.

Widzów: 800.

30.08.2017 - Promnik Łaskarzew – Hutnik Warszawa 0:3 (0:1)
Bramki: Szala 39′, 54′, Opieka (s) 74′.

Żółte kartki: Opieka – Baranowski, Turko.

Hutnik: Byśkiniewicz – Wielgosz, Nowik, Baranowski, Turko – Tazbir (Kruk 65′), Leśniewicz, Osoliński (Podsiadło 85′), Drożdżal (Cimochowski 80′), Tarnowski (Ziółkowski 74′) – Szala (Polniak 70′).

Sędzia: Michał Wąsowski.

02.09.2017 - Hutnik Warszawa – Bóbr Tłuszcz 2:3 (1:0)
Bramki: Wielgosz 15′, Tazbir 90′ – Matejak 55′, Domański 61′, Zezula (s) 90′.
w 64. minucie Nowik nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w poprzeczkę)

Żółte kartki: Leśniewicz, Polniak, Drożdżal – Stefek, Szewczuk.

Hutnik: Byśkiniewicz – Wielgosz, Nowik, Pracki, Turko (Ziółkowski 81′) – Drożdżal, Baranowski (Tazbir 59′), Leśniewicz (Zezula 63′), Osoliński, Tarnowski (Kruk 46′) – Szala (Polniak 59′).

Sędzia: Damian Komar.

Widzów: 200.

09.09.2017 - Dąb Wieliszew – Hutnik Warszawa 1:4 (0:1)
Bramki: Kalinowski (k) 82′ – Osoliński (k) 22′, Tazbir 52′, Szala 60′, Pracki 78′.

Żółte kartki: Zieliński, Krasnowski – Baranowski.

Hutnik: Pasturczyk – Wielgosz, Nowik, Pracki, Turko – Tazbir (Drożdżal 80′), Baranowski, Leśniewicz (Cimochowski 88′), Osoliński, Tarnowski (Ziółkowski 72′) – Szala (Polniak 67′).

Sędzia: Piotr Marcinkowski.

17.09.2017 - Hutnik Warszawa – Sokół Serock 6:2 (3:1)
Bramki: Tazbir 23′, 29′, 42′, Osoliński (k) 47′, (k) 70′, Wielgosz 89′ – K. Szambelan 42′, Czarnecki 51′.

Żółte kartki: Wielgosz – S. Szambelan, Czarnecki, Karpik.

Hutnik: Pasturczyk – Wielgosz, Nowik, Pracki, Turko – Tazbir (Kruk 74′), Baranowski (Cimochowski 85′), Leśniewicz, Osoliński, Tarnowski (Ziółkowski 78′) – Szala (Polniak 68′).

Sędzia: Łukasz Dominiczak.

Widzów: 200.

23.09.2017 - Marcovia Marki – Hutnik Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Szala 37′.

Żółte kartki: Graczyk, Grykałowski, Kozłowski, Górski – Leśniewicz, Zezula, Osowski.

Hutnik: Pasturczyk – Baranowski, Nowik, Pracki, Ziółkowski – Tazbir (Osowski 85′), Leśniewicz (Cimochowski 90′), Osoliński, Drożdżal (Zezula 64′), Tarnowski (Kruk 69′) – Szala (Polniak 71′).

Sędzia: Karol Pietrzyk.

30.09.2017 - Hutnik Warszawa – Wisła Maciejowice 3:0 (0:0)
Bramki: Tazbir 51′, Szala 58′, Drożdżal 61′.

Żółte kartki: Osowski – Włodarczyk, Szopa.

Hutnik: Pasturczyk – Wielgosz, Nowik, Baranowski, Ziółkowski – Drożdżal (Czupowski 88′), Osowski (Cimochowski 59′), Leśniewicz, Osoliński, Tazbir – Szala.

Sędzia: Tomasz Pakieła.

Widzów: 150.

07.10.2017 - Błyskawica Warszawa – Hutnik Warszawa 0:7 (0:2)
Bramki: Tarnowski 12′, 39′, 71′, 78′, Kruk 81′, 87′, Drożdżal 90′.

Żółte kartki: Gołębiewski – Zezula.

Hutnik: Pasturczyk – Wielgosz, Nowik, Baranowski, Ziółkowski – Tazbir (Kruk 78′), Zezula (Cimochowski 71′), Osoliński, Drożdżal, Tarnowski – Szala (Polniak 81′).

