Historia piłki nożnej
Sezon 1999/00
RAZEM U SIEBIE NA WYJEŹDZIE
Lp. | Drużyna | M | Pkt. | Z | R | P | Bramki | Z | R | P | Bramki | Z | R | P | Bramki |
1. |
Hutnik Warszawa | 34 | 84 | 26 | 6 | 2 | 81:30 | 13 | 3 | 1 | 40:12 | 13 | 3 | 1 | 41:18 |
2. |
Sparta Szepietowo | 34 | 64 | 18 | 10 | 6 | 56:35 | 11 | 5 | 1 | 31:11 | 7 | 5 | 5 | 25:24 |
3. |
KS Piaseczno | 34 | 61 | 18 | 7 | 9 | 65:43 | 11 | 3 | 3 | 36:20 | 7 | 4 | 6 | 29:23 |
4. |
KS Łomianki (b) | 34 | 61 | 18 | 7 | 9 | 62:33 | 10 | 2 | 5 | 39:17 | 8 | 5 | 4 | 23:16 |
5. |
Mazur Karczew | 34 | 56 | 17 | 5 | 12 | 56:33 | 10 | 2 | 5 | 39:13 | 7 | 3 | 7 | 17:20 |
6. |
Żbik Nasielsk | 34 | 53 | 15 | 8 | 11 | 59:42 | 10 | 5 | 2 | 41:17 | 5 | 3 | 9 | 18:25 |
7. |
Hetman Białystok | 34 | 51 | 13 | 12 | 9 | 47:36 | 8 | 7 | 2 | 26:9 | 5 | 5 | 7 | 21:27 |
8. |
Wicher/Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 34 | 50 | 14 | 8 | 12 | 45:35 | 8 | 4 | 5 | 31:19 | 6 | 4 | 7 | 14:16 |
9. |
Narew Ostrołęka | 34 | 44 | 12 | 8 | 14 | 53:60 | 11 | 3 | 3 | 31:20 | 1 | 5 | 11 | 22:40 |
10. |
Sokół Sokółka | 34 | 43 | 12 | 7 | 15 | 49:45 | 7 | 1 | 9 | 25:24 | 5 | 6 | 6 | 24:21 |
11. |
Warfama-Rolimpex Dobre Miasto | 34 | 41 | 9 | 14 | 11 | 40:36 | 7 | 6 | 4 | 31:17 | 2 | 8 | 7 | 9:19 |
12. |
Sparta Augustów | 34 | 41 | 11 | 8 | 15 | 43:53 | 6 | 6 | 5 | 23:19 | 5 | 2 | 10 | 20:34 |
13. |
Tęcza Płońsk | 34 | 41 | 12 | 5 | 17 | 51:72 | 8 | 4 | 5 | 28:23 | 4 | 1 | 12 | 23:49 |
14. |
Olimpia Zambrów | 34 | 37 | 11 | 4 | 19 | 34:65 | 8 | 2 | 7 | 28:29 | 3 | 2 | 12 | 6:36 |
15. |
Stomil II Olsztyn | 34 | 35 | 8 | 11 | 15 | 35:26 | 6 | 6 | 5 | 25:16 | 2 | 5 | 10 | 10:20 |
16. |
Korona Góra Kalwaria | 34 | 35 | 9 | 8 | 17 | 21:42 | 6 | 4 | 7 | 14:17 | 3 | 4 | 10 | 7:25 |
17. |
Motor Lubawa | 34 | 35 | 9 | 8 | 17 | 40:54 | 4 | 4 | 9 | 16:22 | 5 | 4 | 8 | 24:32 |
18. |
Mamry Giżycko | 34 | 17 | 5 | 2 | 27 | 22:109 | 5 | 2 | 10 | 15:35 | 0 | 0 | 17 | 7:74 |
Runda jesienna:
07.08.1999 – Mamry Giżycko – Hutnik Warszawa 1:3
Bramki: Kruszankin, Komorowski, Szymaniak.
Hutnik: Domański – Dolewski, Kruszankin, Księżopolski – Komorowsk, Sobczyk, Pach, Wleciałowski (Sadowski) – Antolak (Kamiński) – Bobrukiewicz, Szymaniak.
14.08.1999 – KS Piaseczno – Hutnik Warszawa 0:2
Bramki: Księżopolski, Szymaniak.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Kruszankin, Księżopolski, Sadowski (Dolewski) – Sobczyk, Pach, Wleciałowski (Bobrukiewicz), Komorowski – Antolak, Szymaniak.
18.08.1999 – Korona Góra Kalwaria – Hutnik Warszawa 0:1
Bramka: Antolak.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Kruszankin, Księżopolski, Dolewski – Sobczyk, Pach (Bobrukiewicz), Wleciałowski, Komorowski (Sadowski) – Antolak, Szymaniak.
