0

Wicelider postraszony

19 listopada 2017, godz. 10:04, 154 wyświetleń

Kolejny mecz „Dumy Bielan”, w którym jego losy rozstrzygnęły się dopiero w ostatniej minucie. Niestety, po raz kolejny to rywalom dopisało szczęście.

„Hutnicy” od początku spotkania postawili trudne warunki gospodarzom wygrywając I kwartę 14:13. W drugiej kwarcie koszykarze z Warszawy złapali przysłowiową blokadę, co efektywnie wykorzystali koszykarze Księżaka notując fragment 15:0. W końcówce I połowy nastąpiło jednak przełamanie, dzięki któremu „Hutnicy” zniwelowali przewagę gospodarzy do zaledwie 3 punktów. Druga część spotkania przebiegała pod znakiem wyrównanej gry, kosz za kosz z utrzymującą się kilku-punktową przewagą gospodarzy, jednakże ostatnia minuta spotkania przysporzyła kibicom nie lada emocji. „Hutnicy” tym spotkaniem pokazali, że w obecnym sezonie są w stanie powalczyć z każdym zespołem i na pewno napsują sporo krwi drużynom z czołówki tabeli.

Już w sobotę „Duma Bielan” zmierzy się na własnym parkiecie z zeszłorocznym finalistą rozgrywek II ligi- AZS UMCS Lublin. Mecz zaplanowano na godzinę 16:00.