Sędzia: Mateusz Marzec.

14.10.2017 - Hutnik Warszawa – Mazur II Karczew 1:0 (0:0)
Bramka: Polniak 78′.
w 67. minucie Osoliński nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił)

Żółte kartki: Baranowski, Kruk, Wielgosz, Leśniewicz – Celiński.

Hutnik: Pasturczyk – Wielgosz, Nowik, Baranowski, Ziółkowski – Tazbir (Kruk 56′), Zezula, Osoliński, Drożdżal (Leśniewicz 87′ (Cimochowski 89′)), Tarnowski (Czupowski 90′) – Szala (Polniak 59′).

Sędzia: Kacper Dyszkiewicz.

Widzów: 100.

22.10.2017 - Bug II Wyszków – Hutnik Warszawa 1:3 (0:2)
Bramki: Cichocki 64′ – Pracki 12′, Polniak 18′, Zezula 72′.

Żółte kartki: Karpa, Wouters.

Hutnik: Pasturczyk – Wielgosz, Nowik, Pracki, Ziółkowski – Kruk (Tazbir 57′), Zezula, Osoliński, Drożdżal (Osowski 83′), Tarnowski (Cimochowski 78′) – Polniak (Szala 57′).

Sędzia: Krzysztof Mandes.

28.10.2017 - Hutnik Warszawa – Escola Varsovia 3:1 (2:0)
Bramki: Polniak 6′, 45′, Szala 76′ – Bąk 46′.

Żółte kartki: Baranowski – Beta.

Hutnik: Pasturczyk – Baranowski (Osowski 90′), Nowik, Pracki, Ziółkowski – Tazbir, Zezula (Cimochowski 90′), Osoliński, Drożdżal (Leśniewicz 61′), Tarnowski (Kruk 86′) – Polniak (Szala 72′).

Sędzia: Piotr Ways.

04.11.2017 - Unia Warszawa – Hutnik Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Tazbir 37′.

Żółte kartki: Rosiński, Jankiewicz – Baranowski, Pasturczyk, Nowik, Wielgosz, Leśniewicz, Kruk, Drożdżal.

Hutnik: Pasturczyk – Baranowski (Wielgosz 68′), Nowik, Pracki, Ziółkowski – Tazbir (Kruk 84′), Zezula (Drożdżal 57′), Leśniewicz, Osoliński, Tarnowski (Cimochowski 90′) – Polniak (Szala 46′).

Sędzia: Michał Wąsowski.

11.11.2017 - Hutnik Warszawa – Victoria II Sulejówek 0:2 (0:0)
Bramki: Banaszek 58′, 90′.

Żółte kartki: Nowik – Zawistowski.

Hutnik: Pasturczyk – Baranowski, Nowik, Pracki, Wielgosz – Tazbir (Kruk 70′), Zezula, Leśniewicz (Ziółkowski 80′), Osoliński, Tarnowski (Drożdżal 59′) – Szala (Polniak 59′).

Sędzia: Arkadiusz Dębowski.

Widzów: 150.

Runda wiosenna:

18.04.2018 - Hutnik Warszawa - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 9:0 (2:0)
Bramki: Polniak 20', Giel 26', (k) 51', 61', 86', Tarnowski 56', Cimochowski 70', Pracki 79', Szala 87'.
przełożony z 17 marca z powodu złego stanu boiska

Żółta kartka: Kosiński (Świt II).

Hutnik: Pasturczyk (Winiarek 67') - Avanesyan, Nowik, Pracki, Baranowski (Turko 71') - Tazbir (Szala 61'), Osoliński (Zezula 65'), Giel, Zuchora (Ostaszewski 71'), Tarnowski (Cimochowski 65') - Polniak (Gołasiewicz 60').

Sędzia: Michał Zajdel.

Widzów: 100.

24.03.2018 - Hutnik Warszawa - Agape Białołęka 2:1 (2:0)
Bramki: Drożdżal 8', Tarnowski 15' - Tarnowski (s) 84'.
na boisku OSiR Targówek

Żółte kartki: Ziółkowski, Pasturczyk - Płatek, Choderski, Szczęsny.

Hutnik: Pasturczyk - Wielgosz, Nowik, Pracki, Ziółkowski - Tazbir (Ostaszewski 79'), Baranowski (Leśniewicz 88'), Osoliński (Zezula 90'), Drożdżal (Zuchora 61'), Tarnowski (Turko 90') - Szala (Gołasiewicz 71').

