0

Warka zdobyta!

29 stycznia 2018, godz. 09:06, 263 wyświetleń

W trakcie II-ligowych Derbów Warszawy, wyjazdowy mecz w Warce rozgrywali również koszykarze III- ligowego Hutnika.

Przez pierwsze 20 minut mecz przebiegał pod znakiem zaciętej i wyrównanej gry, a żadna z drużyn nie potrafiła wypracować większej przewagi punktowej. Przełom nastąpił w 3 kwarcie, którą "Hutnicy" zakończyli efektownym wynikiem 21:4. Wyrobioną kilkunasto-punktową przewagę koszykarze z Bielan szanowali do ostatniego gwizdka, wygrywając finalnie 58:41. Tym samym "Duma Bielan" powiększyła serię zwycięstw do 6 meczów.

Kolejne bardzo ważne spotkanie dla II fazy rozgrywek nasi koszykarze rozegrają już w czwartek, a rywalem będzie zespół Legion Legionowo. Zapraszamy do hali przy ul. Króla Maciusia 5 na godz. 20:30.