21.08.1999 – Hetman Białystok – Hutnik Warszawa 0:3
Bramki: Szymaniak, Dolewski, Sobczyk.
Hutnik: Domański – Kamiński (Komorowski), Smorągiewicz, Księżopolski, Kruszankin – Dolewski, Pach (Bobrukiewicz), Sobczyk, Wleciałowski – Szymaniak, Antolak.
28.08.1999 – Hutnik Warszawa – Sparta Szepietowo 3:0
Bramki: Antolak, Szymaniak x 2.
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Księżopolski (Sobczyk), Pach – Komorowski (Bobrukiewicz), Górski, Lesiak (Rogulski), Wleciałowski (Dolewski) – Antolak, Szymaniak.
04.09.1999 – Wicher/Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Hutnik Warszawa 1:3
Bramki: Szymaniak, Komorowski, Antolak.
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Księzopolski (Kruszankin), Pach – Dolewski, Górski, Lesiak, Komorowski (Wleciałowski) – Szymaniak (Sobczyk), Antolak.
11.09.1999 – Hutnik Warszawa – Żbik Nasielsk 1:0
Bramka: Komorowski.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Dolewski (Sobczyk) – Komorowski, Górski (Księżopolski), Pach, Lesiak, Wleciałowski – Antolak (Piekutowski), Szymaniak (Bobrukiewicz).
18.09.1999 – Narew Ostrołęka – Hutnik Warszawa 2:3
Bramki: Komorowski, Szymaniak, Bobrukiewicz.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Księżopolski (Górski) – Komorowski, Pach, Lesiak, Wleciałowski, Dolewski – Antolak (Rogulski), Szymaniak (Bobrukiewicz).
25.09.1999 – Hutnik Warszawa – Stomil II Olsztyn 1:1
Bramka: Pach.
Hutnik: Ogórek – Dolewski, Smorągiewicz, Księżopolski – Komorowski, Pach, Lesiak, Górski, Rogulski (Sobczyk) – Antolak, Szymaniak (Bobrukiewicz).
02.10.1999 – Mazur Karczew – Hutnik Warszawa 0:0
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Księżopolski (Sobczyk), Pach – Komorowski, Górski, Lesiak, Dolewski (Rogulski) – Antolak, Szymaniak (Bobrukiewicz).
09.10.1999 – Hutnik Warszawa – KS Łomianki 1:1
Bramka: Górski.
Hutnik: Ogórek – Kostyk, Smorągiewicz, Księżopolski – Dolewski (Komorowski), Sobczyk, Pach, Lesiak, Górski – Szymaniak, Antolak (Tomar (Bobrukiewicz)).
16.10.1999 – Motor Lubawa – Hutnik Warszawa 2:3
Bramki: Szymaniak, Księżopolski, Komorowski.
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Kostyk (Księżopolski), Pach (Rogulski) – Komorowski, Górski, Sobczyk, Lesiak, Dolewski (Bobrukiewicz) – Szymaniak.
23.10.1999 – Hutnik Warszawa – Tęcza Płońsk 1:0
Bramka: Lesiak.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Księżopolski, Pach (Rogulski) – Komorowski, Lesiak, Górski, Kostyk (Sobczyk) – Szymaniak, Bobrukiewicz (Dolewski).
30.10.1999 – Olimpia Zambrów – Hutnik Warszawa 0:4
Bramki: Górski, Szymaniak, Komorowski, Rogulski.
Hutnik: Ogórek (Domański) – Kamiński (Rogulski), Smorągiewicz, Księżopolski – Wleciałowski, Komorowski, Pach (Muraszkiewicz), Lesiak (Dolewski), Kostyk – Górski, Szymaniak.
06.11.1999 – Hutnik Warszawa – Sparta Augustów 2:1
Bramki: Szymaniak, Górski.
Hutnik: Ogórek – Dolewski (Kamiński), Smorągiewicz, Księżopolski, Lewandowski – Komorowski, Lesiak, Pach, Kostyk (Sobczyk) – Szymaniak, Górski.
13.11.1999 – Sokół Sokółka – Hutnik Warszawa 1:2
Bramki: Górski, Kostyk.
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Księżopolski, Lewandowski – Górski, Sobczyk, Lesiak, Pach (Kostyk) – Antolak, Szymaniak.
04.03.2000 – Hutnik Warszawa – Warfama-Rolimpex Dobre Miasto 1:1
przeniesiony na wiosnę
Bramka: Szymaniak
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Piotrowski – Komorowski (Księżopolski), Lewandowski (Górski), Pach, Lesiak, A. Piłat – Antolak, Szymaniak.