Sędzia: Jakub Sypniewski.

Widzów: 100.

30.03.2018 - Olimpia Warszawa - Hutnik Warszawa 2:1 (1:0)
Bramki: Bujak 10', Starek 61' - Pracki 90'.
w 60. minucie Nowik nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił)

Żółte kartki: Przeniosło, Krysiński, Lewiński, Pruszyński, Sobotka - Nowik, Ziółkowski.

Hutnik: Pasturczyk - Wielgosz, Nowik, Pracki, Ziółkowski (Avanesyan 46') - Tazbir (Cimochowski 46'), Baranowski, Osoliński, Drożdżal (Leśniewicz 46'), Tarnowski (Zezula 76') - Szala (Turko 66').

Sędzia: Łukasz Trawiński.

07.04.2018 - Hutnik Warszawa - Promnik Łaskarzew 2:1 (1:1)
Bramki: Osoliński 45', Leśniewicz (k) 85' - Trzpil 7'.

Żółte kartki: Wielgosz, Avanesyan - Alot, Jankowski.

Czerwona kartka: Alot (76. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Pasturczyk - Avanesyan (Ziółkowski 83'), Nowik, Baranowski, Wielgosz - Tarnowski (Tazbir 89'), Leśniewicz (Drożdżal 90'), Osoliński, Zuchora (Ostaszewski 77'), Turko (Cimochowski 60') - Szala (Polniak 65').

Sędzia: Daniel Miller (Siedlce).

Widzów: 150.

14.04.2018 - Bóbr Tłuszcz - Hutnik Warszawa 0:4 (0:0)
Bramki: Polniak 50', Tarnowski 55', Szreiber (s) 56', Szala 89'.

Żółte kartki: Stefek - Zezula.

Hutnik: Pasturczyk - Avanesyan, Nowik (Pracki 73'), Baranowski, Turko - Drożdżal (Tazbir 57'), Osoliński, Giel (Ostaszewski 83'), Zuchora (Zezula 80'), Tarnowski (Cimochowski 69') - Polniak (Szala 67').

Sędzia: Łukasz Wieliczko.

21.04.2018 - Hutnik Warszawa - Dąb Wieliszew 2:1 (0:1)
Bramki: Gołasiewicz 62', Pracki 90' - Zieliński 41'.

Żółte kartki: Gołasiewicz, Avanesyan - Brona, Koperkiewicz.

Hutnik: Pasturczyk - Avanesyan (Turko 80'), Nowik, Pracki, Baranowski - Tazbir (Szala 46'), Osoliński, Giel (Zezula 84'), Zuchora (Leśniewicz 64'), Tarnowski (Cimochowski 58') - Polniak (Gołasiewicz 55').

Sędzia: Piotr Kosiorek.

Widzów: 150.

28.04.2018 - Sokół Serock - Hutnik Warszawa 1:3 (0:1)
Bramki: Kalinowski 58' - Szala 4', Tarnowski 83', Ostaszewski 90'.

Żółte kartki: Brodnicki - Cimochowski, Avanesyan.

Hutnik: Winiarek - Avanesyan (Ostaszewski 90'), Nowik, Pracki, Baranowski - Szala (Turko 82'), Osoliński, Leśniewicz (Banaszczuk 90'), Zuchora (Drożdżal 75'), Cimochowski (Tarnowski 62') - Gołasiewicz (Polniak 55').

Sędzia: Kamil Lackowski.

05.05.2018 - Hutnik Warszawa - Marcovia Marki 3:0 (1:0)
Bramki: Giel 20', Tarnowski 82', Cimochowski 89'.

Żółte kartki: Tarnowski - Piwko, Kosiorek.

Hutnik: Winiarek - Wielgosz (Drożdżal 90'), Nowik, Pracki, Baranowski - Szala (Turko 71'), Osoliński, Leśniewicz (Zuchora 77'), Giel (Zezula 86'), Tarnowski (Ostaszewski 89') - Polniak (Cimochowski 59').

Sędzia: Michał Więckowski.

Widzów: 200.

13.05.2018 - Wisła Maciejowice - Hutnik Warszawa 0:6 (0:4)
Bramki: Szala 10', 25', Nowik 24', Pracki 40', (s) 49', Osoliński 85'.

Żółte kartki: Szopa - Nowik.

Hutnik: Winiarek (Pasturczyk 23') - Wielgosz, Nowik, Baranowski (Zezula 50'), Avanesyan (Turko 59') - Szala (Tazbir 56'), Osoliński, Leśniewicz (Drożdżal 59'), Zuchora, Tarnowski (Cimochowski 50') - Pracki (Polniak 50').

Sędzia: Piotr Chojnacki.

19.05.2018 - Hutnik Warszawa - Błyskawica Warszawa 7:0 (3:0)
Bramki: Tarnowski 1', 22', Pracki 17', Polniak 50', Baranowski 67', Leśniewicz (k) 77', Cimochowski 87'.

Żółta kartka: Zezula.

Hutnik: Pasturczyk - Wielgosz (Banaszczuk 77'), Zezula, Pracki (Ostaszewski 62'), Baranowski - Szala (Tazbir 22'), Osoliński, Leśniewicz, Zuchora (Drożdżal 62'), Tarnowski - Polniak (Cimochowski 56').

Sędzia: Krzysztof Szczęsny.

Widzów: 150.

23.05.2018 - Mazur II Karczew - Hutnik Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: Wielgosz 68'.

Żółte kartki: Gędzielewski, Trzepałka, Lasecki - Baranowski, Polniak.

Hutnik: Pasturczyk - Avanesyan, Nowik, Pracki, Baranowski (Ostaszewski 90') - Wielgosz (Cimochowski 71'), Osoliński, Leśniewicz, Drożdżal (Zuchora 46' (Tazbir 85')), Tarnowski (Turko 77') - Gołasiewicz (Polniak 64').

Sędzia: Maciej Pietrzyk.

26.05.2018 - Hutnik Warszawa - Bug II Wyszków 3:0 (2:0)
Bramki: Turko 11', 34', Tazbir 85'.

Hutnik: Pasturczyk (Molenda 88') - Avanesyan (Banaszczuk 88'), Nowik, Pracki, Baranowski - Tarnowski (Tazbir 64'), Osoliński, Leśniewicz (Drożdżal 88'), Cimochowski (Zuchora 83'), Turko (Ostaszewski 85') - Gołasiewicz (Polniak 68').

Sędzia: Jakub Jabłoński (Radom).

Widzów: 250.

30.05.2018 - Escola Varsovia - Hutnik Warszawa 1:5 (1:2)
Bramki: Milasius 35' - Cimochowski 14', Pracki 45', Gołasiewicz 60', Turko 64', Ostaszewski 90'.
rozegrany awansem (pierwotny termin to 3 czerwca)

Żółte kartki: Milasius - Osoliński.

Hutnik: Pasturczyk - Avanesyan (Tazbir 85'), Nowik, Pracki (Zuchora 46'), Baranowski - Wielgosz, Osoliński, Leśniewicz (Tarnowski 46'), Cimochowski (Drożdżal 73'), Turko (Ostaszewski 79') - Gołasiewicz (Polniak 76').

Sędzia: Damian Piotrowski.

09.06.2018 - Hutnik Warszawa - Unia Warszawa 1:3 (1:1)
Bramki: Gołasiewicz 22' - Jankiewicz 23', Górski 48', Kasprzak 63'.

Żółte kartki: Cimochowski - Szypulski, Gnoiński.

Czerwona kartka: Gnoiński (90. minuta, dwie żółte).

Hutnik: Winiarek - Wielgosz, Baranowski, Pracki, Avanesyan - Tarnowski (Szala 26'), Osoliński, Zuchora (Drożdżal 60'), Cimochowski (Polniak 73'), Turko (Ostaszewski 46') - Gołasiewicz.

Sędzia: Michał Więckowski.

Widzów: 500.

16.06.2018 - Victoria II Sulejówek - Hutnik Warszawa 0:2 (0:0)
Bramki: Wielgosz 53', Pracki 76'.

Żółte kartki: Zęgota - Gołasiewicz.

Hutnik: Molenda - Wielgosz, Nowik, Pracki, Avanesyan (Turko 83') - Szala (Zuchora 46'), Baranowski, Osoliński, Cimochowski (Tazbir 78'), Tarnowski (Drożdżal 85') - Gołasiewicz (Ostaszewski 72').

Sędzia: Piotr Kosiorek.

Kadra na jesień 2017:

Bramkarze: Karol Pasturczyk, Mateusz Byśkiniewicz.