Runda wiosenna:
11.03.2000 – Hutnik Warszawa – Mamry Giżycko 4:0
Bramki: Antolak x 2, Piotrowski, A. Piłat.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Piotrowski – Buraczewski (Górski), Rogulski (J. Piłat), Pach, Lesiak, A. Piłat – Antolak (Piekutowski), Szymaniak (Komorowski).
18.03.2000 – Hutnik Warszawa – KS Piaseczno 2:1
Bramki: Komorowski, Piotrowski.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Piotrowski – Komorowski, Więckowski, Górski, Lesiak (Buraczewski) – A. Piłat (Lewandowski), Wachowicz (Piekutowski).
25.03.2000 – Hutnik Warszawa – Korona Góra Kalwaria 3:0
Bramki: A. Piłat x 3.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Pach (J. Piłat) – Komorowski, Lewandowski, Górski (Harasimowicz), Lesiak, Piotrowski – Wachowicz (Więckowski), A. Piłat.
01.04.2000 – Hutnik Warszawa – Hetman Białystok 3:1
Bramki: Komorowski, Górski, Szymaniak.
Hutnik: Ogórek – Kamiński (Szymaniak), Smorągiewicz, Pach – Komorowski, Lewandowski, Górski, Lesiak (Rogulski), Piotrowski – Wachowicz (J. Piłat), A. Piłat (Więckowski).
08.04.2000 – Sparta Szepietowo – Hutnik Warszawa 0:0
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Pach – Komorowski, Lewandowski, Górski, Lesiak (Więckowski), Piotrowski – Wachowicz (Księżopolski), A. Piłat.
15.04.2000 – Hutnik Warszawa – Wicher/Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:0
Bramka: A. Piłat, Lesiak.
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Pach – Piotrowski, Lewandowski (Piekutowski), Lesiak, Księżopolski – Szymaniak, A. Piłat.
22.04.2000 – Żbik Nasielsk – Hutnik Warszawa 1:0
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Pach, Lewandowski (J. Piłat) – Komorowski (Więckowski), Górski (Piekutowski), Lesiak, Piotrowski – Szymaniak (Księżopolski), A. Piłat.
29.04.2000 – Hutnik Warszawa – Narew Ostrołęka 5:0
Bramki: Szymaniak, A. Piłat x 2, Komorowski, Bobrukiewicz.
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Pach (Księżopolski), Lewandowski – Komorowski, Górski, Lesiak, Piotrowski – Szymaniak (Harasimowicz), A. Piłat (Bobrukiewicz).
03.05.2000 – Stomil II Olsztyn – Hutnik Warszawa 2:5
Bramki: A. Piłat, Komorowski x 2, Szymaniak, Lesiak.
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Pach, Lewandowski (Piekutowski) – Komorowski, Górski (Harasimowicz), Lesiak, Piotrowski – Szymaniak (Więckowski), A. Piłat (J. Piłat).
06.05.2000 – Hutnik Warszawa – Mazur Karczew 2:3
Bramki: Komorowski, Piotrowski.
Hutnik: Domański – Kamiński, Smorągiewicz, Pach, Lewandowski (Więckowski) – Komorowski, Górski, Lesiak, Piotrowski – Szymaniak, A. Piłat (Harasimowicz).
20.05.2000 – Hutnik Warszawa – Motor Lubawa 3:2
Bramki: Lesiak, Komorowski, Piotrowski.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Więckowski (J. Piłat), Pach – Komorowski (Buraczewski), Górski, Lesiak, Piotrowski – Szymaniak (Piekutowski), Harasimowicz (Lewandowski).
24.05.2000 – KS Łomianki – Hutnik Warszawa 1:2
Bramki: Smorągiewicz, Górski.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Księżopolski, Więckowski – Komorowski, Lesiak, Górski, Piotrowski – Szymaniak (Piekutowski), A. Piłat (J. Piłat).
27.05.2000 – Tęcza Płońsk – Hutnik Warszawa 3:4
Bramki: Komorowski x 2, Szymaniak x 2.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągewicz, Więckowski (Buraczewski) – Komorowski, J. Piłat (Rogulski), Górski, Lesiak, Piotrowski (Lewandowski) – Szymaniak (Piekutowski), A. Piłat.
02.06.2000 – Hutnik Warszawa – Olimpia Zambrów 3:0
Bramki: Lesiak, A. Piłat, Górski.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Więckowski (Buraczewski) – Komorowski, J. Piłat (Rogulski), Lesiak (Piekutowski), Górski, Piotrowski (Lewandowski) – Szymaniak, A. Piłat.
07.06.2000 – Sparta Augustów – Hutnik Warszawa 2:4
Bramki: Komorowski x 3, Szymaniak.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Księżopolski – Komorowski, J. Piłat (Lewandowski), Więckowski (Buraczewski), Górski, Piotrowski (Rogulski) – Szymaniak, A. Piłat (Piekutowski).