Obrońcy: Erwin Nowik, Damian Pracki, Piotr Wielgosz, Maciej Baranowski, Wiktor Ziółkowski, Krystian Sawicki.

Pomocnicy: Michał Podsiadło, Patryk Turko, Paweł Tarnowski, Konrad Zezula, Karol Cimochowski, Mateusz Czupowski, Bartosz Drożdżal, Rafał Kruk, Piotr Leśniewicz, Bartosz Osoliński, Jakub Tazbir, Andrzej Osowski.

Napastnicy: Łukasz Szala, Jakub Polniak.

Trener: Bartłomiej Walewski.

Przyszli: Mateusz Byśkiniewicz (Varsovia), Karol Cimochowski (Grom Warszawa), Mateusz Czupowski (roczne wypożyczenie, Ostrovia Ostrów Mazowiecka), Bartosz Drożdżal (KS Raszyn), Rafał Kruk (Wkra Bieżuń), Piotr Leśniewicz (Grom Warszawa), Bartosz Osoliński (Olimpia Zambrów), Jakub Polniak (wznowił treningi), Jakub Tazbir (RKS Radomsko), Wiktor Ziółkowski (Odra Chobienia), Andrzej Osowski (Clepardia Kraków), Krystian Sawicki (MKS Polonia Warszawa (juniorzy)).

Odeszli: Łukasz Chojak, Adrian Cuch (KS Raszyn), Aleksander Czyż (koniec wypożyczenia, JKS Jarosław), Antoni Górecki (Ursus Warszawa), Kamil Jankowski (Agape Białołęka), Bartosz Kowalski (roczne wypożyczenie, Sokół Serock), Vladyslav Martynov, Jakub Mierzejewski (nie wznowił treningów), Mateusz Piwko (Drukarz Warszawa), Mateusz Siedlecki (nie wznowił treningów), Maksymilian Vogtman (Ursus Warszawa), Paweł Szczęch (Drukarz Warszawa), Kamil Wiśniewski (roczne wypożyczenie, Świt Nowy Dwór Mazowiecki).

Kadra na wiosnę 2018:

Bramkarze: Karol Pasturczyk, Mateusz Molenda, Kacper Winiarek.

Obrońcy: Erwin Nowik, Damian Pracki, Piotr Wielgosz, Maciej Baranowski, Wiktor Ziółkowski, Hayk Avanesyan.

Pomocnicy: Patryk Turko, Paweł Tarnowski, Konrad Zezula, Karol Cimochowski, Bartosz Drożdżal, Piotr Leśniewicz, Bartosz Osoliński, Jakub Tazbir, Hubert Banaszczuk, Paweł Giel, Daniel Ostaszewski, Igor Zuchora.

Napastnicy: Łukasz Szala, Jakub Polniak, Bartłomiej Gołasiewicz.

Trener: Bartłomiej Walewski.

Przyszli: Hayk Avanesyan (Olympic Soccer Academy FC (USA)), Hubert Banaszczuk (Dolcan Ząbki (juniorzy)), Paweł Giel (Stal Rzeszów), Bartłomiej Gołasiewicz (półroczne wypożyczenie, Błyskawica Warszawa), Mateusz Molenda (półroczne wypożyczenie, Varsovia), Daniel Ostaszewski (MKS Polonia Warszawa), Kacper Winiarek (Ursus Warszawa), Igor Zuchora (MKS Polonia Warszawa (juniorzy))

Odeszli: Mateusz Byśkiniewicz (PKS Radość), Mateusz Czupowski (skrócenie wypożyczenia, Ostrovia Ostrów Mazowiecka), Rafał Kruk, Andrzej Osowski (przerwał treningi), Michał Podsiadło (przerwał treningi).

Strzelcy:

1. Łukasz Szala – 14 bramek
2. Paweł Tarnowski – 12
3. Damian Pracki – 10
4. Bartosz Osoliński – 9
- Jakub Tazbir – 9
5. Bartosz Drożdżal – 8
6. Jakub Polniak – 8
7. Paweł Giel – 5
8. Karol Cimochowski – 4
- Piotr Wielgosz – 4
9. Bartłomiej Gołasiewicz – 3
- Erwin Nowik – 3
- Patryk Turko – 3
10. Rafał Kruk – 2
- Piotr Leśniewicz – 2
- Daniel Ostaszewski – 2
- samobój – 2
11. Maciej Baranowski – 1
- Konrad Zezula - 1