10.06.2000 – Hutnik Warszawa – Sokół Sokółka 3:1
Bramki: Komorowski x 2, Szymaniak.
Hutnik: Ogórek – Kamiński, Smorągiewicz, Więckowski (Buraczewski) – Komorowski, Rogulski (Piekutowski), Lewandowski (J. Piłat), Lesiak, Piotrowski – Szymaniak, Górski.
17.06.2000 – Warfama-Rolimpex Dobre Miasto – Hutnik Warszawa 2:2 (1:0)
Bramki: Tomasz Piotrowski 73′, Adam Komorowski 76′.
Hutnik: Ogórek – Smorągiewicz, Więckowski, Pach – Komorowski, Piotrowski, Księżopolski, Lesiak, Rogulski – A. Piłat, Szymaniak.
Kadra na jesień 1999:
Bramkarze: Bartosz Domański, Marcin Ogórek.
Obrońcy: Jacek Księżopolski, Tomasz Smorągiewicz, Mariusz Sobczyk, Marcin Kamiński, Juliusz Kruszankin, Daniel Sadowski, Grzegorz Kostyk.
Pomocnicy: Robert Górski, Hubert Dolewski, Adam Komorowski, Jacek Lesiak, Mirosław Wleciałowski, Sławomir Pach, Rafał Rogulski, Sebastian Piekutowski, Marcin Muraszkiewicz, Arkadiusz Lewandowski.
Napastnicy: Zbigniew Antolak, Mariusz Szymaniak, Marcin Bobrukiewicz, Samuel Tomar.
Odeszli: Robert Tarnachowicz (zakończył karierę), Piotr Głazowski (Dolcan II Ząbki), Artur Kalinowski (Znicz Pruszków), Adam Dobrowolski (Dolcan II Ząbki), Mirosław Śliwowski (Gwardia Warszawa), Ireneusz Calski (KS Łomianki), Artur Piłat (Hutnik II Warszawa), Chioma Chimeze (Kotwica Kołobrzeg).
Przybyli: Sławomir Pach (Ruch II Chorzów), Grzegorz Kostyk (GKP Targówek), Rafał Rogulski (wychowanek), Sebastian Piekutowski (wychowanek), Marcin Muraszkiewicz (wychowanek), Arkadiusz Lewandowski (Legia II Warszawa), Samuel Tomar (Hetman Białystok).
Kadra na wiosnę 2000:
Bramkarze: Bartosz Domański, Marcin Ogórek.
Obrońcy: Jacek Księżopolski, Tomasz Smorągiewicz, Marcin Więckowski, Marcin Kamiński, Jakub Piłat, Tomasz Buraczewski.
Pomocnicy: Robert Górski, Adam Komorowski, Artur Piłat, Jacek Lesiak, Sławomir Pach, Rafał Rogulski, Sebastian Piekutowski, Arkadiusz Lewandowski, Tomasz Piotrowski.
Napastnicy: Zbigniew Antolak, Mariusz Szymaniak, Marcin Bobrukiewicz, Marcin Wachowicz, Marcin Harasimowicz.
Odeszli: Juliusz Kruszankin (zakończył karierę), Mariusz Sobczyk (GKP Targówek), Grzegorz Kostyk (GKP Targówek), Hubert Dolewski (Gwardia Warszawa), Daniel Sadowski (Legia Warszawa juniorzy), Mirosław Wleciałowski (Walcownia Czechów), Marcin Muraszkiewicz (Hutnik II Warszawa), Samuel Tomar (Sparta Szepietowo).
Przybyli: Marcin Więckowski (Olimpia Warszawa), Tomasz Piotrowsk (Ursus Warszawa), Jakub Piłat (MZKS Kozienice), Artur Piłat (Hutnik II Warszawa), Tomasz Buraczewski (AZS Biała Podlaska), Marcin Wachowicz (Polonia Warszawa), Marcin Harasimowicz (Gwardia Warszawa).
Strzelcy:
1. A. Komorowski – 21.
2. M. Szymaniak – 18.
3. A. Piłat – 10.
4. R. Górski – 7.
5. Z. Antolak – 5
– J. Lesiak – 5
– T. Piotrowski – 5.
6. M. Bobrukiewicz – 2
– J. Księżopolski – 2.
7. H. Dolewski – 1
– G. Kostyk – 1
– J. Kruszankin – 1
– S. Pach – 1
– R. Rogulski – 1
– T. Smorągiewicz – 1
– M. Sobczyk – 1.
Tabela pochodzi ze strony Mogiel.net, pozostałe informacje źródło własne.