Tabela ze spotkań u siebie

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Hutnik Warszawa 15 36 12 0 3 52 14
2. Victoria II Sulejówek 15 35 11 2 2 53 16
5. Unia Warszawa 15 34 11 1 3 56 19
4. Escola Varsovia 15 32 10 2 3 62 27
3. Dąb Wieliszew 15 31 9 4 2 42 23
6. Olimpia Warszawa 15 28 8 4 3 33 16
7. Marcovia Marki 15 28 8 4 3 31 18
8. Bóbr Tłuszcz 15 27 9 0 6 45 37
9. Mazur II Karczew 15 24 7 3 5 33 24
10. Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 15 21 6 3 6 32 32
11. Promnik Łaskarzew 15 19 5 4 6 22 19
12. Sokół Serock 15 18 5 3 7 38 27
13. Agape Białołęka 15 18 5 3 7 30 29
16. Błyskawica Warszawa 15 12 3 3 9 28 55
15. Wisła Maciejowice 15 11 3 2 10 19 37
14. Bug II Wyszków 15 10 3 1 11 26 44

Tabela z meczów wyjazdowych

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Hutnik Warszawa 15 42 14 0 1 51 9
2. Unia Warszawa 15 36 11 3 1 38 15
3. Victoria II Sulejówek 15 29 9 2 4 45 29
4. Sokół Serock 15 23 7 2 6 41 39
5. Dąb Wieliszew 15 23 6 5 4 30 29
6. Marcovia Marki 15 21 6 3 6 26 25
7. Olimpia Warszawa 15 21 6 3 6 24 32
8. Agape Białołęka 15 19 4 7 4 31 30
9. Mazur II Karczew 15 18 6 0 9 20 38
10. Promnik Łaskarzew 15 17 5 2 8 28 34
11. Escola Varsovia 15 17 5 2 8 24 37
12. Bóbr Tłuszcz 15 12 3 3 9 24 44
13. Błyskawica Warszawa 15 9 3 0 12 17 55
14. Bug II Wyszków 15 5 1 2 12 22 57
15. Wisła Maciejowice 15 3 0 3 12 4 72
16. Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 15 2 0 2 13 12 57

Tabela po rundzie jesiennej

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Hutnik Warszawa 15 39 13 0 2 52 13
2. Victoria II Sulejówek 15 36 11 3 1 50 17
3. Unia Warszawa 15 32 10 2 3 33 12
4. Marcovia Marki 15 28 8 4 3 33 22
5. Dąb Wieliszew 15 27 8 3 4 41 32
6. Olimpia Warszawa 15 25 7 4 4 30 25
7. Escola Varsovia 15 22 6 4 5 43 30
8. Bóbr Tłuszcz 15 22 7 1 7 33 34
9. Sokół Serock 15 20 6 2 7 42 38
10. Mazur II Karczew 15 20 6 2 7 29 31
11. Agape Białołęka 15 19 5 4 6 39 38
12. Promnik Łaskarzew 15 18 5 3 7 28 25
13. Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 15 13 4 1 10 25 43
14. Błyskawica Warszawa 15 10 3 1 11 24 51
15. Wisła Maciejowice 15 10 3 1 11 16 63
16. Bug II Wyszków 15 1 0 1 14 23 67

Tabela wiosny

Lp. Zespół M Pkt. Z R P Br. z. Br. s.
1. Hutnik Warszawa 15 39 13 0 2 54 8
2. Unia Warszawa 15 38 12 2 1 63 22
3. Victoria II Sulejówek 15 28 9 1 5 49 28
4. Dąb Wieliszew 15 27 7 6 2 31 20
5. Escola Varsovia 15 27 9 0 6 43 34
6. Olimpia Warszawa 15 24 7 3 5 27 23
7. Mazur II Karczew 15 22 7 1 7 24 31
8. Sokół Serock 15 21 6 3 6 37 28
9. Marcovia Marki 15 21 6 3 6 24 21
10. Agape Białołęka 15 18 4 6 5 22 21
11. Promnik Łaskarzew 15 18 5 3 7 23 28
12. Bóbr Tłuszcz 15 17 5 2 8 36 48
13. Bug II Wyszków 15 14 4 2 9 25 34
14. Błyskawica Warszawa 15 11 3 2 10 21 59
15. Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 15 10 2 4 9 19 46
16. Wisła Maciejowice 15 4 0 4 11 7 46
SPONSORZY
PATRONAT MEDIALNY
PATNERZY